CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > Jak je na tom Brno?
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
kirinovic
Junior Member

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 292

AP Bratri Capku Příspěvek č. 17 

Ja provozuji jiz nejaky patek AP na Bratri Capku(masarykova ctvrt,veveri). Nevim jak ostatni, ale ja moc nekecam, spis se snazim delat. Viz. Thread : Funkcni Nod - masarykova ctvrt - bratri capku

Martin.

Old Post 21.03.2003 v 09:21
kirinovic je offline   Click Here to See the Profile for kirinovic   Find more posts by kirinovic   Click here to Send kirinovic a Private Message   Click Here to Email kirinovic     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaltman
Junior Member

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 145

Příspěvek č. 18 

A tim chces rict, ze ja nic nedelam;-)))) Jo, mozna nic nedelam, tech 10 WiFi karet sem si koupil na pribiti na stenu a ty anteny si vystavim v obyvaku a budu se na ne divat.... Ale mozna, pokud se mi bude chtit (pozn. prekl.), tak v dubnu (jak uz sem psal) je z ty skrine vyndam a postavim je na strechu.....

S pozdravem
jaltman

P.S. Samozrejme ze je na tu strechu dam, ale tedkon nemam cas az do konce pristiho tejdne..... Nemam rad, kdyz se nekdo kasa, jak je dobrej ze neco rozjel a vsichni ostatni sou jenom kecalove... (neber to osobne Kirinovici, narozdil od jinejch se opravdu snazis) Timto vas prosim zdrzte se takovejhle silackejch reci, protoze to jenom povede k zbytecnejm hadkam a nakonec zadny CZFree po Brne nebude....

P.S. 2: Omluvam se vsem, kterych jsem se timto prispevkem dotkl....

Old Post 21.03.2003 v 13:13
jaltman je offline   Click Here to See the Profile for jaltman   Find more posts by jaltman   Click here to Send jaltman a Private Message   Click Here to Email jaltman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaltman
Junior Member

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 145

Příspěvek č. 19 

Jo a jinak sem jistym zpusobem zacal jednat s GiTy a Transgasem.... jeste se mi nevyjadrili, takze nevim, ale doufam, ze aspon jedno z toho vyjde...

S pozdravem
jaltman

Old Post 21.03.2003 v 13:15
jaltman je offline   Click Here to See the Profile for jaltman   Find more posts by jaltman   Click here to Send jaltman a Private Message   Click Here to Email jaltman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shpenat
Newbie

Registrován: 28.01.2003
Příspěvků: 39

Jaltman Příspěvek č. 20 

Dobry. SNad to skutecne vyjde.

Old Post 21.03.2003 v 14:15
Shpenat je offline   Click Here to See the Profile for Shpenat   Find more posts by Shpenat         Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kirinovic
Junior Member

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 292

Smile Příspěvek č. 21 

Ja tim chtel rict, ze kazdy jede podle svych moznosti a spis jsem to myslel tak, ze ti co moznost i zapal pro vec maji nestoji a netlachaji, ale snazi se neco delat. Jsem rad, ze se neco takoveho, jako czfree ujalo i u nas v Brne.
Rozhodne to nebyly zadny silacky reci, ovsem nekteri si mysli, ze se tu jen tkacha a skutek utek.

Jestli jsem se nekoho dotknul, uprimne se omlouvam.(navic jsem reagoval na ty prvni prispevky v threadu, o tom, jestli se tu neco ohledne czfree deje)

Martin Kirinovic.

Naposledy upravil kirinovic 21.03.2003 v 16:05

Old Post 21.03.2003 v 16:01
kirinovic je offline   Click Here to See the Profile for kirinovic   Find more posts by kirinovic   Click here to Send kirinovic a Private Message   Click Here to Email kirinovic     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaltman
Junior Member

Registrován: 15.03.2003
Příspěvků: 145

Příspěvek č. 22 

Old Post 21.03.2003 v 16:43
jaltman je offline   Click Here to See the Profile for jaltman   Find more posts by jaltman   Click here to Send jaltman a Private Message   Click Here to Email jaltman     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:13.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz