CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Optické Pojítko > Stavba Ronji, ale která verze?
« 9101112131415
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
RPELKA
Member

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 331

Re: sumarum Příspěvek č. 225 

Old Post 29.06.2004 v 17:43
RPELKA je offline   Click Here to See the Profile for RPELKA   Find more posts by RPELKA   Click here to Send RPELKA a Private Message     Visit RPELKA's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
milanc
Member

Registrován: 27.12.2002
Příspěvků: 452

par veci na twister a dotaz k SMD Příspěvek č. 226 

Ahoj,
ja jsem take kompletoval, bohužel jsem nevěděl, že když gme nemá vše momentálně skladem, že ten zbytek pošle za nějaký čas. Tak se mi stalo, že jsem si chybějící součástky již opatřil a nyní je mam 2x. Jsou to hlavně odpory a IO, v případě zájmu bych to sepsal, zas tak moc toho neni, v opačném případě si to nechám do zálohy. :-)

A nyní nový doraz k Tx/Rx: chci se zeptat, jaké smd součastký koupit, myslím že je více druhů, pouzder u odporů třeba výkonů, tak aby se mi to tam pak vešlo. Se smd dělám poprvé a nemám ponětí, co je jakýsi standard-klasika...

0.25W? vel.1206 (podle GME)? Jak u kondenzátorů? Díky.

Milan

Old Post 29.06.2004 v 18:08
milanc je offline   Click Here to See the Profile for milanc   Find more posts by milanc   Click here to Send milanc a Private Message     Visit milanc's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondrej.Tesar
Junior Member

Registrován: 12.04.2002
Příspěvků: 256

Příspěvek č. 227 

Jo davam tam vsechno v 1206.
Kdyz nemeli (odpor) tak jsem vzal v tom mensim provedeni a taky to slo, ale primarne je to optimalizovany na ty 1206.

OndraT

Old Post 29.06.2004 v 23:35
Ondrej.Tesar je offline   Click Here to See the Profile for Ondrej.Tesar   Find more posts by Ondrej.Tesar   Click here to Send Ondrej.Tesar a Private Message   Click Here to Email Ondrej.Tesar   Visit Ondrej.Tesar's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RPELKA
Member

Registrován: 19.02.2003
Příspěvků: 331

Příspěvek č. 228 

Jakym zpusobem se dela "loopback test".

Old Post 14.12.2004 v 19:07
RPELKA je offline   Click Here to See the Profile for RPELKA   Find more posts by RPELKA   Click here to Send RPELKA a Private Message     Visit RPELKA's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kero
Newbie

Registrován: 18.10.2002
Příspěvků: 46

Příspěvek č. 229 

__________________

Symptoms of bonding with alien borg may include nauesia, dizziness and losing your humanity

Old Post 14.12.2004 v 19:37
Kero je offline   Click Here to See the Profile for Kero   Find more posts by Kero   Click here to Send Kero a Private Message   Click Here to Email Kero     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:26.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 9101112131415  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz