CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > Nové hw AP s chipsetem REALTEK 8181
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

Nové hw AP s chipsetem REALTEK 8181 Příspěvek č. 1 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 12.02.2004 v 23:07
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo10
Senior Member

Registrován: 06.10.2003
Příspěvků: 535

Re: Nové hw AP s chipsetem REALTEK 8181 Příspěvek č. 2 

Old Post 13.02.2004 v 19:18
neo10 je offline   Click Here to See the Profile for neo10   Find more posts by neo10   Click here to Send neo10 a Private Message     Visit neo10's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 3 

regaci zatim ne,vice pc ano

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 13.02.2004 v 20:00
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
neo10
Senior Member

Registrován: 06.10.2003
Příspěvků: 535

Re: re Příspěvek č. 4 

Old Post 13.02.2004 v 20:15
neo10 je offline   Click Here to See the Profile for neo10   Find more posts by neo10   Click here to Send neo10 a Private Message     Visit neo10's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jirkaa
Newbie

Registrován: 26.10.2002
Příspěvků: 73

APcko Příspěvek č. 5 

Jak je na tom tuten cipset s citlivosti ?

Old Post 14.02.2004 v 18:43
jirkaa je offline   Click Here to See the Profile for jirkaa   Find more posts by jirkaa   Click here to Send jirkaa a Private Message   Click Here to Email jirkaa     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

re Příspěvek č. 6 

Pokud bych to mel porovnavat napr.s XI626,tak bych rekl,ze to je na stejno.Druha strana mela stejny signal a i pingy a prenosova rychlost se nelisila

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 14.02.2004 v 21:09
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawkeyepierce
Newbie

Registrován: 30.04.2003
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 7 

Zkouseli jste to nekdo porovnavat s AP Compex WP11B+?Zajimalo by me,jestli ma cenu usetrit ten litr ,kdyz Compex ma streva Orinoco,coz je jak znamo zaruka kvality.Dik.

Old Post 16.02.2004 v 23:30
hawkeyepierce je offline   Click Here to See the Profile for hawkeyepierce   Find more posts by hawkeyepierce   Click here to Send hawkeyepierce a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaHo
Junior Member

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 200

Re: Re: re Příspěvek č. 8 

Old Post 17.02.2004 v 08:45
JaHo je offline   Click Here to See the Profile for JaHo   Find more posts by JaHo   Click here to Send JaHo a Private Message   Click Here to Email JaHo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
djdodo
CZNET

Registrován: 20.11.2002
Příspěvků: 1344

dalsi oem Příspěvek č. 9 

__________________

http://shop.cznet.cz

Old Post 17.02.2004 v 11:35
djdodo je offline   Click Here to See the Profile for djdodo   Find more posts by djdodo   Click here to Send djdodo a Private Message   Click Here to Email djdodo   Visit djdodo's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrbobr
Junior Member

Registrován: 15.01.2003
Příspěvků: 140

mam 2 ks a muzu se take podelit ... Příspěvek č. 10 

Koupil jsem pred mesicem jeden a tehdy stal 2600 bez dph. A ten bezi dobre, je citlivy na signal a umi vice klientu pres switch! ALE je nekompatibilni s dlinkem firmw. 2.5 to jsou starsi revize 1-B.
On s nim vubec nehodla komunikovat!
Jsou v tom edimaxu docela rychli protoze uz maji verzi firmw. 2.34 a ta ma opravdu hooodne funkci. Zkousel jsem hlavne klienta. Pry facha i s orinokem.
Po dobrych zkusenostech jsem tedy koupil dalsiho, ale zda se mi ze je nachylnejsi na delku utp kabelu.... Nevim jestli mam smulu na kus ale tohle me nasralo... Jde o to ze v jednom smeru jsem mel mezi 500-600kbajtu a ve druhem jen 300.
Jeste nevim presne cim to je.
Ten prvni kus je uplne v pohode tak nevim.
Kdyz se kouknete do ceniku tam kde maji ovislinky tak typ 1120ap
je take s realtekem 8181 a pry umi regulaci vykonu! Kamarad ma s timhle ovislinkem dobre zkusenosti.
Nevim zda je lepsi ovislink 1120ap nebo edimax 7206apb ale rad bych slysel nazor nekoho kdo ma oboje!

Old Post 17.02.2004 v 16:39
mrbobr je offline   Click Here to See the Profile for mrbobr   Find more posts by mrbobr   Click here to Send mrbobr a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hawkeyepierce
Newbie

Registrován: 30.04.2003
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 11 

A nevite nekdo ,jestli ten Dlink DWL900AP+ umi vice PC v rezimu klient?
Vcera jsem mluvil s jednim poskytovatelem wifi internetu a ten mne tvrdil ,ze kdyz vyslo AP Compex WP11B+ ,tak jich koupil deset kusu, aby nakonec zjistil ,ze v rezimu klient to skoro kazdych deset minut vytuhne Rikal ,ze volal vyrobci a ten mu sdelil ,ze o tom problemu vi a bude ho resit.Tak ja uz teda fakt nevim.To acko alespon tuhlo jen pri nastavovani ,ale tohleto je fakt provar.Mate s tim nekdo zkusennost?Mozna by stalo za to zalozit novy thread o tomto zarizeni.

Old Post 19.02.2004 v 18:30
hawkeyepierce je offline   Click Here to See the Profile for hawkeyepierce   Find more posts by hawkeyepierce   Click here to Send hawkeyepierce a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
garfield633
Newbie

Registrován: 13.10.2002
Příspěvků: 17

Lightbulb DWL900AP+ rev C.2 Příspěvek č. 12 

Já mám DWLKO a v režimu klient to běží už měsíc bez jediného restartu...od té doby co jsem to nainstaloval na střechu, jsem tam nebyl...ale vypadá to že možná někdo ze sousedů bude chtít připojit taky, tak by mě zajímalo jestli stačí za DWLko jen dát Switch nebo budu potřebovat HWrouter??? Můj poskytovatel nabízí neveřejnou IP s přístupem na Inet přes proxy, s automatickou konfigurací z DHCP serveru (Která jak jsem zjistil nefunguje ve WinXP, musím DNS servery zadat ručne, ale je zvláštní že ve Win98 jede vše samo), ale na AP se musí být nastavené pevné IP jinak se DHCP požadavek zastaví na APčku...

__________________

Bacha jsem W-lama :-)

Old Post 20.02.2004 v 10:55
garfield633 je offline   Click Here to See the Profile for garfield633   Find more posts by garfield633   Click here to Send garfield633 a Private Message   Click Here to Email garfield633     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yupee
Member

Registrován: 15.11.2002
Příspěvků: 454

Re: DWL900AP+ rev C.2 Příspěvek č. 13 

__________________

NOT connected node SklenikNET

Old Post 20.02.2004 v 11:11
yupee je offline   Click Here to See the Profile for yupee   Find more posts by yupee   Click here to Send yupee a Private Message   Click Here to Email yupee   Visit yupee's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JaHo
Junior Member

Registrován: 07.01.2003
Příspěvků: 200

Příspěvek č. 14 

Vim, ze to do tohohle thredu nepatri, ale odpovim na dotazy. DWL900AP+ revize C lze pouzit pro pripojeni vice PC v rezimu klient pomoci switche. Revize B se tak pouzit neda.
Compex B mam doma v rezimu routing klient a je naprosto stabilni. Zatim 2 mesice bez restartu. O verzi A se to ovsem v zadnem pripade rict neda.

Old Post 20.02.2004 v 16:30
JaHo je offline   Click Here to See the Profile for JaHo   Find more posts by JaHo   Click here to Send JaHo a Private Message   Click Here to Email JaHo     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:14.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz