Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Omlouvám se všem co mají pocit že, tu nepíšu k věci. Bohužel NCX a NFX mne tak trochu splývá v jedno. Velmi prijemne mne prekvapilo NFX. Vcetne rychlosti spravce s jakou mne kontaktoval. Reakce na e-mail v řádu minut tak to kloubouk dolů samozřejmě v dobrém. Přečetl jsem si stanovy a zjistil že, to je celé trochu jinak.
Co se týká NCX tak tady opravdu mne to přijde finančně trochu jinde.

Heledte zkuste si uvedomit ze tu je spousta mrnavejch APcek co by meli zájem ale, na úkor rychlosti do Internetu by měli dát rychlost do CZFree VPN je i toto pro ně problém takže NFX by si spíš měli vyřešit peerem k sousedům ale, třeba je ani nemají. Co se týká NCX tak na to ani nemohou myslet. Je pravdou že, i AP na ADSL přípojce 8000 / 512 může v základu obětovat 256 / 64 dynamicky 1024 / 256. Otázkou je jak se k takovémuto zájemci postaví členové. Pokud to vezmou jako dobrou vůli a ocení snahu pak ok.
NCX by nebylo třeba ani pro mne a to i přesto že, konekt nemám malý optika do Sitelu sice není omlouvám se NIXy se mne bud pletou nebo jsem za NIX1 měl vždy SItel protože býval historicky snad první. Každopádně finančně to fakt pro mne není to za ty peníze nechám vytáhnout fíbr na druhé straně cloudu aby jsme veškerý traficc netahaly vzduchem . NCX mne začne zajímat tak od 300 lidí a více.

Napadá mne jiná otázka jak třeba v rámci těchto subjektů spolupracujete. Jste obchodně svým kolegům něco dojednat - pomoci protože se to druhému hodí a podobně?? Třeba jeden může domluvit metropolitní optiky tomu kdo má národní optiky a naopak. K.
Dekuji za moderaci bohuzel z usera to zmodovat nejde uznávám že, jsem zde OT.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 22.10.2007 v 14:38

Old Post 22.10.2007 v 05:15
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]