CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Pripojeni pres pendrek na 250 m
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
mirax
Newbie

Registrován: 08.11.2002
Příspěvků: 13

Pripojeni pres pendrek na 250 m Příspěvek č. 1 

Jak už napsal výše Xchaos já a yed jsme připojeni pomocí malé anténky dodávané s kartou XI-626. Já jsem doma chtěl nejdříve umístit router na půdu, s yedem jsme zprovoznili spoj já - Horal. Už si přesně nepamatuji jakou jsem měl na půdě sílu signálu, ale myslím, že to bylo něco kolem 40. Později, když jsem router přinesl dolů, abych ho nějak připravil na jeho útrapy v mrazu a vlhku a jen tak jsem vyzkoušel wavemona, a zjistil jsem, že chytám signál i v pokoji, signál byl sice slabý, ale postupně jsem našel místo, kde mám signál 36 - 40 / 92, což si myslím, že je docela dobrý.
Zajímavé ovšem je, že nejsilnější signál doma nechytám přes jednu zeď, ale přes dvě, je to divný, ale v pokoji vedle, kde mi v cestě stojí jen jedna zeď to se signálem není nic moc. Proto si myslím, že pokud se chce někdo připojit s malou anténkou, tak a? vyzkouší všechna vhodná místa v pokoji a pokud signál bude stejně slabý tak a? raději použije plechovku, protože zvyšovat zbytečně při slabém signálu výkon karty, aby to vůbec jelo může rušit úplně zbytečně celé okolí.
Router je vhodné umístit do větší výšky nad zení, tak dva metry, alb signál nerušily rozvody elektřiny ve zdech.

Old Post 25.12.2002 v 15:16
mirax je offline   Click Here to See the Profile for mirax   Find more posts by mirax   Click here to Send mirax a Private Message   Click Here to Email mirax   Visit mirax's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz