CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Prosek
« 85868788899091929394959697 »
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
rostex
Newbie

Registrován: 11.07.2002
Příspěvků: 5

Příspěvek č. 1441 

Antena je sektor V60st H60st 12 dBi. Muzu tam dat i jinou, nebo dve sektorovky, (pokud mi nekdo poradi jak si udelat rozbocovac) popr. vsesmer, ale AP mam jen LINKSYSe s 4mW vykonem, coz je pokud jsem to dobre spocital na vystupu pro antenu jen 6dBi, takze muj vsesmer by po odecteni utlumu na kabelazi daval celkem 8dBi.

Old Post 29.10.2006 v 19:27
rostex je offline   Click Here to See the Profile for rostex   Find more posts by rostex   Click here to Send rostex a Private Message   Click Here to Email rostex     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

node sluknovska Příspěvek č. 1442 

__________________

Old Post 01.11.2006 v 17:02
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psiiboud
Newbie

Registrován: 28.11.2006
Příspěvků: 3

pripojeni Prosek Příspěvek č. 1443 

Zdravim vsechny, cerstve jsem se prestehoval na Prosek do ulice Lovosicka a hledam moznosti pripojeni internetu pres WiFi.
Asi dva dny mi jelo super pripojeni pres MLP-CTE-LOV, coz je mistni knihovna, ale uz to nejede, zreme me odstrihli... nevite o tom nejake podrobnosti?
Jinak hledam jine moznosti internetoveho wifi pripojeni, nalezl jsem jablonka.cz, je mozno jeste neco jineho?
Moc dekuji za info...

Old Post 28.11.2006 v 20:53
psiiboud je offline   Click Here to See the Profile for psiiboud   Find more posts by psiiboud   Click here to Send psiiboud a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soptadv
Newbie

Registrován: 21.02.2004
Příspěvků: 49

připojení Příspěvek č. 1444 

Napiš přesnou adresu a hledej AP s názvem CZ.Free.XXXXX.
V ulici Chotěšovská je CZ.Free.net.flick a je tam všesměrová anténa. Je to kousek od základní školy. Net můžeš pak brát od sdružení Jablonka.
Soptadv

Old Post 29.11.2006 v 09:57
soptadv je offline   Click Here to See the Profile for soptadv   Find more posts by soptadv   Click here to Send soptadv a Private Message   Click Here to Email soptadv   Visit soptadv's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psiiboud
Newbie

Registrován: 28.11.2006
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 1445 

Lovosicka 768/18 ; vyhodilo mi to tyhle (ale kdyz bych postrcil vic prijimac, urcite bych osefoval vic)
CZFree.Net.jablonecka.sv
CZFree.Net.yenik.sv
CZFree.Net.sluknovska.jv
CZFree.Net.ztop.v
MLP-CTE-LOV
czf.HMNetAPkabelSev
sluknovksa.cznet.cz

Jenze mam dojem, ze vsechny(az na MLP-CTE-LOV;
czf.HMNetAPkabelSev) jsou vsechny soucasti Jablonka, u ktere se mi nezda vstupni poplatek, nerad bych platil za neco, co nevim, jak poradne funguje .

Old Post 29.11.2006 v 10:33
psiiboud je offline   Click Here to See the Profile for psiiboud   Find more posts by psiiboud   Click here to Send psiiboud a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soptadv
Newbie

Registrován: 21.02.2004
Příspěvků: 49

připojení Příspěvek č. 1446 

AP s názvem CZ.Free.XXX jsou CZ.Free a sdružení Jablonka postkytuje inet pro klienty z CZ.Free.Net. Vstupní poplatek si domluvíš s adminem AP na ktery se připojíš.
Ohledně informací o možnosti připojení na CZF AP napiš Simandlovi (klidně na ten mail info zavináč jablonka.cz ) a domluv se na podmínkách připojení na AP a placení netu.
Ad reference na inet od Jablonky, já sem připojenej na Flicka a sem spokojenej uživatel.
Net chodí okolo 1Mb/s a trafic v rámci CZF je taky OK. Takže můžu jenom doporučit.
Soptadv

Old Post 29.11.2006 v 11:52
soptadv je offline   Click Here to See the Profile for soptadv   Find more posts by soptadv   Click here to Send soptadv a Private Message   Click Here to Email soptadv   Visit soptadv's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psiiboud
Newbie

Registrován: 28.11.2006
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 1447 

Super, to by bylo fajne, diky za info

Old Post 29.11.2006 v 12:10
psiiboud je offline   Click Here to See the Profile for psiiboud   Find more posts by psiiboud   Click here to Send psiiboud a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1448 

Celkem by mne zajímalo proč mne byl smáznutý post ??? díky za info. K.

__________________

Old Post 29.11.2006 v 22:21
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

sraz Příspěvek č. 1449 

__________________

Old Post 30.11.2006 v 10:31
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Old Post 04.12.2006 10:57
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 1450 
kabelnet
Old Post 04.12.2006 13:32
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 1451 
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

hmm Příspěvek č. 1452 

Ahoj kluci,
pojďte to probrat dnes u piva a ne tady. Prosím.

hezký večer a těším se na viděnou

__________________

Old Post 04.12.2006 v 16:19
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1453 

jj souhlas výjmečně jsem v pohodě )) prostě jsme přepojovali a neměl jsem čas to řešit když sem přepojování dodělal tak se Lázna naštval a rozhodl se odejít v tom mu nebráním. Nicméně jsem zaměstnaný člověk a tak bohužel není uplně vždy čas. K.

__________________

Old Post 04.12.2006 v 16:45
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlada-strizkov
Team Leader

Registrován: 29.11.2002
Příspěvků: 359

Team Member: MOD

Planovany vypadek na kozlovi Příspěvek č. 1454 

Zdravim,

zitra (patek) rano kolem 9 hod budeme se Simou pridavat nejake 5G linky na node kozel, sima ma v planu i upgrade systemu. Pocitejte proto prosim s vypadkem.

Old Post 07.12.2006 v 21:58
vlada-strizkov je offline   Click Here to See the Profile for vlada-strizkov   Find more posts by vlada-strizkov   Click here to Send vlada-strizkov a Private Message   Click Here to Email vlada-strizkov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Old Post 07.12.2006 23:30
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by simandl) Příspěvek č. 1455 
Iceman
Junior Member

Registrován: 23.10.2002
Příspěvků: 246

node flick Příspěvek č. 1456 

Ahoj,

pripojil jsem node klandr na AP flick, pevna IP 10.32.24.169. Spravce blahop je v usa, takze nevi jestli IP je Ok. Tak kdyztak napiste

Iceman

ps. nechal jsem se inspirovat dhcpkem, tak to bude OK ne?

Old Post 09.12.2006 v 00:57
Iceman je offline   Click Here to See the Profile for Iceman   Find more posts by Iceman   Click here to Send Iceman a Private Message   Click Here to Email Iceman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 85868788899091929394959697 » 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz