Zobrazení Jediného Příspěvku
tiliko
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 215

Mě je celkem jedno, co kdo čte, či naopak. Příspěvek č. 1 

Mě je celkem jedno, co kdo čte, či naopak.

Není mi ale lhostejné, kdo další leze na 1k v lokalitě Olomouc – Tabulový vrch.
Připadá mi to celkem logické.
A po výčtu, kdo všechno na 1k kanále na Tabulovém vrchu mi není třeba připomínat.
To znám z každodenní praxe. Před dvěma roky tu nebyl skoro nikdo.
Dnes je tu narváno a proto asi subjekt z předchozího příspěvku zatoužil zrovna po 1k., který j obsazen nejvíc.
Taky to způsobuje potíže členům sítě připojeným na tomto kanále (1k) na routek Geo.
I to může být důvod.

Dále zmíněný kanál 6 byl použit poměrně nedávno
(nikdo na něm „nejel“ a opravte mě kdokoliv, kdo máte povědomost o nějakém informačním zdroji, kde se to dá vybádat, kdo který kanál používá)
na zřízení propoje routerů:
P.M. (Foerstrova 1, Olomouc)
a
Geo (Karafiátova 1, Olomouc),
což bylo realizováno dvěmi anténami typu „plotostřižna“ na vzdálenost cirka 730 m.
Toto propojení směrovými anténami umístěnými na zdi, takže směrový diagram zabezpečil jejich působnost jen ve velmi minimálním rozsahu.

V současné době je tento kanál využíván především subjekty(což už není moje věc):
ESSID: BTW501 (54Mbps !!! – skvělé pro použití v městských aglomeracích, nepátral jsem po zřizovateli – nebyl k tomu důvod)
a
fofrnet_s1

Já jsem osobně žádné aktivity, tak jak je uvedeno v předchozím příspěvku na tomto kanále (6k) v lokalitě Tabulový vrch nezaznamenal, což ovšem naznamená, ž v tomto případě nemá autor předchozího příspěvku pravdu, což už ale není moje věc.

Jinak si dovolím ještě poznámku.
Při pohledu do mapy lze namítnout, že když jsem sice myslím nikomu bez újmy používal 6k jak jsem výše naznačil, používal jsem jej a používám v lokalitě Nová ulice – nikoliv Neředín.

Pokud s postavím na ul. Stupkova na chodník před místem s adresou Karafiátova 1,Olomouc (zde je router Geo) čelem k budově na Karafiátova 1, Olomouc, tak zjistím:
- před sebou mám Neředín
- za sebou a vlevo Nová ulice
Anténa „plototřižna“ je vidět z místní autobusové zastávky – září do prostoru Nová ulice !!!
směrem na Foersterova 1 (router P.M.) nikoliv do Neředěna.

__________________

Zřizovatel a provozovatel přípojných bodů P.M., Geo Olomouc.

Old Post 04.04.2006 v 12:55
tiliko je offline   Click Here to See the Profile for tiliko   Find more posts by tiliko   Click here to Send tiliko a Private Message   Click Here to Email tiliko   Visit tiliko's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]