Zobrazení Jediného Příspěvku
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Danny Příspěvek č. 1 

Danny, tak ted jsi mne pobavil já jsem komerce Koukni se na Vaše členské příspěvky a na naše tarify. V tom případě jdu založit občanské sdružení k tomu si založím s.r.o., aby mne členové nemuseli odsouhlasovat mojí výplatu a pak už budu OK jako vy všichni důležití v CZFree? Tak a ted se dovím to samé co z JMNetu, že Alex půjde na men podat oznámení, že poškozuju dobré jméno CZFree a JMNEt to není potřeba dobré jméno CZFree jste poškodili dávno svým pruzením na netu a chováním se pro které se mne jaksi nedostává slov. Ale jo jste ten správný spolek a zaplat bůh, že tam máte jako Policajta Simandla kterej Vám ty Vaše šmé pěkně kazí. Pokud by jste byli opravdové CZFree tak se jako on chováte minimálně z půlky a ne to co tu vidím a čtu. K.

PS Víš kolik lidí mne kontaktovalo za poslední rok z CZFree o připojení? 1 slovy jedna, platba je 190 Kč takže to mne stěží tak kryje propojovací poplatky do CZFree, ale jinak je to tu super vejvar na klienty povětšinou jich musím tak 15 odmítnout - denně, protože nejsou z mé lokace. Opravdu 15 lidí se neozve do roka samo ani omylem. Jinak to jak se zde do mne navážíte mne upřímně mrzí, že jsem si pálil hubu u lidí kteří pro změnu volali na reklamu Kabelnetu a stránky Kabelnet. Nevolali, že si nás našli zde, našli si Kabelnet chtěli připojit z různých lokalit převážně z lokalit kde je třeba Praha 12 a já doporučoval za posledních 5 let by to dalo tak 15-20 lidí jistě. Neslyšel jsem ani děkuju za to, že jsem Vám je dohodil, protože prostě jsem se nemínil do této lokace rozšiřovat. A ještě tu máš pak po mne držky. Lozíte mne po sajtě odhlasujete, že je to ok. Ovšem když začnu lozit já tak to jsem ihned utnut a nedostanu se nikam zajímavé. Prostě jsi opět jen potvrdil, že v CZFree jsou si rovni, ale někteří jsou si rovnější. K.

__________________

Naposledy upravil kabelnet 28.01.2013 v 18:19

Old Post 28.01.2013 v 18:03
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]