CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Ostrava > Připojení Svinov>Elektrárenská
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Millisx
Newbie

Registrován: 02.06.2003
Příspěvků: 4

Připojení Svinov>Elektrárenská Příspěvek č. 1 

Ahoj,
mám zájem stát se členem czfreeova. Bydlím viz. topic, je to barák(2patrový cihlák, černá střecha) mezi svinovskou prodejnou OKay elektro a Tescem. Fotky výhledu nahodím do konce týdne a bodku v mapě mám taky. Vidím na 5. obvod, na pískáče a někam i na mariánky(je tam vidět i kus poruby, ale to až z fotek). Na Svinov prakticky nevidím kvůli Svin. mostům. Kontaktoval už jsem pár lidí, ale vždy tam něco vadilo. Tak se chci hlavně zeptat, jestli nevidí někdo na mě, nebo nějaký tip, koho bych měl kontaktovat. Internet bych samozřejmě taky chtěl, ale hlavně chci patřit do komunity. Našel by se někdo, kdo by se třeba stavil poměřit, jestli vůbec něco chytím ?? Nebo bude nejlepší stavit se na příští schůzku ??(ty co byly předtím jsem kvůli práci nestíhal).

Old Post 14.04.2004 v 15:05
Millisx je offline   Click Here to See the Profile for Millisx   Find more posts by Millisx   Click here to Send Millisx a Private Message   Click Here to Email Millisx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Millisx
Newbie

Registrován: 02.06.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 2 

Old Post 20.04.2004 v 06:57
Millisx je offline   Click Here to See the Profile for Millisx   Find more posts by Millisx   Click here to Send Millisx a Private Message   Click Here to Email Millisx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gwartass
Senior Member

Registrován: 14.01.2003
Příspěvků: 651

Příspěvek č. 3 

Tvoji nadeji mozna bude bod Evka, az zacne vysilat na tvoji stranu.

__________________


vlasaty spravce AP Gwartass, Ostrava - Svinov
********
NH! ..a ve slove "krava" se nad prvnim "a" pise carka!!!

Old Post 20.04.2004 v 16:48
gwartass je offline   Click Here to See the Profile for gwartass   Find more posts by gwartass   Click here to Send gwartass a Private Message     Visit gwartass's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Millisx
Newbie

Registrován: 02.06.2003
Příspěvků: 4

Příspěvek č. 4 

Old Post 21.04.2004 v 07:24
Millisx je offline   Click Here to See the Profile for Millisx   Find more posts by Millisx   Click here to Send Millisx a Private Message   Click Here to Email Millisx     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 06:40.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz