Zobrazení Jediného Příspěvku
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 1 

Hele, říkejte si co chcete. Já předložil svůj návrh - stručný a jasný. Cílem je zachování toho nejlepšího ze současného chaotického stavu - a zároveň eliminování některých nevýhod, které z něj plynou.

Já jsem celkově takový chronický nostalgik, a mám rád technologie a pokrok v jejich rané fázi, kdy se to ještě klepe, otřásá, čoudí se z toho, rachtá v tom, šilení vynálezci občas prolítnou střechou - ale celkově se tak nějak nikomu nic vážného nestane, a všichni si s tím užijí spoustu legrace. Prostě báječní muži na ehm... bezdrátových komunikujících počítacích strojích, Ronjách vyrobených z rour od kamen, apod. Před každou anténou musí povinně cválat jezdec na koni s praporkem. To bylo nejlepší.

Teď přijde ta nudná fáze... efektivita, sériová výroba, schůzování, politikaření, apod. Nablýskané, promazané, sériově vyráběné a zcela deterministicky fungující občanské sdružení, to nebude nic pro mě.... tak či onak.

(Jinak NFX je asi stejně neutrální místo, jakým by za studené války byl Kreml jakožto třeba sídlo OSN, že...)

__________________

Old Post 28.12.2007 v 11:21
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]