CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Žumpa > Hledam technika WiFi+TCP/IP
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Thumbs up Hledam technika WiFi+TCP/IP Příspěvek č. 1 

Pro servisni a instalacni prace hledam technika.
Ocekavam znalosti,problematiku bezdratovych siti WiFi,LAN,TCP/IP.
Ohodnoceni umerne vykonane praci+fixni plat.
Nastup ihned.
Praha 8, Praha+okoli
Informace na tel:776844733

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 11.11.2004 v 23:15
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
calimeroo
Newbie

Registrován: 11.12.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 2 

Old Post 12.11.2004 v 14:07
calimeroo je offline   Click Here to See the Profile for calimeroo   Find more posts by calimeroo         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Misla
Junior Member

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 250

Re: Hledam technika WiFi+TCP/IP Příspěvek č. 3 

Old Post 12.11.2004 v 16:23
Misla je offline   Click Here to See the Profile for Misla   Find more posts by Misla   Click here to Send Misla a Private Message     Visit Misla's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
judzin
Junior Member

Registrován: 30.06.2004
Příspěvků: 212

RE Příspěvek č. 4 

No vzhledem k tomu ze si u me djdodo objednal 10 kusu karet a ty si jaksi zapomnel vyzvednout a jeste se prisral se svoji 3x drazsi nabidkou, tak tohoto pana vrele NEDOPORUCUJI

rekl bych ze ma hodne nesolidni jednani

judzin

Old Post 12.11.2004 v 22:09
judzin je offline   Click Here to See the Profile for judzin   Find more posts by judzin   Click here to Send judzin a Private Message   Click Here to Email judzin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Re: RE Příspěvek č. 5 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 14.11.2004 v 21:56
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
judzin
Junior Member

Registrován: 30.06.2004
Příspěvků: 212

Jake ma DJDODO jednani Příspěvek č. 6 

takze todle je uz doopravdy vrchol

rozhodl jsem se timto zverejnit komunikaci mezi mnou a DJDODO a kazdy at si udela usudek sam, jenom jsem k tomu chtel dodat ze se DJDODO ozval az pote co jsem o nem napsal ze ho nedoporucuji, do te doby se ani nenamahal

ahoj
mam uz ty sitovky, chtel si jich 10 kusu (tolik jich ale pro tebe nemam), takze se chci zeptat jestli to plati nebo ne.

ludek

Ahoj,doufam,ze se okamzite ve vsech forech,kde me tak silne nedoporucujes,ihned omluvis! (takhle se sitovky neprodavaji)!
Co se tyka sitovek,tak jsem na ne celkem dlouho cekal,ale nebot si se neozval,tak jsem je musel koupit jinde a daleko draz nez jsi je mel ty, coz me mrzi.

judzin wrote on 13-11-2004 08:45 AM:
Tak abys vedel, rozhodne se ti v zadnych forech omlouvat nehodlam a to ze si ty sitovky doopravdy chtel ti fakt nezeru, jen jsem chtel vyzkouset co jsi vlastne zac, no a pekne ses vybarvil.

Tvemu prodeji predrazenych veci zdar (viz treba ty tvoje levny sady )

Nevis s kym mluvis a byt tebou,tak si tu omluvu jeste rozmyslim,protoze jinak se modli,abychom se nepotkali...
Na ty omluve trvam,protoze to,co jsi psal jsou POMLUVY a nezakladaji se na pravde.
Takze koukej to bud to smazat,nebo post-ni omluvu.Myslim to vazne!

Mysli si co chces, a jestli mi chces vyhrozovat, tak budes mit velke problemy s nasim justicnim systemem.

jen jestli je nebudes mit drive ty
vyhrozovat ti nebudu,slusne jsem te pozadal,je videt,ze ti to je jedno.Fakt se kamo modli,abychom se nepotkali!

Old Post 14.11.2004 v 22:41
judzin je offline   Click Here to See the Profile for judzin   Find more posts by judzin   Click here to Send judzin a Private Message   Click Here to Email judzin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 7 

__________________

Old Post 14.11.2004 v 22:55
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz