CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Bazaar > NoteBook Acer Aspire 1310
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Bart.Simpson
Junior Member

Registrován: 14.09.2003
Příspěvků: 145

***** Příspěvek č. 17 

nevím co prodáváš ty ani za kolik , ale pokud přeprodáváš nějaký šitový ADSL, či júpísíčko nebo odpad nějakýho většího lokálnáho operátora tak to může být i zadarmo, ale garance nulová pochybuji ale že konektivitu s průměrem 3 ms do nixu kupuješ 256kbps za 40 Kč.

Debata byla o poškozeném notebooku, mne přemlouvat nemusíš já taky vím jak se sem dostávají nb s původem ala USA a proč :-) , ale bohužel pro tebe znám i ceny nových a ceny oprav, za těch 10 let jsme jich prodali tuny a oprvovali taky tuny.

Já nabídl reálných 10.000 Kč možná kdyby jsi ho dovez dám 11.000 za dovoz :-) že bych se tím nemusel otravovat a startovat auto.

Old Post 21.11.2004 v 18:32
Bart.Simpson je offline   Click Here to See the Profile for Bart.Simpson   Find more posts by Bart.Simpson   Click here to Send Bart.Simpson a Private Message   Click Here to Email Bart.Simpson   Visit Bart.Simpson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReS5pecT_er
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 75

Re: ***** Příspěvek č. 18 

__________________

...::: Bye bye :::...

*_*_* ReS5pecT_er *_*_*

Old Post 21.11.2004 v 18:53
ReS5pecT_er je offline   Click Here to See the Profile for ReS5pecT_er   Find more posts by ReS5pecT_er   Click here to Send ReS5pecT_er a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bart.Simpson
Junior Member

Registrován: 14.09.2003
Příspěvků: 145

**** Příspěvek č. 19 

a když neěco chceš koupit zvláš? s chybou tak chceš dát co nejmíň. Hádat se opravdu nebudem moje nabídka platí a záleží jen na tom zda se ti podaří prodat za těch 12 :-)


Ale ceny už jsou blízko ty chceš 12 a já nabízím 11.... :-)

Old Post 21.11.2004 v 18:57
Bart.Simpson je offline   Click Here to See the Profile for Bart.Simpson   Find more posts by Bart.Simpson   Click here to Send Bart.Simpson a Private Message   Click Here to Email Bart.Simpson   Visit Bart.Simpson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReS5pecT_er
Newbie

Registrován: 24.09.2003
Příspěvků: 75

Hi Příspěvek č. 20 

Prodáno

__________________

...::: Bye bye :::...

*_*_* ReS5pecT_er *_*_*

Old Post 23.11.2004 v 12:34
ReS5pecT_er je offline   Click Here to See the Profile for ReS5pecT_er   Find more posts by ReS5pecT_er   Click here to Send ReS5pecT_er a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:58.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz