CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > WRAP - "tuhnutí ssh"
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
dwander
Newbie

Registrován: 20.07.2009
Příspěvků: 1

WRAP - "tuhnutí ssh" Příspěvek č. 1 

Zdravím, mám drobný problém s wrapem, nainstaloval jsem voyage 5.2, sestavil a spusil skripty na AP a BRIDGE.

Wrap si po bootu veme IP z dhcp, pak si IP veme bridge.

Vše funguje v pořádku, na ssh se připojím, ping bezi, net jede.

Problem nastane pri timeoutu ssh (respektive kdyz mne PuTTY ve widlich napise "network timeout") rikam si dobry, otevru nove okno.
Chci se přihlásit na ssh a nic ... conection timeout. rikam si ze by vytuhnul wrap tak jsem zkusil ping taky nic. Chtel jsem ho resetovat, ale pak jsem si uvedomil ze mi jede net (prez wrapa) a ze na wrapovi blika heartbeat. takze vytuhly nebyl. Na seriovou konzoli se nemam jak pripojit (Odesla mi redukce RS232 - USB) takze nevim co se na wrapovi deje a jedinna moznost jak se dostat na ssh je reset.

Zkousel jsem nastavovat timeout u ssh, ale koukam, ze tim to neni.
Zmaenou IP to taky neni, na DHCP jsou nastavene napevno.
Jeste zkusim preinstalovat distro na Voyage 5.0 ktery tam bezel driv a problemy nebyly.

Ve wrapu je jedna karta CM9, CFko má 1GiB, celková přenosová kapacita je cca 3Mbit jeden klient (Testovaci provoz).

Doufám, že mi někdo poradí, mne už nenapadá čím by to mohlo být.

Naposledy upravil dwander 20.07.2009 v 16:14

Old Post 20.07.2009 v 10:46
dwander je offline   Click Here to See the Profile for dwander   Find more posts by dwander   Click here to Send dwander a Private Message     Visit dwander's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:23.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz