CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Východní Čechy > Holice a okolí
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
zipack
Newbie

Registrován: 13.11.2009
Příspěvků: 1

Holice a okolí Příspěvek č. 1 

Zdar lidi koukal jsem už se vám tu někdo z okolí Holic (přesněji Veliny) ozval a jelikož sem to zahlédl bez odpovědi tak bych se rád zeptal zda by bylo možné zprovoznit tuto síť v okolí Holic. Je to kousek od Pardubic. Je tu někdo kdo by s tím případně pomohl? Myslím si že by se tu určitě několik uživatelů našlo.

Old Post 13.11.2009 v 12:53
zipack je offline   Click Here to See the Profile for zipack   Find more posts by zipack   Click here to Send zipack a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
děda Jára
Newbie

Registrován: 26.05.2018
Příspěvků: 1

nový člen = Moravany Příspěvek č. 2 

Zdravím, jsem tady nový, takže se omlouvám, jestli to nebude vše podle pravidel. Rád bych se zapojil a i připojil. Ale nejsem ajťák, pouze samouk v oblasti domácího PC, ale pokud by mě někdo znalý navigoval, tak bych něco mohl i pomoci. Uvedu jen, že se z okna dívám na barák, kde je hafo optiky = České dráhy. Jestli by se to nehodilo na vytažení kvalitní konektivity? Budu rád, když budu moci být užitečný. Svoboda a nezávislost jsou u mě nadevše!

Old Post 26.05.2018 v 02:58
děda Jára je offline   Click Here to See the Profile for děda Jára   Find more posts by děda Jára   Click here to Send děda Jára a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:51.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz