CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Síť > kde kdo bydlite???
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
neo
Newbie

Registrován: 07.01.2002
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 1 

napiste vsicky kde bydlite a pokud ste z prahy tak z jaky
Ja sem z Prahy 14

Old Post 10.01.2002 v 21:25
neo je offline   Click Here to See the Profile for neo   Find more posts by neo   Click here to Send neo a Private Message   Click Here to Email neo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobo
Newbie

Registrován: 10.01.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 2 

Tak já jsem v lokalitě Praha 9.Přiblížení *prdel* světa KOLODEJE.Nejaký pojítka tu jsou kousek ode mě tak se chci pokusit na ně připíchnout ale chyběj informace jak
to uskutečnit a strašák je identifikační číslo karty které se nedá prý měnit a je potřebné pro připojení.

Old Post 10.01.2002 v 21:35
Bobo je offline   Click Here to See the Profile for Bobo   Find more posts by Bobo   Click here to Send Bobo a Private Message   Click Here to Email Bobo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo
Newbie

Registrován: 07.01.2002
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 3 

a myslis ze to pujde pichnout se na cizi pojitko??? neni to nejak zabezpeceny, aby se tam nedostal nikdo jinej???

Old Post 10.01.2002 v 21:42
neo je offline   Click Here to See the Profile for neo   Find more posts by neo   Click here to Send neo a Private Message   Click Here to Email neo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobo
Newbie

Registrován: 10.01.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 4 

Nejsem v tom zběhlej ale asi jo, potíž je v tom že zatím nic nemám čím bych to vyskoušel ale mám možnost se k tomu pojítku dostat.Je tam běžící poč a z něho kouká PCMCI karta pro bezdrátové připojení.A taky tam určitě bude hub protože z toho sosá vice uživatelů který jsou spojeny RJ45.

Old Post 10.01.2002 v 21:49
Bobo je offline   Click Here to See the Profile for Bobo   Find more posts by Bobo   Click here to Send Bobo a Private Message   Click Here to Email Bobo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo
Newbie

Registrován: 07.01.2002
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 5 

tak se taky pichni na ten hub, ale stejne myslim ze budes potrebovat dostat se pres en poc, kterej bude nejspis jako proxi

Old Post 10.01.2002 v 21:53
neo je offline   Click Here to See the Profile for neo   Find more posts by neo   Click here to Send neo a Private Message   Click Here to Email neo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobo
Newbie

Registrován: 10.01.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 6 

To by šlo jenže já jsem od něj vzdálenej 3,5 Km.Jediný co bych mohl si tam nastavit neco v proxi ale to nebude tak jednoduchý bude tam heslo

Old Post 10.01.2002 v 21:57
Bobo je offline   Click Here to See the Profile for Bobo   Find more posts by Bobo   Click here to Send Bobo a Private Message   Click Here to Email Bobo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo
Newbie

Registrován: 07.01.2002
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 7 

aha..tak to bu de problem :-(

Old Post 10.01.2002 v 22:03
neo je offline   Click Here to See the Profile for neo   Find more posts by neo   Click here to Send neo a Private Message   Click Here to Email neo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bobo
Newbie

Registrován: 10.01.2002
Příspěvků: 13

Příspěvek č. 8 

Proto to bezdrátové spojení jen si tak pomálu usosávat,to by mě stačilo.

Old Post 10.01.2002 v 22:05
Bobo je offline   Click Here to See the Profile for Bobo   Find more posts by Bobo   Click here to Send Bobo a Private Message   Click Here to Email Bobo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo
Newbie

Registrován: 07.01.2002
Příspěvků: 26

Příspěvek č. 9 

tak to jo...jeste to ale asi budes muset vychytat s tou proxi

Old Post 10.01.2002 v 22:28
neo je offline   Click Here to See the Profile for neo   Find more posts by neo   Click here to Send neo a Private Message   Click Here to Email neo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fib
Newbie

Registrován: 09.08.2002
Příspěvků: 18

vyhled z okna P8-kubisova UL. Příspěvek č. 10 

Old Post 10.08.2002 v 13:42
fib je offline   Click Here to See the Profile for fib   Find more posts by fib   Click here to Send fib a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
douby
Moderator
zastupce cloudu 10.132


Registrován: 10.08.2002
Příspěvků: 638

Wink Příspěvek č. 11 

ja jsem z nakla od olomouce

Old Post 11.08.2002 v 11:41
douby je offline   Click Here to See the Profile for douby   Find more posts by douby   Click here to Send douby a Private Message   Click Here to Email douby   Visit douby's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Navi
Newbie

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 12 

Já bydlím v Bořanovicích. Mezi Březiněvsí a Líbeznicema. Kousek od Ďáblic. Poraďte mi prosim někdo jak, kam a jestli vůbec se odsud můžu nějak připojit. Diky moc

Old Post 11.08.2002 v 22:55
Navi je offline   Click Here to See the Profile for Navi   Find more posts by Navi   Click here to Send Navi a Private Message   Click Here to Email Navi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
simi
Junior Member

Registrován: 01.07.2002
Příspěvků: 139

Příspěvek č. 13 

__________________

muhehe humeme

Old Post 11.08.2002 v 23:01
simi je offline   Click Here to See the Profile for simi   Find more posts by simi   Click here to Send simi a Private Message   Click Here to Email simi   Visit simi's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k0C0UR
Newbie

Registrován: 17.08.2002
Příspěvků: 18

Příspěvek č. 14 

Lidičky je nějakej bod okolo konce Prahy 9, u výjezdu na Český Brod? Mám na mysli konkrétně Újezd nad Lesy nebo okolí. Díky za odpověď

Old Post 17.08.2002 v 10:26
k0C0UR je offline   Click Here to See the Profile for k0C0UR   Find more posts by k0C0UR   Click here to Send k0C0UR a Private Message   Click Here to Email k0C0UR   Visit k0C0UR's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lada Zuzjak
Junior Member

Registrován: 05.08.2002
Příspěvků: 170

Příspěvek č. 15 

a nevito o necem v Žatci ???? 25000 lidi a asi nic?:((

Old Post 20.08.2002 v 23:16
Lada Zuzjak je offline   Click Here to See the Profile for Lada Zuzjak   Find more posts by Lada Zuzjak   Click here to Send Lada Zuzjak a Private Message   Click Here to Email Lada Zuzjak     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Navi
Newbie

Registrován: 11.08.2002
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 16 

Simi napiš mi e-mail kam tu mapu chceš poslat.

Přímou viditelnost do Prahy nemám skoro vůbec. Ale čet sem, že při přímí viditelnosti a se silnou směrovou anténou se dá vysílat hodně daleko a oa toho Teska sem vzdušnou čarou asi do 10 km.

A omlouvám se za ten překlep ve tvim jméně v tom mailu co sem ti psal.

Old Post 05.09.2002 v 00:59
Navi je offline   Click Here to See the Profile for Navi   Find more posts by Navi   Click here to Send Navi a Private Message   Click Here to Email Navi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:01.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz