CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 9 > Kbely
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 81 

Uz driv jsem se dival, bohuzel na strechu tu nikoho nepusti, a udelat dalsi spoj bude problem.
node tu ma CZNet, jejich lajna funguje celkem pekne, ale protoze se jedna o komercni zalezitost, czf jde jaksi bokem. Na druhou stranu konektivitu do czf djdodo zachovava, po problemech kdy nesel routing mimo cloud severo-vychod (vyreseno), se zda byt vse ok.

Co se routeru tyce, kdyby zde byla strecha, tak nevaham ani minutu, mam zde pripraveny router s 4xCM9, i586 1000Mhz a 512DDR2, je jiz nastaveny a nakonfeny...

Bohuzel neni kam jej umistit.
Mluvim stale o Herlikovicke

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 28.02.2011 v 08:53
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anaxagoras
Newbie

Registrován: 09.05.2011
Příspěvků: 2

Připojení Martinická Příspěvek č. 82 

Zdravím, stěhuju se do Kbel, ul. Martinická a zjistil jsem, že s možností připojení to je docela bída. Našel jsem pár poskytovatelů okolo, ale na to co poskytují mi přijdou docela drazí. Můžete mi někdo poradit jestli se můžu v okolí na něco připojit, koho mám kontaktovat atd? Požadavek je aspoň 16MBit. Díky

Old Post 09.05.2011 v 13:43
Anaxagoras je offline   Click Here to See the Profile for Anaxagoras   Find more posts by Anaxagoras   Click here to Send Anaxagoras a Private Message     Visit Anaxagoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 83 

__________________

Old Post 09.05.2011 v 21:14
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: Připojení Martinická Příspěvek č. 84 

__________________

Old Post 11.05.2011 v 02:12
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Anaxagoras
Newbie

Registrován: 09.05.2011
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 85 

Ahoj je to poslední dům, původní zástavba :-/

Old Post 17.05.2011 v 15:23
Anaxagoras je offline   Click Here to See the Profile for Anaxagoras   Find more posts by Anaxagoras   Click here to Send Anaxagoras a Private Message     Visit Anaxagoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ctyrvokej
Newbie

Registrován: 04.01.2012
Příspěvků: 1

Jilemnická Příspěvek č. 86 

Dobrý den, poradíte mi někdo, jaká je možnost připojení z domu Jilemnická 711/10 - 1. patro (nod: sulik).

Díky OŠ

Old Post 04.01.2012 v 09:49
ctyrvokej je offline   Click Here to See the Profile for ctyrvokej   Find more posts by ctyrvokej   Click here to Send ctyrvokej a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simandl
zástupce 10.33

Registrován: 15.07.2002
Příspěvků: 1219

Re: Jilemnická Příspěvek č. 87 

__________________

Old Post 21.02.2012 v 10:12
simandl je offline   Click Here to See the Profile for simandl   Find more posts by simandl   Click here to Send simandl a Private Message   Click Here to Email simandl   Visit simandl's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virnik
Senior Member

Registrován: 13.01.2004
Příspěvků: 604

Příspěvek č. 88 

Jen bych se zeptal, ten node Touzim by mel videt na AP Unimatrix ve Vinori...nemas tam volny iface na spoj? Na Unimatrixu mam ted jeden volny, tak resim jak jej vyuzit...nehlede na fakt ze na Omeze je BGP zabite diky vystavbe v Letnanech

__________________

V.I.R.N.I.K: Vigiliant Individual Responsible for Nocturnal Infiltration and Killing
Resistance is, and always has been futile...

Old Post 19.09.2012 v 12:33
Virnik je offline   Click Here to See the Profile for Virnik   Find more posts by Virnik   Click here to Send Virnik a Private Message   Click Here to Email Virnik   Visit Virnik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukfi
Newbie

Registrován: 12.10.2013
Příspěvků: 11

Připojení přes 2,4 GHz Příspěvek č. 89 

Dobrý den,
bydlím ve Kbelích v ulici Radvanická. Momentálně mám ADSL od O2, ale koncem roku vyprší závazek, tak prozkoumávám levnější alternativy. Ačkoliv investice do klienta typu Nanostation M5 by se do roka vrátila, montáž někam na střechu nebo ven na barák jsou výdaje/práce/zařizování navíc a hlavně bych rád nejdřív vyzkoušel, jak je připojení spolehlivé.

Mám dobrou viditelnost na klientský bod "evavu". To zařízení je 5GHz klient + 2,4GHz access point a paní, které to patří, provozuje Wi-Fi bez zabezpečení, takže se skrz to můžu připojovat načerno. Je ale asi jasný, že když mi jde o spolehlivost, nějaká černota není adekvátní náhrada za vlastní linku.

Proto jsem se chtěl zeptat - bylo by možné přenastavit zařízení na node evavu (hlásí se to jako Compex WPE54AG) tak, aby fungovalo zároveň jako přístupový bod CZF pro další klienty v 2,4GHz pásmu, ale zároveň aby si paní přes Wi-Fi mohla připojovat několik svých domácích spotřebičů? Rád bych měl vlastní externě přístupnou IP, několik otevřených a forwardovaných portů, a ideálně aby fungovalo QoS pro hraní her po internetu a VoIP (protože udržovat si pevnou linku bez DSL nemá moc smysl).

S pozdravem
Lukáš Fiala

Old Post 13.10.2013 v 10:47
lukfi je offline   Click Here to See the Profile for lukfi   Find more posts by lukfi   Click here to Send lukfi a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz