CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Jak jste dopadli s AlfaWave od DEUa
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Jak jste dopadli s AlfaWave od DEUa Příspěvek č. 1 

Vsichni si tu okamzite stezovali ze karty nedostali a jak je to blby kdyz dali penize predem atd. (ne ze by neopravnene) ale uz tu nikdo nenapise ze uz je vse korektne vyrizeno nebo jak se to vlastne ma. (nebo jsem jen spatne cetl?)
Dik za cokoli pozitivniho.

Bye Yupee

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 25.02.2003 v 09:34
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MiPal.cz
Junior Member

Registrován: 29.08.2002
Příspěvků: 161

Re: Jak jste dopadli s AlfaWave od DEUa Příspěvek č. 2 

__________________

MiPal

Old Post 25.02.2003 v 11:11
MiPal.cz je offline   Click Here to See the Profile for MiPal.cz   Find more posts by MiPal.cz   Click here to Send MiPal.cz a Private Message   Click Here to Email MiPal.cz   Visit MiPal.cz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plysak
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 152

Re: Jak jste dopadli s AlfaWave od DEUa Příspěvek č. 3 

__________________

Old Post 25.02.2003 v 12:35
plysak je offline   Click Here to See the Profile for plysak   Find more posts by plysak   Click here to Send plysak a Private Message   Click Here to Email plysak   Visit plysak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stepik
Junior Member

Registrován: 24.06.2002
Příspěvků: 152

Příspěvek č. 4 

Zdarek:

Co má? nestandardní konektor? sma je nestandartní?? Tak to jsem asi tupec. Neni pravda, ze ma karta nizsi citlivost, to ti řek kdo? Je faktem, že u karet (i od stejnýho výrobce) se to liší kus od kusu.

Já jsem objednal a zaplatil dvě. Domluva zněla, že jednu dostanu z první dodávky, a druhou z druhý. Dostal jsem první, a řek, že tu druhou nepotřebuju, deu mi dal na ruku 2400,-. Potom (o tejden a půl pozdějc) mi ještě tudletu kartu vyměnil za verzi z sma konektorem. Karta běhá v iplny pohodicce v pentiu 166 s sx chipsetem. A nejen, že se o alphawawech tvrdí, že jsou stejný jako xi 626, ale ony dokonce stejné jsou. Proto mě docela sere přístup někerejch lidí, kerý nadávaj na nestandarditu konektorů. Dokonce i ten sma s opačnýma závitama prodávaj u rasla., takže stačí koukat, a ne jen kritizovat!

Zpožděná zásilka: zkuste u někoho objednat 100ks něčeho, než vám dá termín dodání, tak vykvetou soušky:-- a zkuste to zorganizovat!

Old Post 25.02.2003 v 13:44
stepik je offline   Click Here to See the Profile for stepik   Find more posts by stepik   Click here to Send stepik a Private Message   Click Here to Email stepik     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Příspěvek č. 5 

Dve karty z peti kusu mam uz take k dispozici. Vcetne pigtailu a nabidky od Deu na konektor SMA, pokud si chci pigtail udelat sam.
Inzenyr

__________________

32kBit linka mi staci, pokud nemusim stahovat 95% textu, ktery ma nulovou informacni hodnotu.

Old Post 25.02.2003 v 14:27
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
plysak
Junior Member

Registrován: 20.08.2002
Příspěvků: 152

Příspěvek č. 6 

OK, uz mlcim...
Proste se to nejak nepovedlo...

Plysak

__________________

Old Post 25.02.2003 v 16:01
plysak je offline   Click Here to See the Profile for plysak   Find more posts by plysak   Click here to Send plysak a Private Message   Click Here to Email plysak   Visit plysak's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7 

Me predbezne vychazelo, ze to ma horsi Link Quality - ale mozna jsem mel smulu na spatnou kartu, a navic to bylo jen s tim pendrekem, protoze jsem nemel spravny pigtail.

Mam slibeny jeden kus s pigtailem na otestovani, a provedu sadu mereni v temer idealnich podminkach (100 m na vsesmerovku) se stejnou antenou a nekolika ruznymi nastavenimi pro XI-626 i Alphawave. Vysledky zde publikuju v prehledne podobe.

Moje vyhrady k Alphawave se tykaji spis toho, ze vyzaduje sbernici PCI 2.2, tzn. ATX board. To by nebyl problem, na backbone routery jsou stejne potreba kvalitni stroje, ovsem pokud se prokaze, ze nemaji nizsi citlivost - a to prave hodlam dnes nebo zitra objektivne premerit.

__________________

Old Post 25.02.2003 v 16:25
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 8 

Tak jak to teda je s tou PCI verzi? Stepik napsal, ze mu beha v intel SX na pentiu 166, to ale je PCI 2.1. Ona sice umi 3.3V, ale asi se v necem lisi od PCI 2.2, jinak by nemeli ruzny nazvy, ze.

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 25.02.2003 v 17:06
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Oxley
Newbie

Registrován: 03.01.2003
Příspěvků: 66

Příspěvek č. 9 

__________________


Oxley

Old Post 28.02.2003 v 11:43
Oxley je offline   Click Here to See the Profile for Oxley   Find more posts by Oxley   Click here to Send Oxley a Private Message   Click Here to Email Oxley     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
covex
Member
zastupce cloudu 10.18


Registrován: 26.07.2002
Příspěvků: 234

Příspěvek č. 10 

Alphawave ma nizsi citlivost nez XI626. Jen pro poradek.

Old Post 28.02.2003 v 21:39
covex je offline   Click Here to See the Profile for covex   Find more posts by covex   Click here to Send covex a Private Message     Visit covex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:24.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz