CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > cim to je? kompatibilitou?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
sandokan
Newbie

Registrován: 01.02.2003
Příspěvků: 40

cim to je? kompatibilitou? Příspěvek č. 1 

mam kartu zcom xi626 s fw 1.5.6 a chci se pripojit k AP (asi) orinoco, ale i kdyz jsem vsechno nastavil, tak to nejde ani z windowsu ani z linuxu i s excelentnim signalem.
admin AP rikal, ze oni to maji nastavene dobre, ze ostatnim to facha.

klic jsem dostal ve tvaru 0x1111222233

tady je konfigurace:
modprobe hostap_pci
iwconfig wlan0 mode managed
iwconfig wlan0 key 1111-2222-33
iwconfig wlan0 essid "AP"
iwconfig wlan0 channel 3
iwconfig wlan0 ap 00:11:11:22:11:22
iwconfig wlan0 nick HOGAN
iwconfig wlan0 txpower auto
iwconfig wlan0 rate 1MB
ifconfig wlan0 211.61.10.70 netmask 255.255.255.240

co je spatne?

Old Post 25.04.2003 v 18:53
sandokan je offline   Click Here to See the Profile for sandokan   Find more posts by sandokan   Click here to Send sandokan a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
blue4
Junior Member

Registrován: 01.10.2002
Příspěvků: 159

Příspěvek č. 2 

tak zkus:

modprobe hostap_pci
iwconfig wlan0 mode managed
iwconfig wlan0 essid "AP"
iwconfig wlan0 key 1111-2222-33
ifconfig wlan0 211.61.10.70 netmask 255.255.255.240

tamto byly uplny zbytecnosti, melo by ti to jet i s timhle (teda jestli je jejich essid "AP"), ale zkus pripsat, jakou mas link quality a jestli se dopingas na jejich apcko

Old Post 26.04.2003 v 17:58
blue4 je offline   Click Here to See the Profile for blue4   Find more posts by blue4   Click here to Send blue4 a Private Message   Click Here to Email blue4   Visit blue4's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogan
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 18

thread subscriber Příspěvek č. 3 

no ap je tak 1km daleko, a ta moje plechovka... pri 1MB/s mi iwconfig pise signal -80 a link quality 25 az 30

ale kdyz jsem skusil prikaz
iwlist wlan0 scan
tak to psalo link quality 0/92 a signal -95, takze to asi bude tim ze mam tu plechovku blbe udelanou

ale taky sme to skouseli s noutbukem 100m od ap, a taky to nejelo

nejspis koupim antenu a uvidim co dal

Old Post 29.04.2003 v 09:40
hogan je offline   Click Here to See the Profile for hogan   Find more posts by hogan   Click here to Send hogan a Private Message   Click Here to Email hogan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 4 

Ja jsem musel jeste natahnout modul pro wep (hostap si ho nenatahnul sam)

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 29.04.2003 v 21:30
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lyra
Junior Member

Registrován: 26.09.2002
Příspěvků: 258

WEP Příspěvek č. 5 

Sice neporadím,nevím jak na to,ale pokud mají orinoco a Ty zcomax tak každý výrobce má jiné šifrování to vím i když píšou že mají WEP64 a 128 jako třeba Ty. Mám to vyzkoušené že je to problém s kterým jsem zatím nehnul.
Jirka

Old Post 30.04.2003 v 16:15
lyra je offline   Click Here to See the Profile for lyra   Find more posts by lyra   Click here to Send lyra a Private Message   Click Here to Email lyra   Visit lyra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Re: thread subscriber Příspěvek č. 6 

Old Post 30.04.2003 v 18:23
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogan
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 7 

kdyz jsem v linuxu zkousel ping na branu, tak mi psal dest. host unreachable.
ve winech sem zkousel taky ping, a jeste posilani MAC ramcu (loopback) pomoci Wireless LAN utility, a nic z toho neslo.
obcas ale nejake pakety prijimam (RX se zvetsuje).

Old Post 02.05.2003 v 07:54
hogan je offline   Click Here to See the Profile for hogan   Find more posts by hogan   Click here to Send hogan a Private Message   Click Here to Email hogan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aquarius
Team Leader
zastupce cloudu 10.254


Registrován: 20.07.2002
Příspěvků: 340

Team Member: ADMIN

User is Mapper

Příspěvek č. 8 

Old Post 02.05.2003 v 09:01
aquarius je offline   Click Here to See the Profile for aquarius   Find more posts by aquarius   Click here to Send aquarius a Private Message   Click Here to Email aquarius   Visit aquarius's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogan
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 9 

no jo, ale ja sem pingal branu, takze gateway nemusim pridavat

Old Post 02.05.2003 v 11:27
hogan je offline   Click Here to See the Profile for hogan   Find more posts by hogan   Click here to Send hogan a Private Message   Click Here to Email hogan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lukic
Junior Member

Registrován: 27.04.2003
Příspěvků: 105

WEP Příspěvek č. 10 

Ja som od vcera riesil problem, ze D-Link klient sa nechcel pichnut na linuxove HOSTAP ani na Orinoco AP.. Problem som nakoniec vyriesil tak, ze som musel restrict politiku spravit na open, pricom sifrovanie zostalo a AP sa pravdepodobne len nesifrovane asociuje, dalsia komunikacia prebieha sifrovane.

__________________

Lukic

Old Post 02.05.2003 v 11:47
lukic je offline   Click Here to See the Profile for lukic   Find more posts by lukic   Click here to Send lukic a Private Message     Visit lukic's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogan
Newbie

Registrován: 30.12.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 11 

takze kompatibilitou zcom a orinoco to urcite neni? ma s timhle nekdo zkusenosti (zcom pripojen na orinoco ap)?

Old Post 07.05.2003 v 08:44
hogan je offline   Click Here to See the Profile for hogan   Find more posts by hogan   Click here to Send hogan a Private Message   Click Here to Email hogan     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Petr-II
Newbie

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 61

Pripojeni Příspěvek č. 12 

Ty jsi urcite z UH - St.Mesto, ze ? Ja jsem na to AP na ktere se chces pripojit pripojen XI-626 bez problemu z W98.

Old Post 07.05.2003 v 11:21
Petr-II je offline   Click Here to See the Profile for Petr-II   Find more posts by Petr-II   Click here to Send Petr-II a Private Message   Click Here to Email Petr-II     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:40.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz