CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Plzeň > Plzen-Vejprnice
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mumopp
Newbie

Registrován: 07.11.2002
Příspěvků: 33

Question Příspěvek č. 1 

Potreboval bych pripojeni do Vejprnic,chtel bych vedet jak to vypada a jestli je to v techto lokalitach stavajiciho casu mozny,dik za odpoved

Old Post 07.11.2002 v 18:43
mumopp je offline   Click Here to See the Profile for mumopp   Find more posts by mumopp   Click here to Send mumopp a Private Message   Click Here to Email mumopp     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Příspěvek č. 2 

Ahoj,

no v první fázi to zatim asi nevypadá, nicméně to se může rychle změnit . Přidej se do mapy (já jsem ze Skvrňan) a řekni kam vidíš ....... a? se trochu zorientujeme

Jinak kdyžtak konference na pandore

czfreepm@pandora.cz

Old Post 08.11.2002 v 14:05
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumopp
Newbie

Registrován: 07.11.2002
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 3 

No asi takhle,viditelnost mam Novou Hospodu,to je k ničemu.Plzeň vidim dobře -centrum-.Škvrňany by šli,ale je to zastíněný stavbama a vegetací.No nechci kecat omrknu to ze střechy.

Old Post 08.11.2002 v 15:35
mumopp je offline   Click Here to See the Profile for mumopp   Find more posts by mumopp   Click here to Send mumopp a Private Message   Click Here to Email mumopp     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Příspěvek č. 4 

Ahoj,

tak jak jsi dopadl na střeše?
Doufám, že dobře, zatim jsou v plánu body na Lobzích a na Vinicích, ale doufám že se velmi brzo přidaj i další, záleží hlavně na financích a na počtu zájemců, který jsou ochotni platit za internet.

Zatim a ozvi se
Pavel

Old Post 07.12.2002 v 10:14
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumop
Newbie

Registrován: 14.07.2002
Příspěvků: 10

Talking Re: Příspěvek č. 5 

No asi takhle byl jsem dlouho pryč,jezdim na montaže ale koukam nic moc jse nezměnilo .Ja vím ch ce to trpělivost. Na streše jsem dopadl dobře,myslím že při trochu štěstí je to realný.Vyhled je snad postačující z mého hlediska.Chtělo by to ovšem posoudit někým zkušenějším to ale zatím nemá cenu dokud se nebudu mít kam připojit.Chce to přípojný bod na Škvrňanech pak se můžeme bavit dál.Myslím že nebudu asi sám kdo z téhle oblasti by chtěl připojit.No nevím co na to všechno říkáš ty????

Old Post 05.01.2003 v 15:14
mumop je offline   Click Here to See the Profile for mumop   Find more posts by mumop   Click here to Send mumop a Private Message   Click Here to Email mumop     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Skvrňany jsou do 14 dní online Příspěvek č. 6 

Takže první podmínku pro připojení snad splníme a to AP ve Skvrňanech. Obávám se, ale že se na všesměrovku na škvrňany nechytneš, takže budeme muset udělat pro Vejprnice a okolí další AP. Kdyby to šlo, bylo by fajn, jestli by si nevěděl o dalších zájemcích v okolí, protože přeci jen nějak se ufinacovat musíme ))

Zatim se měj a doufám (věřím) že budeš velice brzo připojen

S pozdravem
Pavel

Old Post 31.01.2003 v 10:19
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumopp
Newbie

Registrován: 07.11.2002
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 7 

Caky Pavle to jsi mi zklamal trochu ze se nepripojim,ale tak trochu jsem to cekal.Rekni mi duvod proc bych se nemohl pripojit.Jestli je to kuli vsesmerovce,mam navrh.Jsem ve Vejprnicich naplava nikoho tu neznam ale vim ze to co ted reknu mozna zni sobecky,ale nechci cekat dal ney se najdou lidi nebo se udela dalsi AP.Co kdybych se dala na stavajici AP Skvrnanky smerovka na me???Kterou pochopitelne budu financovat ja.Co ty na to?Jeste bych mel par dotazu ktere jsou na delsi dobu,tak se nechci rozepisovat.No to az potom.Rekni co stou antenou.

Old Post 07.02.2003 v 17:22
mumopp je offline   Click Here to See the Profile for mumopp   Find more posts by mumopp   Click here to Send mumopp a Private Message   Click Here to Email mumopp     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Příspěvek č. 8 

Ahoj,

No tvuj navrh je samozrejme oukej. Na AP uz mame papiry, jeste je treba doresit par drobnosti se stozarem, ale v zasade se termin snad stihne a k Tobe by klidne smerovej spoj mohl vest.

Takze jakmile bude tohle doreseno, budeme instalovat hw a musime take privest konektivitu . No a pokud od tebe bude videt, neni to nejmensi problem.

Kdyztak mi klidne pis dalsi dotazy, budu se snazit odpovedet.

Zatim se mej
Pavel Kuchta

Old Post 08.02.2003 v 14:40
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumopp
Newbie

Registrován: 07.11.2002
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 9 

No tak to je dobry Pavle,vydrzim az se to rozjede abych nedelal problemy se smerovkou.Az budete mit AP rozjety,potom vyresime tu smerovku,neni problem,reknes jede to jdu a koupim ji.To je jeden problem.Malej,net ke me.Ale druhy,jsem puvodem z Kaznejova a jakoz to ty znaly technologie WiFi,potrebovali by jsme zprovoznit "net" zde.Nejde o me spis o bratrance a jeho kamose.Vzal jsem to za svy protoze (ne ze jsem machr) rozumim trochu hardware a software.Co by bylo treba na koupi AP atd. znas to.Jsme v okruhu tak do 2km.Jaky AP jakou Antenu a hlavne nevim jak AP dostat do netu.Provider nebo proste co.Je to blby se bavit tady pres forum zabira to dost casu,tak jsem myslel treba osobni kontakt.Traba az koupim tu smerovku tak ti ji pochopitelne privezu a tam mi reknes par info,co ty na to.
Vena Beranek

Old Post 08.02.2003 v 17:17
mumopp je offline   Click Here to See the Profile for mumopp   Find more posts by mumopp   Click here to Send mumopp a Private Message   Click Here to Email mumopp     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumopp
Newbie

Registrován: 07.11.2002
Příspěvků: 33

Příspěvek č. 10 

Droopi psal jsem ti 2x email,potrebuju vedet jaky hardware mam koupit abych se mohl pripojit,na Skvrnany precti si email na napis prosim.Vena Vejprnice

Old Post 11.02.2003 v 19:22
mumopp je offline   Click Here to See the Profile for mumopp   Find more posts by mumopp   Click here to Send mumopp a Private Message   Click Here to Email mumopp     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mumopp
Newbie

Registrován: 07.11.2002
Příspěvků: 33

Lightbulb Příspěvek č. 11 

Old Post 13.02.2003 v 17:15
mumopp je offline   Click Here to See the Profile for mumopp   Find more posts by mumopp   Click here to Send mumopp a Private Message   Click Here to Email mumopp     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:10.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz