CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Strojovna > DWL 2000 AP+ - zahlcená sí?
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
brody55
Newbie

Registrován: 10.02.2004
Příspěvků: 6

DWL 2000 AP+ - zahlcená sí? Příspěvek č. 1 

zdravím,
mám dotaz ohledně AP D-link 2000+ - mám je nastavené v režimu bridge. Je možné, aby tyto dva Dlinky produkovali na sí?i nějaký provoz ( broadcast ) a sí? zcela zahltily ? ( na konci bridge není zatím nic připojeno ). Takže otázka v podstatě je - můžou mi dva AP 2000+ v režimu bridge zahltit sí?, i když přes ně zatím žádný provoz není ( jsou je nastaveny, otestovány,zapojeny do lan a napájení.

dík Brody

Old Post 12.07.2004 v 13:24
brody55 je offline   Click Here to See the Profile for brody55   Find more posts by brody55   Click here to Send brody55 a Private Message   Click Here to Email brody55     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:56.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
 
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz