CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Kde nakupovat > CZNet - bezdratove sitove technologie
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

CZNet - prodejce bezdratovych sitovych technologii Příspěvek č. 1 

__________________

Naposledy upravil edoras 21.09.2005 v 08:21

Old Post 21.09.2005 v 00:25
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cmartin
Newbie

Registrován: 14.07.2003
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 2 

S osobnosti majitele to asi nesouvisi: umi posilat jenom PPLkou. Je to docela hloupe protoze PPL nema sit uloznych mist a pokud vas nesezenou doma (koho doma pres den sezenou?) tak mate starost s dohadovanim vyzvednuti.

Dolezal je sice zvlastni ale mluvit se s nim celkem da.

Old Post 23.09.2005 v 12:20
cmartin je offline   Click Here to See the Profile for cmartin   Find more posts by cmartin   Click here to Send cmartin a Private Message   Click Here to Email cmartin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hwsoft
Moderator
zastupce cloudu 10.101


Registrován: 11.10.2002
Příspěvků: 2100

Příspěvek č. 3 

__________________

ITF - FreeNet Liberec
DesSto
jabber: hwsoft@linjab.org

Old Post 23.09.2005 v 13:40
hwsoft je offline   Click Here to See the Profile for hwsoft   Find more posts by hwsoft   Click here to Send hwsoft a Private Message     Visit hwsoft's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lucky79
Newbie

Registrován: 05.06.2003
Příspěvků: 19

djdodo Příspěvek č. 4 

Moje zkušenost byla taková:

Sháněl jsem Ovislink WL5420, ne moc známá a ne moc dobrá věc. U pana Doležala jsem koupil jeden kus, už na první pohled chyběl igelit na krabici, pan Doležal po optání ujistil že ho zkoušel jen tak na stole. Po prvním zapnutí utilita vyhledala AP nastavené s ssid CZFree.Net.xxxxx a IP 10.x.x.x, to mi již začalo být divné. Po delších testech jsem zjistil že ap vytuhává po 20 minutách provozu tusíž jsem ho jel druhý den reklamovat. Bylo mi již jasné že toto ap nemohlo být nové. Pan Doležal po opětovném ujištění že ap bylo nové přinesl jiné, také rozbalené a také říkal že je ho pro jistotu zkoušel na stole. Po mém příjezdu domů a pár testech i toto ap bylo nastavené podobně tomu předchozímu ale fungovalo.....týden a umřelo úplně. Opět reklamace, opět jsme dostali rozbalenou krabici a opět toto ap po měsíci umřelo. Pak jsem si radši koupil wrap.
Dále jsem u pana Doda také koupil Andrew 18dB síto všem dobře známé. Po mém příchodu do obchodu a optání se zda jsou nějaké směrovky ukázal pan Doležal na tohoto Andrewa. Jelikož bylo šero nevšiml jsem si a ani mě nenapadlo že by anténa mohla být použitá. Po mém shlédnutí na pořádném světle byla anténa rezavá, typuji tak 0,5 roku až rok na střeše. Od té doby už jsem do CZnet nevlezl a neradil bych to ani nikomu z vás, pan Doležal je jen pouhý lhář a nejradši bych ho

Old Post 24.09.2005 v 21:57
lucky79 je offline   Click Here to See the Profile for lucky79   Find more posts by lucky79   Click here to Send lucky79 a Private Message   Click Here to Email lucky79   Visit lucky79's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lada
Team Leader

Registrován: 08.05.2002
Příspěvků: 2856

Team Member: MOD

Příspěvek č. 5 

Na solidnost majitele se nejlepe dotate u firmy Vanco maji tam s nim velmi "cennou" zkusenost...

__________________

------------------------------------------
"WARNING: Do not look into laser with remaining eye"

Old Post 25.09.2005 v 00:25
lada je offline   Click Here to See the Profile for lada   Find more posts by lada   Click here to Send lada a Private Message     Visit lada's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cmartin
Newbie

Registrován: 14.07.2003
Příspěvků: 17

Příspěvek č. 6 

Hmmm ... taky jsem s nim debatoval o Wrap 2.C. Docela mne dostalo kdyz ohlasil, ze verzi se 128MB RAM prodava pouze v sade s Mikrotik-em a krabici na stozar. Pokud se podivate na e-shop k prislusne polozce, nikde tam nic takoveho neni. Nejsem si ani jisty jestli je to legalni

Old Post 27.09.2005 v 09:38
cmartin je offline   Click Here to See the Profile for cmartin   Find more posts by cmartin   Click here to Send cmartin a Private Message   Click Here to Email cmartin     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sniff
Newbie

Registrován: 18.01.2003
Příspěvků: 10

nebrat! Příspěvek č. 7 

Mam s touto "firmou" jen nehezke zkusenosti. Nakupoval jsem jen jednou (a naposled), ale pokazili co mohli. A ty naivni vymluvy... skoda slov.

Old Post 03.11.2005 v 07:26
Sniff je offline   Click Here to See the Profile for Sniff   Find more posts by Sniff   Click here to Send Sniff a Private Message     Visit Sniff's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:55.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz