CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > 2x Acces Point SingaMax aka. D-Link 900 ap+ (client a AP)
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Zkrat
Newbie

Registrován: 07.09.2002
Příspěvků: 8

Unhappy 2x Acces Point SingaMax aka. D-Link 900 ap+ (client a AP) Příspěvek č. 1 

Zdarek,
mate nekdo zkusenosti se Signamax preflesovanym na 900AP+, ve funkci klienta pripojeneho na stejne AP....

zkouseli jsem to s Kaplikem, ale bohuzel se nam nepodarilo casto ani pripojit na AP.
AP (firmware 2.57 od d-linku)
clinet (puvodne klasicky signamax (verzi bohuzel nevim:( ), potom firmware d-linku 2.6,2.57,2.5,2.3)

jinak na AP se v pohode lidi pripojuji s 626 , linksysema... atd.


POZOR na AP jsme zkusili dat firmware 2.6 , a nepripojil se nam jediny klient !!!!


poradil by mi nekdo jaky Firmware pouzit???aby nam to behalo

Old Post 15.08.2003 v 23:27
Zkrat je offline   Click Here to See the Profile for Zkrat   Find more posts by Zkrat   Click here to Send Zkrat a Private Message   Click Here to Email Zkrat   Visit Zkrat's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mikael2
Newbie

Registrován: 30.06.2003
Příspěvků: 69

Příspěvek č. 2 

Tak to je docela nemyla zprava. Zrovna jsem chtel 2 ks koupit, preflashovat a pouzit proti sobe. Nezkouseli jste, jestli vam to chodilo bez toho flashnuti na D-Link?

Old Post 16.08.2003 v 19:54
mikael2 je offline   Click Here to See the Profile for mikael2   Find more posts by mikael2   Click here to Send mikael2 a Private Message   Click Here to Email mikael2     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zkrat
Newbie

Registrován: 07.09.2002
Příspěvků: 8

Firmware Příspěvek č. 3 

na AP byl celou dobu Firmware 2.57 , a na klintu bylo to jak jsem pasl vise FW 2.3,2.5,2.57,2.6

a na AP jsme pak zkouseli nahod FW 2.6, ale neasicioval se nam jediny klient (

Old Post 17.08.2003 v 13:50
Zkrat je offline   Click Here to See the Profile for Zkrat   Find more posts by Zkrat   Click here to Send Zkrat a Private Message   Click Here to Email Zkrat   Visit Zkrat's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:19.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz