Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

V první řadě moderovat ještě než jsem dopsal tak to je fakt hustý:

quote:
Takze predem upozornuji, ze jakmile se dostanes prilis daleko, prestanu odpovidat a zacnu jen moderovat!
HAHAHAHAHAHA první odpověd na Jircana je již prespříliš LOL no tak ted se tluču smíchy tvá malost je tak velká jako moderace první odpovědi.
Uštěpačná poznámka na Internet byla myšlena jako byť provokující ale, přesto pouhý dotaz o vysvětlení na infrastrukturu směrem do Prahy. Celý post byl spíš myšlen jako srandička na Vaší adresu to že, se všeho chytáte jako veš košile je Váš nikoliv můj problém. Tolik k větě o Inetu z Prahy. Reakce Jircana mne neprekvapila vzhledem k tomu co jsem slyšel jak jednáte s konkurencí v případě řešení problémů tak jste opravdu nepřekvapil. Myslím si že, post jirčany by odpovídal kritice Edorase na mou hlavu.
quote:
A to zdaleka nemluvim pouze o tvych utocich na me, mluvim obecne o tvych utocich na temer vsechny kdo sem prispivaji, pokud zrovna od tebe neberou konektivitu, nebo pro tebe nemoderuji prispevky na zakazku.

jak jsem již napsal můžeme to pořešit i touto cestou možná dostanu pokutu ve správním řízení ovšem i vy nevyjdete s čistým štítem. To že, mne zde vyhrožujete Policií a řešením dle zákona mne minimálně zastrašujete a dost možná i nepřímo vydíráte. Byla by možnost zvážení diskrimanice. A ted dostanu ještě křivý obvinění.
No edorasi aspon si začal aspon trochu víc přispívat průměr 1 příspěvek za půl roku je na Moderátora či Admina trochu málo. Napíšu to velice jednoduše blbeček a čurák si nenechá srát na hlavu takže budeš ze mne dělat cokoliv aby jsi škodil inu dobrá Jirčan hodil rukavici budeme řešit. K.

__________________

Old Post 14.08.2007 v 22:04
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]