CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > seznam lidi v Brne
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
alprop
Moderator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 114

Příspěvek č. 1 

Takze jsem udelal seznam lidi co maji zajem v Brne

Alprop Lisen, Molakova
Marasan Destska nemocnice, nad Luzankami
zdeech Bystrc Vondrakova
tbzatek zabovresky, kainarova
aut_39 Brno stred Stojanova
Vlado Cerna Pola Merhautova
Grantas Bohunice
pvvs zatim nevim

sit rkgnet Brno Styrice, Horni (nad Videnskou)

Pokud znate dalsi lidi napiste, pripadne poslete mail na alprop@volny.cz a zorganizujeme schuzku nekde na zahradce behem pristiho tydne

alprop

Old Post 01.08.2002 v 14:05
alprop je offline   Click Here to See the Profile for alprop   Find more posts by alprop   Click here to Send alprop a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
peyrak
Newbie

Registrován: 19.08.2002
Příspěvků: 43

Thumbs up Příspěvek č. 2 

pridej si peyraka a kylie** - lisen vlkova ulice

ale nevim jestli vidime na tu molakovu - do brna se zatim nechystam - bydlim tam az od 23. zari - mozna prijedu na ten sraz 29.8 nevim

kdyztak moje icq je 136218111
mail peyrak@seznam.cz

Old Post 23.08.2002 v 19:17
peyrak je offline   Click Here to See the Profile for peyrak   Find more posts by peyrak   Click here to Send peyrak a Private Message   Click Here to Email peyrak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dhaar
Newbie

Registrován: 16.08.2002
Příspěvků: 3

Thumbs up Jdu dotoho - Řečkovice Příspěvek č. 3 

Tak ješte Dhaar - Řečkovice. Jdu do toho s váma chlapi.

Chystám se na první test HW AP od LynkSysu.

Old Post 23.08.2002 v 22:23
Dhaar je offline   Click Here to See the Profile for Dhaar   Find more posts by Dhaar   Click here to Send Dhaar a Private Message   Click Here to Email Dhaar     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freekey
Newbie

Registrován: 27.08.2002
Příspěvků: 52

Příspěvek č. 4 

A jeste ja - pokud to pujde.

Tomas Jelinek
Lelekovice

Old Post 18.09.2002 v 20:54
freekey je offline   Click Here to See the Profile for freekey   Find more posts by freekey   Click here to Send freekey a Private Message   Click Here to Email freekey     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tvidlak
Newbie

Registrován: 24.09.2002
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 5 

No ja bych do toho sel mozna taky, uvivim ted dle financi.
Jinak bydlim v Zabovreskach a dival jsem se ze je nekdo na Kainarove. na to bych mel videt, otazka je vzdalenost.
Tom

Old Post 24.09.2002 v 16:11
tvidlak je offline   Click Here to See the Profile for tvidlak   Find more posts by tvidlak   Click here to Send tvidlak a Private Message   Click Here to Email tvidlak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klobouk
Newbie

Registrován: 21.08.2002
Příspěvků: 23

Taky bych se pridal... Příspěvek č. 6 

Cago lidi!!

Uz jsem se zapsal do seznamu bodu na czfree.web2001.cz

Pripojeny bod: Slatina
Oblast: Langrova (kousek od rest. Pegas)

Bohuzel momentalne nemam na nakup zarizeni, ale urcite mam zajem...driv nebo pozdeji penize budou :-)

S pozdravem:

Michal Habala
Brno - Slatina

Old Post 25.09.2002 v 10:28
Klobouk je offline   Click Here to See the Profile for Klobouk   Find more posts by Klobouk   Click here to Send Klobouk a Private Message   Click Here to Email Klobouk   Visit Klobouk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepa_BM
Newbie

Registrován: 28.09.2002
Příspěvků: 11

no proč ne Příspěvek č. 7 

klidně hned dvakrát, jednou Bohunice Spodní a jednou Moravany za Carfourem. Takže pokud je tady někdo aktivní, já budu taky, a klidně se můžeme srazit a spustit to. rcd@infoline.cz

__________________

pepa_bm

Old Post 28.09.2002 v 20:46
pepa_BM je offline   Click Here to See the Profile for pepa_BM   Find more posts by pepa_BM   Click here to Send pepa_BM a Private Message   Click Here to Email pepa_BM   Visit pepa_BM's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Steve
Newbie

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 9

Jdem na to Příspěvek č. 8 

Ahoj, mám zájem se připojit, něco o tom i vím. Černá Pole, Provazníkova, výšková budova s viditelností na většinu města.

Old Post 01.10.2002 v 15:09
Steve je offline   Click Here to See the Profile for Steve   Find more posts by Steve   Click here to Send Steve a Private Message   Click Here to Email Steve     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sellest
Newbie

Registrován: 20.09.2002
Příspěvků: 2

tak jo Příspěvek č. 9 

Přidejte mě taky

__________________

Sellest

Old Post 02.10.2002 v 12:55
Sellest je offline   Click Here to See the Profile for Sellest   Find more posts by Sellest   Click here to Send Sellest a Private Message   Click Here to Email Sellest     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freza
Newbie

Registrován: 02.10.2002
Příspěvků: 1

dalsi Příspěvek č. 10 

tak si me pridejte taky. Janska 1/3, 6 patro (tesne pod strechou).

Old Post 02.10.2002 v 22:01
freza je offline   Click Here to See the Profile for freza   Find more posts by freza   Click here to Send freza a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Klobouk
Newbie

Registrován: 21.08.2002
Příspěvků: 23

Pridat/nepridat Příspěvek č. 11 

Old Post 03.10.2002 v 06:34
Klobouk je offline   Click Here to See the Profile for Klobouk   Find more posts by Klobouk   Click here to Send Klobouk a Private Message   Click Here to Email Klobouk   Visit Klobouk's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Gris
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 1

Dotaz Příspěvek č. 12 

ahoj, ja bych mel nejmene dva lidi ze Slatiny, ja sam jsem bohuzel kousek za Slapanicemi, ale do Lisne mam primou viditelnost, je to presne 12km, myslite ze bych se taky mohl pripojit?

Gris

Old Post 08.10.2002 v 15:18
Gris je offline   Click Here to See the Profile for Gris   Find more posts by Gris   Click here to Send Gris a Private Message   Click Here to Email Gris     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sellest
Newbie

Registrován: 20.09.2002
Příspěvků: 2

czfree.web2001.cz Příspěvek č. 13 

Klobouk: Ale nejak to nejede :(((

__________________

Sellest

Old Post 08.10.2002 v 18:56
Sellest je offline   Click Here to See the Profile for Sellest   Find more posts by Sellest   Click here to Send Sellest a Private Message   Click Here to Email Sellest     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chuckie
Newbie

Registrován: 08.10.2002
Příspěvků: 1

Přípojný bod Příspěvek č. 14 

Zdar lidi,
tak já bych se teda taky přídal... jsem v Kr. Poli... ulice Vodova... nemám ale přístup na střechu, takže jsem docela zabitej.
Ale jinak mám zájem... Mam i jeden volnej dvouproc. servřík kdyby byl potřeba.

Chuckie

Old Post 10.10.2002 v 13:13
Chuckie je offline   Click Here to See the Profile for Chuckie   Find more posts by Chuckie   Click here to Send Chuckie a Private Message   Click Here to Email Chuckie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
soby
Newbie

Registrován: 27.10.2002
Příspěvků: 1

Lightbulb Příspěvek č. 15 

zdarec lidi,jsem z lesné a bohužel tu nikoho kdo by mel zajem se pripojit neznam.jestli nekoho znate,napiste,taky bych chtel poprosi vsechny nody z okoli jestli by se mi neozvali.Diky moc SOBY

Old Post 27.10.2002 v 13:47
soby je offline   Click Here to See the Profile for soby   Find more posts by soby   Click here to Send soby a Private Message   Click Here to Email soby     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pyrotechnik
Newbie

Registrován: 31.10.2002
Příspěvků: 1

Red face Kr pole Příspěvek č. 16 

Ahojky ja bych se velice rad taky pridal pokud to pujde na Palaskyho-mezi Besednim domem ( dnes vietnamska trznice..o)) a semilasem. Ted mam tele2 ale dopufam ze dlouho mit nebudu o))

Old Post 31.10.2002 v 00:26
pyrotechnik je offline   Click Here to See the Profile for pyrotechnik   Find more posts by pyrotechnik   Click here to Send pyrotechnik a Private Message   Click Here to Email pyrotechnik   Visit pyrotechnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:27.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz