CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Klubovna > Jak si pořídit server ZADARMO
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Thumbs down Jak si pořídit server ZADARMO Příspěvek č. 1 

Tak jsem nedávno umístil server pro jednu firmu do servovny v budově SITEL na bohdalci do klece společnosti INTERNET.CZ

Přístup k servru měli jen dva lidi, já + programátor. Takže mě velice překvapilo, když jsem se dověděl od jiného zaměstnance této firmy, že se tam bez problému zajeli na něj podívat a že je tam pustily.

Ihned jsem samozřejmě volal, jak je možné že se tam dostal někdo bez povolení.

Ale největší šok mě čekal za další dva dny, kdy mi bylo sděleno, že si ho klidně odvezly lidi z té firmy opět bez povolení přístupu do servovny

Old Post 15.02.2004 v 20:58
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
petrik
Senior Member

Registrován: 11.06.2002
Příspěvků: 1267

Příspěvek č. 2 

To jako kradez? Toto se ale netyka problemu kolem HW, priste radeji do klubovny...

__________________

Cyberdyne Systems Terminator model 101

Old Post 15.02.2004 v 22:36
petrik je offline   Click Here to See the Profile for petrik   Find more posts by petrik   Click here to Send petrik a Private Message   Click Here to Email petrik   Visit petrik's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxinoha
Nemám rád lamy :-)

Registrován: 10.10.2002
Příspěvků: 450

Příspěvek č. 3 

Old Post 16.02.2004 v 05:37
Maxinoha je offline   Click Here to See the Profile for Maxinoha   Find more posts by Maxinoha   Click here to Send Maxinoha a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz