CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > Pomoc s veřejnou ip adresou.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Salvador
Newbie

Registrován: 15.03.2013
Příspěvků: 1

Question Pomoc s veřejnou ip adresou. Příspěvek č. 1 

Dobrý den,
dnes mi nastavili veřejnou ip adresu a nevím bohužel, jak to vše funguje :/ Chci hostovat jeden server na mém pc, ale potřebuju vědět, co a jak..
Když napíšu do konzole ipconfig, tak mi to vypíše IPv4 - 192.168.1.135 (Preferované), ale na internetu, když si nechám skontrolovat ip adresu, tak mám tuto :
IPv4-62.240.176.35. Mě jde o to, co mám udělat, aby se lidi molhi připojit, jestli stačí napsat první ip adresu a ta druhá slouží k tomu, aby se to směrovalo..
Taky jsem někde četl, že je potřeba něco nastavit ve wifi routeru, což nemám ani páru co :/ Byl bych moc rád, aby mi někdo napsal, co a jak mám udělat.
S pozdravem Salvador.

Old Post 15.03.2013 v 12:59
Salvador je offline   Click Here to See the Profile for Salvador   Find more posts by Salvador   Click here to Send Salvador a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Alex
Formerly known as Frogale
zastupce cloudu 10.38


Registrován: 29.12.2002
Příspěvků: 690

User is Mapper

Příspěvek č. 2 

Pises o tech co ti nastavili verejnou IP adresu.. Zkus zkontaktovat je a nepis na celorepublikove forum, kde nikdo nevi ani kdo jsi a u koho jsi pripojeny..

__________________

Old Post 15.03.2013 v 15:37
Alex je offline   Click Here to See the Profile for Alex   Find more posts by Alex   Click here to Send Alex a Private Message   Click Here to Email Alex   Visit Alex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
solny
Team Leader
zastupce cloudu 10.11


Registrován: 19.10.2003
Příspěvků: 273

Re: Pomoc s veřejnou ip adresou. Příspěvek č. 3 

__________________

http://gandalf.brevnov.czf
http://search.brevnov.czf

Old Post 16.03.2013 v 15:12
solny je offline   Click Here to See the Profile for solny   Find more posts by solny   Click here to Send solny a Private Message   Click Here to Email solny     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ali22
Newbie

Registrován: 09.10.2013
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 4 

melo by to vyhodu pokud by existoval CZFREE ROAMING - tak jsem si puvodne myslel ze to funguje. (Ze vsude kde clovek kde je Czfree se muzu pripojit nejakym jednotnym uctem. )

__________________

Old Post 09.10.2013 v 09:07
Ali22 je offline   Click Here to See the Profile for Ali22   Find more posts by Ali22   Click here to Send Ali22 a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lourencohen
Newbie

Registrován: 20.02.2014
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 5 

Old Post 20.02.2014 v 10:13
lourencohen je offline   Click Here to See the Profile for lourencohen   Find more posts by lourencohen   Click here to Send lourencohen a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tazygill
Newbie

Registrován: 17.10.2014
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 6 

když si nechám skontrolovat ip adresu, tak mám tuto :
IPv4-62.240.176.35. Mě jde o to, co mám udělat, aby se lidi molhi připojit, jestli stačí napsat první ip adresu a ta druhá slouží k tomu, aby se to směrovalo..
Taky jsem někde četl, že je potřeba něco nastavit ve wifi routeru,???

__________________

Tazy

Old Post 17.10.2014 v 13:44
tazygill je offline   Click Here to See the Profile for tazygill   Find more posts by tazygill   Click here to Send tazygill a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:37.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz