CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 2 > Nusle - pod mostem
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
ddave7
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 18

Re: hledam AP v Nuslich Příspěvek č. 17 

__________________

ddave7
-dd7-
mail: ddave7 {at} itip {dot} cz
UIN: 18807367

Old Post 11.08.2005 v 18:11
ddave7 je offline   Click Here to See the Profile for ddave7   Find more posts by ddave7   Click here to Send ddave7 a Private Message   Click Here to Email ddave7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddave7
Newbie

Registrován: 28.11.2002
Příspěvků: 18

Pomuzu s promerenim signalu Příspěvek č. 18 

__________________

ddave7
-dd7-
mail: ddave7 {at} itip {dot} cz
UIN: 18807367

Old Post 11.08.2005 v 18:14
ddave7 je offline   Click Here to See the Profile for ddave7   Find more posts by ddave7   Click here to Send ddave7 a Private Message   Click Here to Email ddave7     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bhb
Newbie

Registrován: 16.08.2005
Příspěvků: 1

Smile Příspěvek č. 19 

mám podobnej dotaz jako dusík, chci se připojit. (možná jsem na rozdíl od dusíka začátečník, takže prosím pomalejc)
moje adresa je přemyslova 5
bydlím hned pod střechou, takže na střechu si lezu kdy a jak chci a ze střechy vidím celý okolí tj. blízký = nusle, most, vinohrady, nemocnice a kostel u Apolináře i na Slupi, Emauzy; až po pražský hrad a smíchov.

vidím samozřejmě dům dj-bobra a AP Quercus-Lumirova

pomožte mi prosím - dík

Old Post 16.08.2005 v 11:43
bhb je offline   Click Here to See the Profile for bhb   Find more posts by bhb   Click here to Send bhb a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bartisko
Newbie

Registrován: 28.02.2008
Příspěvků: 1

net pod mostem Příspěvek č. 20 

Hola,

prave jsem se pristehoval pod Nuselak a rad bych net..
koukam, ze zdejsi diskuze uz par let nejede ale if by se nekdo ozval bylo by to super..
bohuzel nevim adresu, ale je to hned vede Agipky a vidim i na folimanku.. chytam na notu ilinenet3 ale jen slabe..

pokud nekdo pomuze budu moc rad..

zatim Bart.. (606 123 244)

Old Post 28.02.2008 v 13:58
Bartisko je offline   Click Here to See the Profile for Bartisko   Find more posts by Bartisko   Click here to Send Bartisko a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:45.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz