CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 79808182838485868788899091 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

ap jablonecka Příspěvek č. 1345 

Ahoj, nejede nám connected tak to píšu sem.
chystám se přemístit obě AP jablonecká sv a jz o 6 pater výš a o 18m na jihovýchd. Jinými slovy půjde na střechu.
Výpadku budou nejen na obou AP ale i ve všech službách které jablonecká hostí. Jde o DNS, NTP, FTP weby a podobně.
DNS a NTP jsem rozjel na jabtocu. Snad to během dneška zvládnu.

ad connected
je vypnuté protože se carlos stěhuje. Node jarov a router jtop pojedou dál protože jsou na střeše, takže potud nic nehrozí. connected bude bypnuté delší dobu a je i v plánu ho sloučit (bez ztráty dat) s veřejným fórem. To se uvidí.

hezký den

__________________

Old Post 29.04.2006 v 10:46
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
Old Post 30.04.2006 01:23
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 1346 
kabelnet
Old Post 30.04.2006 05:14
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 1347 
Passi
Junior Member

Registrován: 23.12.2001
Příspěvků: 208

je to v pohode? Příspěvek č. 1348 

__________________

-= InIt_0 =-

Old Post 04.05.2006 v 01:30
Passi je offline   Click Here to See the Profile for Passi   Find more posts by Passi   Click here to Send Passi a Private Message   Click Here to Email Passi   Visit Passi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

routing a styx Příspěvek č. 1349 

Ahoj,
nastavil jsem cost kasik-jabtoc z 600 na 200 a už to routuje přes kasika

Dostal jsem následující sms od froda:
9,10 a 11 května bude na node styx odpojena elektrika max od 8 do 16 hod

hezký den

__________________

Old Post 04.05.2006 v 13:34
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

routing 10.32/17 Příspěvek č. 1350 

Ahoj,
po domluvě s djdodem jsem na kozlovi nastavil do zebra.conf
ip route 10.32.0.0/17 10.33.1.10
což zpropaguje djdodovu sí? k nám.

To znamená že odkudkoliv z CZF pakety dojdou k djdodovi a jeho klientům.

Zkušebně je prý u djdoda nastaveno jen 10.33/16 přes kozla a tedy zbytek CZF nemá stále spojení. Je ale vidět že to jde.

Pokud se nepodaří _vše_ nastavit do týdne a routing mezi djdodem a celým CZF tedy nebude do týdne zcela funkční - tj. všichni si pingnou na všechny - bude asi nejlepší přestat routovat polovičatě a toto úvodní torzo radši zrušit než to půjde kompletně.

hezký den

__________________

Old Post 05.05.2006 v 13:14
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
Old Post 05.05.2006 22:28
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 1351 
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

styx vypadek Příspěvek č. 1352 

Ahoj,
dostal jsem sms od froda ze bude asi 30min vypadek na node styx

hezky den

__________________

Old Post 19.05.2006 v 08:32
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1353 

Mam tu opet dotaz Petře mohl by jsi mne vysvetlit proč se mažou vlákna v oblastech kde se by? třeba jen měsíc nic neděje například Praha 9 - Kyje ale, jiná vlákna která založilo pár vyvolených se nemažou by? se tam neděje klidně nic třeba 2 roky. Dobře když jste zrušili Kyje jsem pro to aby bylo jen jedno vlákno tedy Praha 9. Osobně mne nedělá problém věci Ke kyjím lidem postovat sem do Prosaeku a byl bych rád aby jsi to neofftopikoval protže třeba lidi upozornění na výpadky si tam hlídali. Nebo si mám založit své CZFree stránky a postovat sem jen odkaz. Fakt mne tohle docela sere.

PS Nyní koukám že, jste vymazali opět vše Kyje, černý Most. Horní Počernice, újezd, Jahodnici, Dubeč atd.

Nechápu pak celjkem na co tu to forum teda je. K.

PSS Jinak pokud to budeš chtít obvykle moderovat tak OT to není Kyje jsou Praha 9 a toto je v oblasti Prahy 9 Jako admin jsi na Praze 9 takže se tě ptám ve vláknu kde i jako admin funguješ tedy Prosek Praha 9.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 23.05.2006 v 02:30

Old Post 23.05.2006 v 02:25
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1354 

A druhá věc reklama na co tam je že ji nechci vidět na houby??? Popravdě nakomerčnělí web CZFree mne skoro ale, jistě přestává dost hodně bavit. Když zakliknu že, na nějakou stupid reklamu nechci koukat tak nechci a ne že, je z toho klinutí a 0,01 halíře pro někoho. Opravdu debaty o tom jestli věci kolem czf jsou nebo nejsou komerce není třeba zavádět. CZF je komerce.

__________________

Old Post 23.05.2006 v 02:34
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Falcon
Newbie

Registrován: 16.10.2002
Příspěvků: 23

Hm... Příspěvek č. 1355 

Jakozto Doduv zakaznik rikam - CZF nam nejede. Vubec, ani tuk. Nejede uz druhy tyden. Pry je chyba u vas...a problem ho nezajima, nehodla podporovat CZF...

__________________

Falcon

Old Post 06.06.2006 v 18:20
Falcon je offline   Click Here to See the Profile for Falcon   Find more posts by Falcon   Click here to Send Falcon a Private Message   Click Here to Email Falcon     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1356 

Co se týká DJDOda dost lidí se mne ptá proč má stále node v CZFree mapě a vůbec proč je tolerován. Právě proto co tu je napsáno. Je obecně známé že, DJDodo na celé CZFree sere tak z vysoka jak nikdo ne a přesto právě přes CZFree získává lidi.
Docela v kontextu s tím by člobrda co mne sjel na Jižáku se měl seznámit z DJDodem a jeho politikou "šíření" CZFree.
Osobně by mne zajímalo co mám říkat lidem když se mne na tohle ptají??? Díky Karel

__________________

Old Post 07.06.2006 v 00:37
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 1357 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 12.06.2006 v 19:55
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
Old Post 12.06.2006 20:17
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by danny) Příspěvek č. 1358 
kabelnet
Old Post 12.06.2006 23:35
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by danny) Příspěvek č. 1359 
djdodo
Old Post 13.06.2006 11:08
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by danny) Příspěvek č. 1360 
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 79808182838485868788899091 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz