CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > Anteny ANDREW UNI 18dbi a 24dbi SKLADEM
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Anteny ANDREW UNI 18dbi a 24dbi SKLADEM Příspěvek č. 1 

UNI 19dbi - 2000.-Kc s DPH
UNI 24dbi - 2440.-Kc s DPH (az o 5db lepsi signal nez California PW atd...)

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 13.02.2004 v 15:48
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Příspěvek č. 2 

Old Post 13.02.2004 v 20:52
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 3 

pocitam kamo,ze jsi jen rypal,ktery stejne nic nekoupi a nemyslis to spatne???
Je to pochopitelne na czfree aktualnejsi,na mem webu to ihned opravim.
Vsem se timto omlouvam za haluz...

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 13.02.2004 v 21:46
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Laxxman
Junior Member

Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 276

Příspěvek č. 4 

Nechci do nikoho rypat, jen me pomerne dost nastvalo,kdyz jsem kouknul na tvoje stranky cznet.cz kde byla cena 1900 ,tak ti volam,ze bych ji vzal a ty mi reknes,ze uz stoji 2000. Ze jsi to napsal do czfree.no to me prijde neseriozni.

Kdyz uz inzerujes na nekolika webech, tak by jsi mel ve vlastnim zajmu udrzovat stejne ceny.A pokud je tam mas (ve stejnou dobu ,kdy jsem volal) tak by jsi mel to za tu cenu prodat.

Pokud by ta cena byla obracene tak bych se nedivil. Ale jak to tak vypada tak mas thready czfree skoro jako vlastni reklamni plochu.
Mozna by se nekdo nad tim mel zamyslet a udelat ti vlastni placeny prostor.
Nove ceny se nehodi do sekce BAZAR !!

Tot vse.

Old Post 13.02.2004 v 22:02
Laxxman je offline   Click Here to See the Profile for Laxxman   Find more posts by Laxxman   Click here to Send Laxxman a Private Message   Click Here to Email Laxxman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 5 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 13.02.2004 v 22:59
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonda F
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 179

Re: re Příspěvek č. 6 

__________________

Když jsem na netu tak teprve začínám žít.

Old Post 14.02.2004 v 07:58
Tonda F je offline   Click Here to See the Profile for Tonda F   Find more posts by Tonda F   Click here to Send Tonda F a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 7 

Podobny dotazy,ktery se netykaji tohoto threadu prosim pis jinam,nebi mi posli mailem.Pro ostatni by tato zprava mohla byt nezajimava
djdodo

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 14.02.2004 v 11:03
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xsebes09
Newbie

Registrován: 23.04.2003
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 8 

Naopak pro ostatni je tato zprava velmi zajimava. Vsichni se radi dozvime kde co maji levnejsi.A to ze ti to kazi reklamu nikoho nezajima.

Old Post 14.02.2004 v 11:10
xsebes09 je offline   Click Here to See the Profile for xsebes09   Find more posts by xsebes09   Click here to Send xsebes09 a Private Message   Click Here to Email xsebes09     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

antireklama Příspěvek č. 9 

je dobre, aby tu djdodo i i4 davali new info. ja takhle na vanoce nakupoval. kouknu djdodo x i4 x inwifi a jedu nakupovat to nejlevnější. to že ma něco dražšiho? no a? když je někdo blbej a koupí to.. je jen na každym znás jak si to uděla tak to ma )

a omluvil se za desinformaci a akorat si se trefil do toho kdy to editoval :/

vaclav

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Old Post 18.02.2004 v 09:28
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Unkn0wn
Newbie

Registrován: 14.06.2003
Příspěvků: 27

Osobně mi dodo taky říkal Příspěvek č. 10 

různé věci ve stejný čas ( a různé ceny ).

Lidi v czf rozlišuju na CZF a komerčáky....

Old Post 18.02.2004 v 11:12
Unkn0wn je offline   Click Here to See the Profile for Unkn0wn   Find more posts by Unkn0wn   Click here to Send Unkn0wn a Private Message   Click Here to Email Unkn0wn     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
drzhor
Junior Member

Registrován: 03.08.2003
Příspěvků: 184

ua Příspěvek č. 11 

od někoho ty anteny a karty musime kupovat a konkurence tu je tak co... jestli kvuli kylu musiš dělat humbuk tak nevim. omluvu jsem tu anšel tak co naprava je. ja rozděluji lidi na ty co dělaji chyby a na ty co dělají chyby a dokažou je přizant a podat omluvu / a nebo to dát za cenu jakou mam uvedenou na ofiko stránkách )

v

__________________

Když uchopím svůj blýskající se meč a vezmu spravedlnost do rukou svých, msta na nepřátelích mých vykonána bude, msta na těch, kdož mne napadli. Ó Pane, veď ruku mou a počítej mne mezi své svaté.

**svati na lavici obžalovaných - film**

Naposledy upravil drzhor 18.02.2004 v 14:19

Old Post 18.02.2004 v 11:53
drzhor je offline   Click Here to See the Profile for drzhor   Find more posts by drzhor   Click here to Send drzhor a Private Message   Click Here to Email drzhor   Visit drzhor's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:24.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz