Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Ano to je sice pravda ale, není to odpověd na to že si zřejmě myslíš že, inet který dodám není to nej...
Myslím si že, nenabízím něco špatného naopak a určitě to vychází vstříct lidem kteří jsou omezováni různejma limitama dat agregacema a podobně nebo prostě různá jiná rádoby dobrá připojení (podpořená zatajující reklamou) jsou pro tyto lidi drahá nebo po draze vykoupeném vyzkoušení nevhodná. Připojení ode mne je levná a výhodná alternativa.
Další věcí je to že, Tady argumentuješ Inet s CZFree ano možná jsis tu přečetl o CZFree a Inetu jenže tento Inet je nabízený i dalším zájemcům kteří o CZFree nemají ani páru. Takže podmínky provozu a připojení jsou natolik tvrdý že, moje nároky splní jen hodně málo nixových providerů. Takže Inet je Inet a CZFree je CZFree Nicméně proč bych lidem kteří o CZFree nemohl CZFree vysvětlit a nechat je používat různé požitky s tím spojené jako je třeba DC Huby atd.

Takže jak jsem psal nahoře stále tu nemam odpověd na to sehnání lepšího Inetu. Fakt by mne to zajímalo.

Nevím kdo tě připojuje nicméně já tobě své připojení nevnucuji prostě zde je tato nabídka pro ty kdo sem přijdou a to je vše. A ani nikdo jim ho také nevnucuje tím způsobem že, chceš jen CZFree nechceš Inet nevadí až to budeš chtít tak si to objednej.

Celé to moderuji nepřijde mne to jako debata která vede k nečemu podstatnému připojení lidí k CZFree apodobně. INternet je jen vedlejší produkt na udržení provozu sítě. pokud máš zbytečných 5 a více kkč měsíčně které jsi ochoten každý měsíc mne věnovat na provoz sítě budu rád a budu mít méně starostí zdravím a díky za odpověd na to kde seženu ten levnejší Inet. Karel

__________________

Naposledy upravil kabelnet 26.07.2005 v 10:04

Old Post 26.07.2005 v 10:00
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]