CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Vysocany - MAC -> AP -> Kontakt.
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
frido
Newbie

Registrován: 04.01.2003
Příspěvků: 3

Arrow MAC -> AP -> Kontakt. Příspěvek č. 1 

Old Post 15.05.2003 v 10:02
frido je offline   Click Here to See the Profile for frido   Find more posts by frido   Click here to Send frido a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

Příspěvek č. 2 

No poznavam, ale ne sebe. To je Krynn a vzhledem ke smeru nejaky velmi divoky odraz (Krynn je pod estakadou na Prosek). AP Stemar ma ESSID Stemar.CZF a BSSID 00:10:C6:18:C0:06, vysila s vertikalni polarizaci na kanale 3. Na na uvedene fotce vidim svoji vysilaci antenu (spis teda barak) zhruba v 1/3 odspodu, a 1/3 zprava. Kdyz si tedy fotku rozdelite na 3 x 3 ctverecky, je AP Stemar vicemene v levem hornim rohu praveho spodniho ctverecku .
Soude podle te fotky, mel by tam byt muj signal k chyceni i na "naslineny prst" ...

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Naposledy upravil stemar 15.05.2003 v 21:19

Old Post 15.05.2003 v 14:07
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krynn
Newbie

Registrován: 12.06.2002
Příspěvků: 59

Příspěvek č. 3 

No jsem to opravdu ja. A pripojeni: pokud je to bliz ke Stemarovi, takurcite pripojit ke stemarovi (pokud bude souhlasit) - na me je uz pripojeno 13 lidi a vic bych na tu 180 uz rozhodne nepripojoval. Co ty na to Stemare?

Krynn

Old Post 17.05.2003 v 13:53
krynn je offline   Click Here to See the Profile for krynn   Find more posts by krynn   Click here to Send krynn a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

2 Krynn Příspěvek č. 4 

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Old Post 17.05.2003 v 23:31
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frido
Newbie

Registrován: 04.01.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 5 

Old Post 18.05.2003 v 22:11
frido je offline   Click Here to See the Profile for frido   Find more posts by frido   Click here to Send frido a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

Příspěvek č. 6 

Vertikální. V mém threadu jsem to nějak v návalu radosti že všechno chodí přehlédl - už jsem to opravil.

A jinak - my si tu všichni tykáme ...

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Old Post 18.05.2003 v 22:17
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frido
Newbie

Registrován: 04.01.2003
Příspěvků: 3

Associated. Příspěvek č. 7 

Z vysledku zkoumani je jasne, ze kvalita signalu na vsesmerovku AP Stemar neni nikterak dobra, a sniff na traffic z/na AP se zdaril prakticky az nyni v noci, kdy se neocekava velky provoz. I nyni se ovsem stava, ze se AP/STA deasociuji. Mozna by stalo za prozkoumani, zda nebrani ,,neco'' v prime viditelnosti mezi AP/STA. Viditelnost z STA je dobra tak, jak je zachycen na fotografii vyse.

Nikoho do niceho nenutim, nicmene predem dekuju za informaci ;)

--
frido

Old Post 19.05.2003 v 22:23
frido je offline   Click Here to See the Profile for frido   Find more posts by frido   Click here to Send frido a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
stemar
Newbie

Registrován: 25.09.2002
Příspěvků: 70

Příspěvek č. 8 

Nezastiram, ze jste prvnim "vzdalenejsim" klientem. Vase "pokusy" dnes vecer (23:00 - ...) vidim, nezda se ze by kvalita signalu byla nejak obzvlaste spatna ... O viditelnosti nemuze byt pochyb, z Vasi fotky opravdu vidim svou strechu a vyhledu anteny do Libne nic nebrani.
Deasociace byla spis zpusobena znamym "rozresetovanim" ovladace hostap, ktere nastalo po Vasem prihlaseni. Budu to resit, jako jeden z kroku bych to nechal "usadit", ze zkusenosti vim, ze karty si na sebe obcas musi "zvyknout", jakkoli to zni silene ...

__________________

Já sám sobě připadám, že mi je 126 let. Pak sednu k Linuxu a připadá mi že mi je vosum!

Old Post 19.05.2003 v 22:53
stemar je offline   Click Here to See the Profile for stemar   Find more posts by stemar   Click here to Send stemar a Private Message     Visit stemar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vurmik
Newbie

Registrován: 26.10.2003
Příspěvků: 4

Re: MAC -> AP -> Kontakt. Příspěvek č. 9 

Old Post 26.10.2003 v 19:43
Vurmik je offline   Click Here to See the Profile for Vurmik   Find more posts by Vurmik   Click here to Send Vurmik a Private Message   Click Here to Email Vurmik   Visit Vurmik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:24.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz