Zobrazení Jediného Příspěvku
Boodin
Kazatel...

Registrován: 13.01.2003
Příspěvků: 88

No nazdar Příspěvek č. 1 

chjo, co to na me zase ptaku zkousis? Zaloz si nekde vlakno, predepis si posty a ke kazdymu pak prilep nejakej nick, ano? Na nej se pak muzes divat do sytosti, abys mel pocit, ze ti to ladi. Chces mi snad diktovat obsah i formu mych postu? Precti si jeste jednou, cos napsal, you small Hitla: same MY a POSTIHY a nechtej po me, abych zrovna tebe respektoval. Jednou se hrabes v uctech, tak bud chlap, smazni mi account a dal si tu muzes byt spokojene za tvrdaka. Z tebe mam fakticky pupinky. Tohle je diskuse k diskusi, sekundarni vlakno, hlavni debatu respektuju. To ze sis potreboval trosku zabuzerovat a natrefil zrovna na me ti teda veru dvakrat nepomuze, neb to ma nulovy dopad. Hupsni si na nejakeho nooba, ktery srazi pulky kdyz na nej kejchne adminn a veru me NECH BYT. Zadne OT tu nesirim a ze se ti nelibi muj styl je jen a jen TVUJ PROBLEM. Ja se zas neumim vyjadrovat tak hruzne jako ty, booooze....

__________________

Old Post 15.01.2005 v 21:20
Boodin je offline   Click Here to See the Profile for Boodin   Find more posts by Boodin   Click here to Send Boodin a Private Message     Visit Boodin's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]