CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Plzeň > Plzeň
12345
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Příspěvek č. 65 

Old Post 13.11.2002 v 22:58
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marlo
Newbie

Registrován: 20.10.2002
Příspěvků: 82

Připojení na Internet ? Příspěvek č. 66 

To bublos: Chtěl bych se zeptat jaký spůsobem ste každý v tý Vaší síti připojeni na Internet ? Vy máte každý smouvu s nějakým poskytovatelem ? Nebo jak to tedy máte řešený ?
Díky zy odpověď.

__________________

FreeNet Liberec !!!

Old Post 27.11.2002 v 22:13
Marlo je offline   Click Here to See the Profile for Marlo   Find more posts by Marlo   Click here to Send Marlo a Private Message   Click Here to Email Marlo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Příspěvek č. 67 

Ahoj všem,

po nemoci a školních povinnostech jsem opět provozu schopný .
Novinky ohledně Joo. Stojí už první stožár, příští týden se začne testovat signál a již velico brzo se budou připojovat první zájemci z lokality Slovany, Lobzy. Hned poté následují Vinice, kde by se mělo využít podzemního vedení pro připojení více panelových domů.

Další Ap se budou budovat podle zájmu uživatelů v jednotlivých lokalitách.

Takže nic neuslo, pracuje se, aby vše mělo pevné zájklady a nazbortilo se to

S pozdravem
Pavel

Old Post 07.12.2002 v 10:37
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Příspěvek č. 68 

2bublos:

Luboši, proč ta záš?? Neni přece důvod, abychom vedle sebe nekoexistovali v klidu a pokoji. Myslim, že se sice mýlíš, protože to jaké podmínky má joo je výsledkem 3měsíčního bádání po tom, co lidi opravdu chtějí. A věř že se nikdo na tom obohatit ani menůže protože neni z čeho.

Na otázku že se stále jen mluví a nic nedělá Ti dám jednoduchou odpověd, že je vždy potřeba mít vše dobře a kvalitně připraveno - jenom paotřebné papírování zabralo velanou většinu tohoto času. Jelikož jsem budoucí právník, tak to nejde v žádném případě podcenit a uvidíš, že mi čas sá z pravdu.

Pro tebe je samozřejmě jednodušší na všechny povolení apod. se vykašlat, postavit anténu a vysílat, ale potom je to sí?, která končí ve chvíli, kdy si tě patřičné instituce podají........a že to neni sranda dokazují již zkušenosti pražáků

Old Post 07.12.2002 v 10:46
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Droopi
Junior Member

Registrován: 23.07.2002
Příspěvků: 235

Příspěvek č. 69 

Cau,

no ono to je trochu složitější. Samozřejmě postavit si můžeš jakoukoliv anténu na svém objektu nebo se souhlasem majitele.
Ale s tim internetem je jako vždy potíž :(. Pokud chceš připojovat lidi k netu a vybírat peníze, tak už si hodně blízko hranici podnikání (potřebuješ živnosták) a taky licenci od CTU na poskytování telko služeb (prodej internetové konektivity).

S tim vysilacim vykonem si to interpretujes spatne. Samozrejme, ze hraje roli, kdo byl prvni, ale pouze za predpokladu, ze jsou oba dva v norme. Pokud ten jeden ji prekracuje, tak tam mohl bejt treba 10let a je to jednu, stejne bude muset vykon bud snizit nebo zarizeni demontovat.

Plus takový věci jako odborná instalace stožáru specializovanou firmou a další blbosti, který jsou v různech vyhláškách.....

Zatim se měj a dál se ptej, rád odpovim, přeci jen máme stejný zájem a myslim, že bychom mohli spolu nejen dobře vycházet, ale i spolupracovat

S pozdravem
Pavel Kuchta

Old Post 08.12.2002 v 07:41
Droopi je offline   Click Here to See the Profile for Droopi   Find more posts by Droopi   Click here to Send Droopi a Private Message   Click Here to Email Droopi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marlo
Newbie

Registrován: 20.10.2002
Příspěvků: 82

Sí? nabízí možnost internetu ??? Příspěvek č. 70 

Ahoj
To Bublos: Rád bych se tě zeptal, když sí? nabízí i připojení k internetu tak kdo jí tedy do té sítě poskytuje ???
Když budou lidi přispívat na připojení k internetu, tak snad musí vědět komu a hlavně by mněli vědět, jestli jim ta sí? umožnuje se k tomu internetu připojit Legálně !!! ?
Pokavad si někdo koupí konektivitu do internetu, a pak jí poskytne k užívání třetím osobám tak tak bez patřičného živnostenského oprávnění a generálního povolení činí v rozporu s právními předpisy tohoto státu !!!

p.s- Píšeš že vaše sí? je jen neziskový projekt takže pokavad jste tydy již zaregistrovaní na ministerstvu vnitra jako nezisková organizace a máte již své přidělené IČO tak jste se tedy dali tou správnou nejlepší legální cestou a tudíž tedy nevidím žádný problém : Pokavad ale ještě NEE tak by jste se nad tím měli ještě pořádně zamyslet kam to chcete s tou sítí dotáhnout (než Vás někdo přijde zkontrolovat (tedy na toho od koho bude ta konektivita) a bude se zodpovídat s porušování našich daňových a živnostenských zákonů (licenci v tomto případě beru jako nejměnší prohřešek) !

__________________

FreeNet Liberec !!!

Naposledy upravil Marlo 09.12.2002 v 20:32

Old Post 09.12.2002 v 20:23
Marlo je offline   Click Here to See the Profile for Marlo   Find more posts by Marlo   Click here to Send Marlo a Private Message   Click Here to Email Marlo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vitex
Cyber Hippie
zastupce cloudu 10.111


Registrován: 13.07.2002
Příspěvků: 194

Question Taky freenet Příspěvek č. 71 

Nazdar, zajímalo by mě pár věcí p Freenetu v Plzni:

Už je konektivita ? Resp. dá se tomu nějak pomoci ?
Už máte vyhrazený adresní prostor pro Plzeň ?

Chěl bych připojit svoji lásku, co bydlí na světovaru. Tak bych rád věděl na čem vlastně jsem.

__________________

Old Post 04.02.2003 v 09:00
Vitex je offline   Click Here to See the Profile for Vitex   Find more posts by Vitex   Click here to Send Vitex a Private Message   Click Here to Email Vitex   Visit Vitex's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DannyGast
Newbie

Registrován: 29.01.2004
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 72 

Ahoj,

jsem taky z Plzně a dnes jsem se tu registroval, tak bych se chtěl jen zeptat jak je to s připojením na Slovanech, co si mám vše pořídit a tak (vím, že bych si to měl přečíst) ale pokud by mi to někdo nějak napsal . nějaký výtah, tak bych se nezlobil

Danny

__________________


Danny

Old Post 29.01.2004 v 18:45
DannyGast je offline   Click Here to See the Profile for DannyGast   Find more posts by DannyGast   Click here to Send DannyGast a Private Message   Click Here to Email DannyGast   Visit DannyGast's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubby
Newbie

Registrován: 26.11.2002
Příspěvků: 44

Question Bory Příspěvek č. 73 

Fakt nemam na to abych procital veskerou historii prispevku... :-(
Proto bych prosil jednoduchou odpoved na jednoduchou otázku :-)

1) Bydlim na Borech, nejlepsi by pro mne byl pravdepodobne bod c 21 - bydlim naproti mlikarne, okna smerem k c 21. Uz toto funguje nebo jen v planu?

2) Slysel jsem o nejake antene na vezaku kousek od Luny, je tam neco? Idealne by bylo kdyby to byl hned ten krajni, co je spise jako hned za hospodou Baarovka... Hm?


Predem dekuji!

__________________

************************
Grrr Czech Telecom..........(_/_)

Old Post 11.02.2004 v 18:27
kubby je offline   Click Here to See the Profile for kubby   Find more posts by kubby   Click here to Send kubby a Private Message   Click Here to Email kubby     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kill all
Newbie

Registrován: 10.03.2004
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 74 

No tak sem se o vás doslech a zajímalo by mě kolik by mě tak přišlo připojení k Vám do tý sí?ky a jestli je to vůbec možný ... bydlim v bolevci(hned nad kocábkou kdo zná) a výhled je velice ucházející .... doubravka přes náměstí aš po kousek vinic ještě by mě zajímalo jak je to vlstně s tim připojenim na net jestli bych měl vlastní IP a tak vo sítích sice něco vim, ale jenom málo taže mě považujte spíš za lamu :(

Old Post 10.03.2004 v 15:59
kill all je offline   Click Here to See the Profile for kill all   Find more posts by kill all   Click here to Send kill all a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:35.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz