CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 84858687888990919293949596 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1425 

zdravím,doneslo se mne že, mám údajně rušit signálem z AP někomu nějakou linku jak jsem psal výše a dříve proscanoval jsem a na kanálu 8 Jsem fakt nikoho nenašel. Celkem mne vadí že, mne nikdo nic neřekl zvlášt jak jsem psal si dávám pozor abych nerušil.

zdravím Karel

__________________

Old Post 16.10.2006 v 10:13
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

ad rušení Příspěvek č. 1426 

__________________

Old Post 16.10.2006 v 16:22
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1427 

nastavil jsem ručně nižší rychlost okolo 2 mbit. takže by to nemelo delat nepořádek. Nevím jak se mne to povede stihnout ale, budu se snažit problém je že, bych se měl dostavit i na radu HMNet takže přemýšlím jak se rozkrájím.
Zdravím Karel

__________________

Old Post 16.10.2006 v 21:55
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mac
Newbie

Registrován: 05.10.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 1428 

Podle specifikace IEEE802.11b ma jednoznacne pouze 3 nezavisle kanaly:Jsou to 1,6,11 vse ostani uz se vice ci mene rusi.
To ovsem neznamena ,ze nelze pouzit sousedni kanaly ale kapacita prenosu se degraduje.
V g verzi jich je mnohem vice a existuje u ni technika na koezistenci s 802.11b typem modulace.

__________________

mac

Old Post 17.10.2006 v 18:38
mac je offline   Click Here to See the Profile for mac   Find more posts by mac   Click here to Send mac a Private Message   Click Here to Email mac   Visit mac's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: sraz Příspěvek č. 1429 

Info ze srazu:
Sešlo se nás jen pět looser, asistent, ptulek, soptadv a já.

Probíralo se lecos. Budujeme 5G linky ze sluknovska na looser a bratrk a v plánu je i 5G link od asistenta někam kam to půjde (kobylisy,letnany uvidíme)

V současné době se dohaduje bgp peer mezi cloudy modrany, vinohrady, hmnet, prosek a kobylisy realizovaný přes připojení do internetu.

Pomalu se domlouvá link letopt-kyje-hmnet.

Na cerneho se hnuly ledy, odblokoval se náš hardware co tam máme a tak jsme s asistentem odmontovaly oba routery a antény a vše je u mě doma k dispozici.
Máme i tři 2.4G antény takže třeba by se daly převelet na dosavaní spoje tam kde jsou horší antény. Jsou to 2x24dB síto a offset a 1x 17dB síto.
Kdo co jste tam měli doufám víte tak je to k dispozici.

inet thundernet-supernetwork-limet převzali pe3ny

AP rman je stale v komatu a zatim se nevi co s tim
delam na tom

hezký víkend

__________________

Old Post 20.10.2006 v 15:28
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

AP R-Man Příspěvek č. 1430 

Ahoj,

dnes mi Sima donesl 60st sektorovku 12db, namiril jsem ji na kolonky a uvidime. Zatim jsem kontaktoval JanuK, ma ted ve wifimonu u me 23/92 coz je celkem OK, ale u sebe porad vidi 13%, coz zas tak OK neni, vzhledem k tomu, ze driv pry mela 40%. Pak jsem jeste kontaktoval Hynyho, zitra na me namiri svou antenu a uvidime, jestli me chytne, a FEN to zkusi snad jeste dnes vecer...

Vyzva: Ozvete se mi vsichni, co jste z kolonek a okoli a meli jste driv signal, at to poradne otestujeme!

R-Man

Old Post 20.10.2006 v 17:41
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

Wink POKROK Příspěvek č. 1431 

Ahoj,

konecne se neco hnulo ve veci poruchy na mem AP. Diky tomu, ze Sima ma veci z Cerneho, jsme mohli u me otestovat jinou kartu xi-626 a zjistili jsme, ze mam dve, mozna i vsechny tri karty u sebe v routeru vadne. Zahadne je, ze odesly v podstate najednou, a to jeste tak, ze aspon trochu funguji, ale vysilaci vykon je maly. Asi se potvrzuji domenky, ze po case na XI-626 odchazi vykonovy stupen.

Nicmene na SZ AP je uz signal OK, coz potvrdila JanaK a FEN, dalsi se zrejme pridaji casem. Vse jede jak ma, krome anteny, ktera je v udrzbe, tagze signal ted maji jen kolonky (mam tam provizorne 60st sektorovku, misto 180st)

Na JV AP je zatim jen jeden clovek, ktery po zkusebni vymene karty taky potvrdil mnohem lepsi signal, jenze nemam dve nove karty, a tak ma smulu (zatim).

Link na Simu budu testovat asi zitra, doufam ze i treti karta nebude vadna.

Old Post 22.10.2006 v 22:48
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Re: POKROK Příspěvek č. 1432 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 22.10.2006 v 22:55
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

Příspěvek č. 1433 

Tuto zavadu nikde nevyreklamuju uz jen proto, ze karty nejsou v zaruce. Prepetim to ale zrejme neni, mam tam filtrovaci on-line UPS, ta by tam nemela nic pustit.

Pokud uz nesezenu XI626 PCI, budu premyslet nad jinym resenim, mozna i 5GHz...

Old Post 22.10.2006 v 23:02
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Příspěvek č. 1434 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 22.10.2006 v 23:04
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ptakopyskoun
Newbie

Registrován: 04.10.2006
Příspěvků: 3

tarif na net Příspěvek č. 1435 

Zdravím,
nevíte náhodou někdo, která společnost převzala po Limet network možnost nabízení tarifu na net pro členy CZFree?
Díky

Old Post 27.10.2006 v 11:33
Ptakopyskoun je offline   Click Here to See the Profile for Ptakopyskoun   Find more posts by Ptakopyskoun   Click here to Send Ptakopyskoun a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

inet Příspěvek č. 1436 

__________________

Old Post 27.10.2006 v 11:40
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rostex
Newbie

Registrován: 11.07.2002
Příspěvků: 5

AP na Proseku Příspěvek č. 1437 

Ahoj ve spolek, kdyby mel nekdo zajem o pripojeni se k internetu, dejte prosim vedet. Zatim za to nic nechci, tedy minimalne do vanoc. Bude-li mit dotycny zajem o lepsi linku na kterou cekam a bude-li chtit prispet, budu rad. AP je na Jablonecke blizsi info mailem. Ap je snad dostupne uz ted, pokud jsem neco nezmrsil (doufam, ze ne :-) ) Je zatim smerem na hotel DUO, ale kdykoliv mohu otocit, nebo pridat antenu. Kdybych nekoho snad rusil, nebo cinil jakekoliv potize, dejte mi rovnez vedet. uprednostnuji mail: rostex zavinac seznam nebo SMS 604-534-567

Naposledy upravil rostex 27.10.2006 v 13:58

Old Post 27.10.2006 v 13:55
rostex je offline   Click Here to See the Profile for rostex   Find more posts by rostex   Click here to Send rostex a Private Message   Click Here to Email rostex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

Příspěvek č. 1438 

2DODO:
Ani muj zdroj za to nemuze a ani ze vzduchu to neni, to by mi totiz odesla i ta treti karta, jenze ta je OK. Spis to tipuju na nejaky MTBF (main time before fail) udaj, o kterem jsme jaksi nevedeli...ale to uz je fuk



2ALL: Dnes jsem umistil 180st sektorovku, vse uz by melo behat jako driv. Uz se mi ohlasilo par lidi co maji zase signal, coz je samozrejme dobra zprava :-)


2Rostex:
Na jakym kanale a jakym hw jsi to rozjel?

Old Post 29.10.2006 v 00:25
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rostex
Newbie

Registrován: 11.07.2002
Příspěvků: 5

AP Příspěvek č. 1439 

7. kanal, 14 dBi (celkem) Vertikalni pol. zadne sifrovani (AP) je samostatne na routeru za hw firewallem

Old Post 29.10.2006 v 11:22
rostex je offline   Click Here to See the Profile for rostex   Find more posts by rostex   Click here to Send rostex a Private Message   Click Here to Email rostex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Junior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 124

Příspěvek č. 1440 

A antena je jaka? Sektorovka? kolik stupnu? nebo panelovka?

Old Post 29.10.2006 v 14:38
r-man je offline   Click Here to See the Profile for r-man   Find more posts by r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Click Here to Email r-man     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:42.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 84858687888990919293949596 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz