CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Hadoffka
1234
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
filepra
Newbie

Registrován: 02.07.2002
Příspěvků: 9

Ci je AP hadofka? Příspěvek č. 49 

Ahoj,
chci zjistit, jak to je s financovanim AP Hadofka.
Já jsem do něj dal 2 karty Alphawave, což je dohromady 4800,- (před rokem a půl!). Můžete napsat, kdo se čím podílel? Mělo by se to ujasnit.

Old Post 26.10.2004 v 10:40
filepra je offline   Click Here to See the Profile for filepra   Find more posts by filepra   Click here to Send filepra a Private Message     Visit filepra's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlahad
Newbie

Registrován: 28.03.2003
Příspěvků: 2

HAD Příspěvek č. 50 


ja jsem : dal PC pentium 266 MMX -2500 Kc
nechal udelat pozinkovany drzak na antenu -1300 Kc
suport - prodluzovacka 220V -120 Kc
a v noci sem pri instalaci Stepikovi svitil baterkou

Old Post 28.10.2004 v 02:25
vlahad je offline   Click Here to See the Profile for vlahad   Find more posts by vlahad   Click here to Send vlahad a Private Message   Click Here to Email vlahad   Visit vlahad's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xchaos
Samozvany gubernator

Registrován: 13.05.2002
Příspěvků: 3362

Team Member: MOD

Příspěvek č. 51 

__________________

Old Post 06.11.2004 v 19:45
xchaos je offline   Click Here to See the Profile for xchaos   Find more posts by xchaos   Click here to Send xchaos a Private Message   Click Here to Email xchaos   Visit xchaos's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlahad
Newbie

Registrován: 28.03.2003
Příspěvků: 2

Tydlifon Příspěvek č. 52 

Zdravim XCHAOSI , a mas na me spravnej telefon? Dalsi spojeni na me je ICQ - 148-902-486 . Mimochodem za vlastnika bych se nepovazoval. Maximalne je muj drzak na antenu a ten pocitac. A obcas kopnu do restartu, v lete nad nim drzim slunecnik a v zime na nej dejcham.

Naposledy upravil vlahad 11.11.2004 v 14:00

Old Post 11.11.2004 v 13:53
vlahad je offline   Click Here to See the Profile for vlahad   Find more posts by vlahad   Click here to Send vlahad a Private Message   Click Here to Email vlahad   Visit vlahad's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marosh
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 53 

Ja jsem dal Stepikovi nejaky drobny na konektory a taky jsem jim (stepik+darkone) nadelil nejaky srot PC, ktery jsem nasel v popelnici. (to jako fakt) Mam nejaky zajemce na Hanspaulce, pro ktery by byla Hadofka idealni, takze Vas mozna jeste kontakujem.

__________________

... :-/

Old Post 12.11.2004 v 13:11
Marosh je offline   Click Here to See the Profile for Marosh   Find more posts by Marosh   Click here to Send Marosh a Private Message   Click Here to Email Marosh   Visit Marosh's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marosh
Junior Member

Registrován: 04.10.2002
Příspěvků: 141

Příspěvek č. 54 

__________________

... :-/

Old Post 26.11.2004 v 16:37
Marosh je offline   Click Here to See the Profile for Marosh   Find more posts by Marosh   Click here to Send Marosh a Private Message   Click Here to Email Marosh   Visit Marosh's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 03:43.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
1234  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz