CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Hardware > Alphawave.cz? vtip, nebo tam fakt nekdo nakupoval???
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Ilicz
Old Post 15.04.2003 18:46
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] () Příspěvek č. 17 
Deu
Node #1

Registrován: 21.12.2000
Příspěvků: 373

Příspěvek č. 18 

Old Post 15.04.2003 v 21:53
Deu je offline   Click Here to See the Profile for Deu   Find more posts by Deu   Click here to Send Deu a Private Message   Click Here to Email Deu   Visit Deu's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

Tak mám počkat? Příspěvek č. 19 

Tak jak je to? Objednal jsem si včera anténu. Mám čekat, nebo můžu rovnou objednat jinde, s tím, že za 3-4 týdny (pokud vůbec) až mi přijde email, už jen mohu poděkovat, že anténa je 14 dní na střeše???

Old Post 17.04.2003 v 18:46
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jetson
Member

Registrován: 31.01.2003
Příspěvků: 351

Ach jo Příspěvek č. 20 

Stále čekám a nemám žádné informace.

Old Post 03.05.2003 v 23:41
Jetson je offline   Click Here to See the Profile for Jetson   Find more posts by Jetson   Click here to Send Jetson a Private Message   Click Here to Email Jetson   Visit Jetson's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milos
Newbie

Registrován: 20.05.2002
Příspěvků: 60

Na co jeste cekas? Příspěvek č. 21 

A na jake informace jeste cekas? Jestli od Alphawave ohledne Tve anteny, tak to Ti nepomuzu . Jestli o nakupovani tam, tak muzu pridat jen vlastni zkusenost (viz vyse): v polovine brezna jsem tam neco objednal, zadna reakce. Kdyz v pulce dubna vznikla tato diskuze, dostal jsem od nich mail, ze to bude do tydne a ze mi daji vedet. A od te doby zase nic.

Pro srovnani: 2.5. jsem si neco objednal u i4. Okamzite mi prislo automaticke potvrzeni objednavky. Za 2 hodiny jsem dostal mail, ze 2.5. maji zavreno, ale muzu si to vyzvednout v pondeli od - do ...

Chapu, ze nekdy zbozi nedorazi v terminu a musi se na nej dlouho cekat. Ale chci, abych jako zakaznik byl o tom okamzite informovan, abych vedel, na cem jsem. A to Alphawave zatim bohuzel nedela .

Milos

Old Post 04.05.2003 v 06:36
milos je offline   Click Here to See the Profile for milos   Find more posts by milos   Click here to Send milos a Private Message   Click Here to Email milos     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:01.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz