Zobrazení Jediného Příspěvku
zdenek_dc
Member
zastupce cloudu 10.193.64


Registrován: 30.10.2002
Příspěvků: 733

Příspěvek č. 1 

to Stay D: teda tady se ale musim zastat zbytku diskutujicich. Dle emho nazoru mas az zbytecne radikalni nazory.

Kdyby sit byla slozena pouze z nadsencu kteri bez penez v kapse financuji celou sit jen aby se ti obycejni meli dobre je ponekud divne. protoze v tvem modelu jsou pouze ti dobri, co vsechno umej a nemaj komu pomahat.

Bud realista. Treba zrovna vcera, jen tak po nejake dobe se mi ozval jeden kluk ktery my kdisi pujcil disk, netusimkde sehnal moje cislo. K prekvapeni obou jsme zjistili ze jsme oba ze stejneho mesta, tak nastartoval ten svuj bourak a prijel. Ja na nej hned zprvu a nechtel bys jit treba dal? No kdyz chces tak jo. Zaved sem ho ke garazi a se slovy, podivej, timhle chytam, internet ze vzduchu jsem mu ukazal moju parabolu. Joooo, fakt? To je zajimavy. Slysel jsi neco o czfree? To asi ne (pro informaci, ten kluk je v plzni na vejsce na koleji). Tak sem ho vzal do svyho kralovstvi, vysvetli jsem mu, ze ten internet je spis ta pridana hodnota, ze to je proste komunitni sit a takovy ty,.. no znate to sami... Rozloucili jsme se s jasnou dohodou ze zaridi vybudovani routeru pro jeden panelak.

No a zrovan ted si pisu s jednim klukem: Slysel jsi o czfree? Jo slysel. a vis co to je? je to dobrovolnej spolek, kterej sdruzuje maniky kolem bezplatnyho pripojeni na internet pres WiFi, jestli to teda je ono. ja jsem cetl clanek v chipu, pak sem se taky koukal na internet, ale moc sem se o to nezajimal, ale kdyz o tom budu neco vedet, tak mi to nic neudela....... (mimochodem, je taky z varnsdorfu jako ja)

No, takhle se zacina.

Zdenek

__________________

Old Post 11.07.2003 v 16:46
zdenek_dc je offline   Click Here to See the Profile for zdenek_dc   Find more posts by zdenek_dc   Click here to Send zdenek_dc a Private Message   Click Here to Email zdenek_dc   Visit zdenek_dc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
[zavřít toto okno]