CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Brno > OT: Nabidka pouziti domeny kurim.net pro CZFREE
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
active1
Newbie

Registrován: 03.09.2003
Příspěvků: 2

Ot Příspěvek č. 1 

Cau vsichni,

jiz nejakou dobu vlastnim pomerne nevyuzitou gTLD domenu kurim.net. Jsem ochoten ji pouzit i pro potreby CZFree.Netu(Kurim a okoli).
V pripade, zajmu me muzete kontaktovat.

Old Post 04.09.2003 v 14:46
active1 je offline   Click Here to See the Profile for active1   Find more posts by active1   Click here to Send active1 a Private Message   Click Here to Email active1   Visit active1's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pihhan
Member

Registrován: 12.02.2003
Příspěvků: 493

Příspěvek č. 2 

Myslím že o tuhle doménu by mohl mít zájem ILICZ. Jenom mi přijde divný, že o tvém nicku jsem nikdy neslyšel, když se vymýšlela sí? po Kuřimi a okolí. Nechceš se s ním spojit? Možná máte společný cíl...

Old Post 07.09.2003 v 01:07
pihhan je offline   Click Here to See the Profile for pihhan   Find more posts by pihhan   Click here to Send pihhan a Private Message   Click Here to Email pihhan   Visit pihhan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
active1
Newbie

Registrován: 03.09.2003
Příspěvků: 2

Příspěvek č. 3 

Neslysel jsi o mne, protoze se v techto aktivitach prilis neangazuji. Je to z duvodu meho velkeho casoveho vytizeni.
ILImu poslu link a uvidime...

Old Post 08.09.2003 v 20:03
active1 je offline   Click Here to See the Profile for active1   Find more posts by active1   Click here to Send active1 a Private Message   Click Here to Email active1   Visit active1's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ilicz
Newbie

Registrován: 11.02.2003
Příspěvků: 73

kurim.net Příspěvek č. 4 

Momentalne u me veskere sitove aktivity hasnou na problemu nedostatku penez. Az budou penizem, urcite se nejak domluvime, uz se mi ozyvali i jini zajemci...

__________________

Live as U feel........ Feel FREEeee!

Old Post 09.09.2003 v 18:55
Ilicz je offline   Click Here to See the Profile for Ilicz   Find more posts by Ilicz   Click here to Send Ilicz a Private Message   Click Here to Email Ilicz   Visit Ilicz's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz