CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Media ??? Jsem Tu JeŠtĚ DobŘe ???
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
code33
Newbie

Registrován: 06.12.2004
Příspěvků: 4

Media ??? Jsem Tu JeŠtĚ DobŘe ??? Příspěvek č. 1 

Pro domácí uživatele, kteří nechtějí platit vysoké sumy komerčním poskytovatelům bezdrátového intemétu, je určen neziskový projekt CZFree.Net. Jeho cílem je vybudovat metropolitní drátové sítě ve větších českých městech, které zajistí svým členům přístup na internet za nulové nebo alespoň minimální měsíční poplatky.

Vážení přátelé,

při čtení Vaší "odborné" diskuze jsem na rozpacích. Nejste již mimo mísu oproti původní vizi projektu a společenské objednávce zadání ? Svoboda slova je jistě užitečná, ale tam kde není funkční a spolehlivá si?..???

Old Post 06.12.2004 v 14:01
code33 je offline   Click Here to See the Profile for code33   Find more posts by code33   Click here to Send code33 a Private Message   Click Here to Email code33     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Plnt
HonzaK

Registrován: 04.06.2002
Příspěvků: 804

Team Member: MOD

Re: Media ??? Jsem Tu JeŠtĚ DobŘe ??? Příspěvek č. 2 

__________________

Old Post 06.12.2004 v 15:30
Plnt je offline   Click Here to See the Profile for Plnt   Find more posts by Plnt   Click here to Send Plnt a Private Message   Click Here to Email Plnt   Visit Plnt's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D-Evil
Junior Member

Registrován: 27.05.2003
Příspěvků: 240

Re: Media ??? Jsem Tu JeŠtĚ DobŘe ??? Příspěvek č. 3 

Old Post 06.12.2004 v 16:13
D-Evil je offline   Click Here to See the Profile for D-Evil   Find more posts by D-Evil   Click here to Send D-Evil a Private Message   Click Here to Email D-Evil     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fyzik
Team Leader

Registrován: 23.05.2002
Příspěvků: 1102

Re: Media ??? Jsem Tu JeŠtĚ DobŘe ??? Příspěvek č. 4 

__________________

Naposledy upravil Fyzik 06.12.2004 v 16:21

Old Post 06.12.2004 v 16:17
Fyzik je offline   Click Here to See the Profile for Fyzik   Find more posts by Fyzik   Click here to Send Fyzik a Private Message   Click Here to Email Fyzik   Visit Fyzik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sway
Newbie

Registrován: 06.02.2003
Příspěvků: 34

Příspěvek č. 5 

WTF?

__________________

sway
-----
* sway00(at)gmail(dot)com
* jabber: sway@njs.netlab.cz
* ICQ: 162666129

Old Post 06.12.2004 v 16:17
sway je offline   Click Here to See the Profile for sway   Find more posts by sway   Click here to Send sway a Private Message   Click Here to Email sway     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lazna
Senior Member

Registrován: 29.10.2002
Příspěvků: 2614

User is Mapper

Příspěvek č. 6 

TO code33:

Nejsme. CZF je "projekt" jenom technicky. Na urovni filozoficke je to platforma, kde se neustale stretavaji nazory zucasnenych. Ted napriklad i Tvuj....

Co se tyce "odbornosti" nasi diskuze, pokud s ni nejsi spokojen, mas sanci ji trosku pozvedout. Najdi si obor kteremu rozumis a zodpovidej dotazy, sepis FAQ, HOWTO, atd...

Co se tyce funkcnosti a spolehlivosti site, neustale se zlepsuje. Sice pomalinku, to je pravda, ale ten pokrok je za Ty dva roky videt. Vyvinul se Twister, na mnoha mistech uz nahradil WiFi spoje. Pomalu se rozjizdi 5Ghz technologie. Lide se uci za pochodu........ Co jenom treba ja jsem ze zacatku napsal do fora blabolu :-(

Proste vyvoj nejsvobodnejsiho media (slysel jsem dokonce nazory, ze se jedna o nejvetsi komunitni sit na svete...) jde kupredu tempem, ktere odpovida jeho ruznorodosti a roztristenosti...

L.

__________________

Old Post 06.12.2004 v 22:31
lazna je offline   Click Here to See the Profile for lazna   Find more posts by lazna   Click here to Send lazna a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gato
Newbie

Registrován: 12.09.2003
Příspěvků: 25

Příspěvek č. 7 

A co vime, jakl czfree bude vypadat za dalsi 2 roky, proc se predem branit dalsim vecem?

Old Post 07.12.2004 v 14:21
Gato je offline   Click Here to See the Profile for Gato   Find more posts by Gato   Click here to Send Gato a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zubodravec
Senior Member

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 705

Re: Re: Media ??? Jsem Tu JeŠtĚ DobŘe ??? Příspěvek č. 8 

Old Post 07.12.2004 v 14:52
zubodravec je offline   Click Here to See the Profile for zubodravec   Find more posts by zubodravec   Click here to Send zubodravec a Private Message   Click Here to Email zubodravec   Visit zubodravec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 9 

LoL, RTFM BFU.

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 07.12.2004 v 16:37
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majklovec
zastupce cloudu 10.93

Registrován: 18.09.2002
Příspěvků: 481

Re: Re: Re: Media ??? Jsem Tu JeŠtĚ DobŘe ??? Příspěvek č. 10 

__________________

Old Post 07.12.2004 v 17:03
majklovec je offline   Click Here to See the Profile for majklovec   Find more posts by majklovec   Click here to Send majklovec a Private Message     Visit majklovec's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ptak
Team Leader
zastupce cloudu 10.27


Registrován: 17.09.2002
Příspěvků: 755

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 11 

Azzie: presne to jsem mu psal uz mailem, at si nejdriv zjisti fakta nez prezentuje nazory.

code33: az budes v tom procitani koukni taky po nejaky netikete - mozna ti pak dojde co jsi udelal na irc kanalu spatne ....

offtopic: ...jo a gulimu dluzis omluvu, protoze o leccems se da diskutovat, ale ten email co prisel byl dost hnusnej na to kolik casu ti venoval na irc vysvetlovanim veci a reseni TVYHO pripojeni.

__________________

Old Post 09.12.2004 v 23:41
ptak je offline   Click Here to See the Profile for ptak   Find more posts by ptak       Visit ptak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:32.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz