Zobrazení Jediného Příspěvku
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 1 

No, myslim ze tahle diskuze je do jinyho fora, ale budiz. Nenapsal jsem, ze jsem "100% CZFree" to netvrdim, ale myslim si, ze rikat ze to v cem delam nema s czfree nic spolecnyho (i to uz jsme slysel) je zase blbost.

Lidi si do site muzou pripojovat co se jim zlibi, muzou mit domaci routery a za nima co chtej, na routerech muzou mit co chtej. pokud do nasi site zapojej nejaky HW, budou z toho myt vyhody. Rozhodne to nedelame stylem tady mas IP adresu a brouzdej dle libosti, to jen tem, ktery nemaj tuseni jak to funguje. Az se budeme rozrustat do rumburku, tak uz mam vytipovany lidi, ktery oslovime s nabidkou aby se nam tam staral o klienty kteri se o sebe nedokazou postarat sami a za to bude mit dotycnby urcite vyhody, net zadarmo, slevu, vyssi rychlost nebo tak neco. Sice jsem objevil stranku kde je par lidi co by si chteli udelat vlastni sit, ale aktivita je prakticky nuloval. Dokonce jsme se pri vzniku site spojili ve varnsdorfu s partickou ktera si chtela delat vlastni sit. Pokud nekdo vybuduje na vlastni naklady AP a pripoji se na nas, tak he jakoby pohltime, neboli plnohodnotne prijmeme do sve site (samozrejme pokud bude chtit) a neni vylouceno ze mu za ten HW i zaplatime.

Abyjste rozumeli, my jsme na to dva, kamos zastituje tu komercni cast a ja tu czfree, takze vysledek je mix mezi tim co chce on a co chci ja. Mam proti jeho planum jiste vyhrady, zitra se o tom budeme dohadovat. Krajni reseni, ktere stale jeste nezahazuju je takove, ze se na nej vybodnu uplne a udelam sit vlastni, ale na druhopu stranu z prace pro nej plynou penize a rohliky zadarmo nejsou.

Ono je to na delsi povidani, vetsina lidi se kterymi jsem se o tomhle bavil ihned ezazactku kategoricky\ rekla NE a kdyz jsem jim to vysvetlil, tak pryikyvly se slovi ze je to vlastne docela vyhodny.

Zdenek

__________________

Old Post 24.05.2003 v 20:20
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]