Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 1 

Rozhazuji své posty úmyslně s tím, aby nedošlo k promíchávání jednotlivých záležitostí.
Takže dále mám tu několik nodů sítí peerujících s CZFree hlásících se k CZFree nicméně lezoucích mne taktéž do zelí a to Símu node nrz-link budiž, že zkušební, ale přece a Láznu s node Lazna-East. Lazna nejenže si tu postavil node, ale přebírá klienty a chová se tu vůbec jakoby tu byl odjakživa. Tak a teď Alexi co s tím?

Tímto celým, žádám zmíněné, aby vzali v potaz to, že zde dávám Alexovy příkladně najevo co se mne také třeba nelíbí, ale buď to neřeším a podle toho co zde Alex řekne tak se zařídím.
Minimálně bych měl žádat, aby se splitli Node DStyleho a Říčanska do NON-CZF. No a sebrala mapperská práva nejen říčanským a DStylemu pokud je má, ale i Simandlovy, Láznovy a Sindovy. Možná po vzoru Kratze z JMNetu bych měl navrhnout vyloučení Všech zůčastněných kteří mají v mých lokalitách node.

Tak Alexi teď mluv jak s tímto naložíme a co s tím uděláme. Pokud neodpovíš opravdu k Věci na tyto posty tak s tímto zde souhlasíš. (Alex ví).

Ostatní poprosím o sečkání než nám Alex odpoví. Taktéž požádám Mody a Adminy, aby se zdržely moderace. Děkuji Všem zůčastněným. Myslím, že většina z Vás mne zná a pochopí, že chci opravdu jen Alexovu odpověď.

Díky.
K.

............To není konec je tu ještě pár dalších sítí které můžeme rozebrat stejně jako ty předchozí a dozvíme se, že jsou tak CZFree jako já podle JMnetu.............

__________________

Naposledy upravil kabelnet 08.09.2009 v 03:16

Old Post 08.09.2009 v 03:01
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]