CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > d-link dap 1160 firmware
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
vetinari
Newbie

Registrován: 11.10.2007
Příspěvků: 7

d-link dap 1160 firmware Příspěvek č. 1 

Old Post 15.01.2008 v 17:26
vetinari je offline   Click Here to See the Profile for vetinari   Find more posts by vetinari   Click here to Send vetinari a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tom712
Junior Member

Registrován: 07.09.2005
Příspěvků: 192

Příspěvek č. 2 

WRT-311 umí to co potřebuješ.
Umí routovat bez natu a běží to na stejné HW platformně.

Použij postup jako pro nahrátí tohodle firmwéru do ovislinka 5460, ten tu je někde popsanej i na fóru.
Mně trvalo dlouho než sem tam ten firmware dostal. Každopádně dostat to tam jde, zkus přeházet pořadí souborů 1 2 3.

Old Post 15.01.2008 v 18:26
tom712 je offline   Click Here to See the Profile for tom712   Find more posts by tom712   Click here to Send tom712 a Private Message     Visit tom712's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vetinari
Newbie

Registrován: 11.10.2007
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 3 

Díky, zrovna to procházím, je toho fakt hodně a informace v tom threadu nejsou zrovna ucelené, ale snad to nějak dám dohromady. Kdyby měl někdo ještě nějakou dobrou radu, tak bych byl vděčný.

Old Post 15.01.2008 v 19:35
vetinari je offline   Click Here to See the Profile for vetinari   Find more posts by vetinari   Click here to Send vetinari a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vetinari
Newbie

Registrován: 11.10.2007
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 4 

Tak se mi do toho šmejdu podařilo dostat aplite54g, což mi ale zrovna nepomůže. To wrt mi tam nejde, na netu jsem našel, že je potřeba nahrávát v pořadí 1, 3, 2 přes tftp. Povypínal jsem firewall a vše ostatní a stejně se mi to tam nedaří nahrát. Pokud je přístroj puštěný, tak to vyhodí při tftp -i 192.168.0.50 (teď je ta IP tedy jiná) PUT 1.bin time out hned. Pokud ho pustím s drženým restartem, tak to pak sice chvilku (asi 20s) nic nedělá, ale taky to hodí time out. Neměl by někdo radu nebo návod, jak tam ten firmware dostat? Díky

Old Post 30.01.2008 v 20:06
vetinari je offline   Click Here to See the Profile for vetinari   Find more posts by vetinari   Click here to Send vetinari a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vetinari
Newbie

Registrován: 11.10.2007
Příspěvků: 7

Příspěvek č. 5 

Old Post 30.01.2008 v 22:22
vetinari je offline   Click Here to See the Profile for vetinari   Find more posts by vetinari   Click here to Send vetinari a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:29.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz