CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Severní Morava > Opava a okolí
« 2345678
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
jurasg
Newbie

Registrován: 08.04.2003
Příspěvků: 17

Barrymu Příspěvek č. 113 

Zkus se domluvit s Hosticemi na zmereni signalu, popr. si obehni lidi kolem sebe, jestli o to neni zajem,apod. Muzes taky zkusit kontaktovat mistni providery, jestli a za kolik by byli ochotni te pripojit.....

Old Post 14.10.2004 v 07:20
jurasg je offline   Click Here to See the Profile for jurasg   Find more posts by jurasg   Click here to Send jurasg a Private Message   Click Here to Email jurasg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
barry
Newbie

Registrován: 07.10.2004
Příspěvků: 3

to: jurasg Příspěvek č. 114 

Diky, uz jsem dostal info ohledne V.Hostic a pry dokonce i v mem blizkem okoli jsou nejake amat. site k dispozici. Kontaktoval jsem i Opavanet, tak jsem zvedavy na jejich reseni a cenik.

Old Post 18.10.2004 v 07:31
barry je offline   Click Here to See the Profile for barry   Find more posts by barry   Click here to Send barry a Private Message   Click Here to Email barry     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
javar
Newbie

Registrován: 04.06.2003
Příspěvků: 2

Hobzíkova Příspěvek č. 115 

Zajímalo by mě, kdo spravuje AP na Hobzíkově, chtěl bych se s ním domluvit na připojení.

Old Post 22.03.2005 v 12:40
javar je offline   Click Here to See the Profile for javar   Find more posts by javar   Click here to Send javar a Private Message     Visit javar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Valerossi
Newbie

Registrován: 26.04.2005
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 116 

Old Post 26.04.2005 v 16:51
Valerossi je offline   Click Here to See the Profile for Valerossi   Find more posts by Valerossi   Click here to Send Valerossi a Private Message   Click Here to Email Valerossi     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freenky
Junior Member

Registrován: 01.03.2003
Příspěvků: 199

Příspěvek č. 117 

nazdar , na Lidicke 22 mam pripraveny cely HW na spusteni APcka i s retranslacnim pripojenim nekoho dalsiho

takze se ptam , na koho mam natocit anteny ? jak mam nakonfigurovat HW ?

no proste najde se nekdo s kym muzu propojit moje AP ?

- disponuji 2x Andrew24 1x Vsesmer 3x Linksys54G (a bohate skusenosti pri budovani Ostravske paterni site CZF) (zmenit HW neni problem)

__________________

Email: Freenky@volny.cz
Tel: 774411378 WWW.CZFO.NET

Old Post 30.10.2005 v 02:17
freenky je offline   Click Here to See the Profile for freenky   Find more posts by freenky   Click here to Send freenky a Private Message   Click Here to Email freenky   Visit freenky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freenky
Junior Member

Registrován: 01.03.2003
Příspěvků: 199

Příspěvek č. 118 

jeste jeden dotaz
funguje APcko na ul. Zacpalova ?
jaky je na neho kontakt ? tel. email ICQ Skype . . . . . ???

vypada to ze jsme v jednom dvore - to by se dalo propojit kabelem

__________________

Email: Freenky@volny.cz
Tel: 774411378 WWW.CZFO.NET

Old Post 30.10.2005 v 02:23
freenky je offline   Click Here to See the Profile for freenky   Find more posts by freenky   Click here to Send freenky a Private Message   Click Here to Email freenky   Visit freenky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
freenky
Junior Member

Registrován: 01.03.2003
Příspěvků: 199

Příspěvek č. 119 

__________________

Email: Freenky@volny.cz
Tel: 774411378 WWW.CZFO.NET

Old Post 03.11.2005 v 12:37
freenky je offline   Click Here to See the Profile for freenky   Find more posts by freenky   Click here to Send freenky a Private Message   Click Here to Email freenky   Visit freenky's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
quaker
Newbie

Registrován: 08.01.2006
Příspěvků: 1

Příspěvek č. 120 

zdravim,
nemate nekdo kontakt na majitele apcka na kollarove ulici v katerajnech?

Old Post 08.01.2006 v 14:50
quaker je offline   Click Here to See the Profile for quaker   Find more posts by quaker   Click here to Send quaker a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
optinet
Old Post 15.04.2006 06:49
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by carlos) Příspěvek č. 121 
cyberham
Newbie

Registrován: 05.07.2003
Příspěvků: 6

Připojení, Pekařská ul Příspěvek č. 122 

Zdravím. Bylo by možné připojení na Pekařskou ul. ? Podle PDA tam mám několik freecz bodů. Anténu i kartu bych měl k dispozici, ale jsem v tomto lama, poradí mi někdo ?

edit:
vidím:
CZNetFreeRatiborska
CZNetFreeZeyerova
CZNetFreeKolarska
CZNetFreeAntoninaSovy

Prosím o pomoc, odměna se dle dohody.

__________________

--== vidim vas ==--
-= slysim vas =-
- vim o vas -

Naposledy upravil cyberham 04.09.2006 v 18:30

Old Post 22.08.2006 v 07:45
cyberham je offline   Click Here to See the Profile for cyberham   Find more posts by cyberham   Click here to Send cyberham a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jurasg
Newbie

Registrován: 08.04.2003
Příspěvků: 17

ap na kollarove Příspěvek č. 123 

Old Post 16.09.2006 v 18:03
jurasg je offline   Click Here to See the Profile for jurasg   Find more posts by jurasg   Click here to Send jurasg a Private Message   Click Here to Email jurasg     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Syd Barrett
Newbie

Registrován: 18.04.2007
Příspěvků: 6

Příspěvek č. 124 

Ahoj lidi, dáte mi někdo kontakt na Hauerovou, Hlásku, Bredu, Ostrožnou.Nemůžu se připojit a potřeboval bych poradit.Díky moc !

Old Post 18.04.2007 v 14:38
Syd Barrett je offline   Click Here to See the Profile for Syd Barrett   Find more posts by Syd Barrett   Click here to Send Syd Barrett a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 2345678  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz