CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Poptávka po připojení v Ostravě na Tylově ul.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
trophy
Newbie

Registrován: 10.05.2003
Příspěvků: 1

Question Poptávka po připojení v Ostravě na Tylově ul. Příspěvek č. 1 

Ahoj všichni,

pokusil jsem se přidat do té mapy podle popsaného návodu svůj "bod", ale neúspěšně, takže to raději zkusím takhle: Hledám někoho, kdo by byl schopen mne v Ostravě na Tylově ulici připojit k Internetu za těchto podmínek:

- Rychlost minimálně 64 kbps oběma směry
- Bez omezení na přenos dat
- Paušální platba do 1.600 Kč měsíčně včetně DPH
- Zřizovací poplatky do 4.000 Kč (včetně DPH) s možností jejich rozdělení do několika splátek
- S možností službu dočasně pozastavit v době mé nepřítomnosti. Jezdím často do zahraničí a proto je pro mne ADSL zatím nevyhovující - musel bych jej platit i v době nepřítomnosti. Mohu se zaručit, že min. 6 měsíců v roce bych službu odebíral. Minimální doba jednoho přerušení by měla být kolem dvou týdnů.

Pokud o někom víte, nebo jste přímo schopni mým požadavkům vyhovět, dejte mi, prosím, vědět.

Děkuju,

Robert

mobil: 776 212 875

Old Post 10.05.2003 v 20:48
trophy je offline   Click Here to See the Profile for trophy   Find more posts by trophy   Click here to Send trophy a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shake
Moderator

Registrován: 02.01.2003
Příspěvků: 1018

Team Member: MOD

Příspěvek č. 2 

No a kdyby se za tu 64ku platilo 500,- mesicne, byl bys ochoten to platit po cely rok? A byl bys ochoten jeste chvili pockat?
Jestlize ano pak jsi tady spravne .. jak jsem koukal tak do mapy te uz zanesl rsaf.
Takze se zkus podivat na mapu a pak se rozhledni kolem baraku a zjisti na ktery oranzovy/bily/ci radioaktivni bod bys mohl videt. Klikni na mape na bod a primo se domluv s clovekem pomoci mailu, ktery je tam uvedeny ..
Ten ti urcite poda informace o tom kolik te bude pripojeni stat (rozumej pripojeni do site, ala zrizovaci poplatek). V podstate se to odviji od toho jak velky bude chtit prispevek na zarizeni, ktere poridi/poridil.

Co se tyce internetu, tak momentalne jsou k dispozici nektera sdilena pripojeni (napr. Mgolem). Ve chvili, kdy nas na siti bude dost tak poridime nejake lepsi pripojeni, ale to muze byt treba az za 2 mesice. Predpokladana platba za garantovanou 64ku je odhadovana na 500 mesicne ..

Old Post 12.05.2003 v 19:49
Shake je offline   Click Here to See the Profile for Shake   Find more posts by Shake   Click here to Send Shake a Private Message   Click Here to Email Shake     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rsaf
Senior Member
zastupce cloudu 10.152


Registrován: 16.01.2003
Příspěvků: 866

Tylova Příspěvek č. 3 

S tímhle člověkem jsem to již řešil a sdělil jsem mu většinu potřebných údajů - jeho poloha je docela příznivá pro připojení k mgolemovi - toho jsem informoval a doufám, že se ozve

__________________

Lide v CZFree se dělí na tři skupiny: 1) deu; netdave 2) ti co znají jejich čísla 3) ti ostatní

Old Post 12.05.2003 v 20:03
rsaf je offline   Click Here to See the Profile for rsaf   Find more posts by rsaf   Click here to Send rsaf a Private Message   Click Here to Email rsaf     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz