CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Připojení > - - - - - Je tu nekdo strasne hodnej a ochotnej? : ) - - -
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Smidra
Newbie

Registrován: 13.11.2002
Příspěvků: 9

Question - - - - - Je tu nekdo strasne hodnej a ochotnej? : ) - - - Příspěvek č. 1 

Ahoj vsichni, najde se tu dobra duse, ktera vlastni notebook a neco wi-fi prislusenstvi a byla by schopna mi doma zmerit, jestli mam signal nekoho z CZfree? Nehcce se mi dat 3k Kc do karty a 32Kc za plechovku kompotu, kterou pak treba vyhodim... Taky tomu zrovna moc nerozumim, tak bych radsi nekoho ukecal...
Jasne, ze vam uhradim naklady, dojedu pro vas, odvezu vas, nebo janevimco, pripadne vas opiju do nemoty, ci se jinak odvdecim. Dik moc, doufam, ze se nekdo najde

Smidra

Old Post 23.03.2003 v 18:37
Smidra je offline   Click Here to See the Profile for Smidra   Find more posts by Smidra   Click here to Send Smidra a Private Message   Click Here to Email Smidra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

hodnej člověk se hledá:-)) Příspěvek č. 2 

Pokud něco chceš musíš také napsat kde máš zájem to měřit každý není jasnovidec.

Old Post 23.03.2003 v 19:14
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smidra
Newbie

Registrován: 13.11.2002
Příspěvků: 9

Ne? Příspěvek č. 3 

Myslel jsem, z jo...

no moh si me najit v monitoru, ale jinak je to lokace Praha 5 - Kosire, cibulka. Ale jestli mi to nekdo bude ochotnej zmerit, tak ho samozrejme dopravim...

Old Post 23.03.2003 v 19:41
Smidra je offline   Click Here to See the Profile for Smidra   Find more posts by Smidra   Click here to Send Smidra a Private Message   Click Here to Email Smidra     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:06.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz