Zobrazení Jediného Příspěvku
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Příspěvek č. 1 

Nechtel jsem aby se to tu promenilo v diskusi...Ale dobra:

- to jakej mam poradek v ip te nemusi vubec zajimat - splest se muze kazdy, pokud vim spletl jsem se a na druhy den eto opravil, takze nedoslo k zadnemu tragickemu konci.

- urcite souhlasim s tebou - kdo driv prijde a zacne pouzivat rozsah ma na nej pravo. Ovsem musi to dat vedet vsem - ja jsem si to nemohl vycucat z prstu, ze nejaka komercni sit pouziva 10.134.0.0/16 a chce peerovat s czf. Promin to neni v mych silach. jak vidis ten komu jste to rekli pro to nic neudelal.

- nezlob se na me, mozna tak moje reakce vyznela("jsem silnejsi a rozhoduju takhle" jsem ale nerekl ), ale dokaze me nastvat, kdyz mi prijde email stylu: "Ale 10.134.0.0/16 uz pul roku pouzivame my!!!!" A co ja s tim? v czf-ripe to NIKDE NIKDY NEBYLO! Takze asi tak. Opravdu se vsem omlouvam, ale moji kolegove(ten ktery vam pridelil B je mi neznamy) proste udelali chybu a vy na ni doplacite(a pritom stacilo napsat o jeden email navic).

Old Post 02.04.2006 v 19:03
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]