CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha 8 > Čimice
123456
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
Klakson
Newbie

Registrován: 08.12.2002
Příspěvků: 8

Příspěvek č. 49 

Old Post 07.01.2003 v 19:04
Klakson je offline   Click Here to See the Profile for Klakson   Find more posts by Klakson   Click here to Send Klakson a Private Message   Click Here to Email Klakson     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Příspěvek č. 50 

Inzenyr je pripojenej do czfree, jde to inzenyr, jh-jh, deu andel, transgas. Za 300 mesicne dostanes 64kbps garantovanejch 128kbps max. do NIXu a nejakou mizerii (mensi nez 64kbps) do zahranici k tomu. Cely czfree je pripojeny do zahranici 512kbps tak nevim kolik to muze ject. Tady se plati 2500 jednorazove na smlouvu a 500 mesicne za 64kbps, takze se to podle me nevyplati. Asi nejlepsi by bylo kdybys postavil 4 pojitka Ronja 10M Metropolis raze 130mm, hodilo by se 2 k Trebickejm na strechu, 1 k vam, jedno k inzenyrovi a bylo by to spolehlivy a rychly. Samozrejme by se to tu nejak rozpocitalo a zkooperovalo abys to nemusel vsechno letovat a vrtat ty. Ja jsem treba vcera instaloval novy pojitko na balkon a mam tu jedno volny kterym se bude opravovat zase jedno ze tri starejch a vadnejch ktery tu jsou jinde, zas taklovej opruz to neni, obzvlast kdyz se toho udela vic najednou a clovek to vrta nekde kde maj solidni stojanovou vrtacku (ale doma to jde taky, taky jsem to delal a neokotil jsem se z toho).

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 07.01.2003 v 19:31
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
libor4u
Newbie

Registrován: 05.01.2003
Příspěvků: 4

Re: Re: Cimice - Minicka ulice Příspěvek č. 51 

Old Post 07.01.2003 v 19:31
libor4u je offline   Click Here to See the Profile for libor4u   Find more posts by libor4u   Click here to Send libor4u a Private Message   Click Here to Email libor4u   Visit libor4u's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: Re: Re: Cimice - Minicka ulice Příspěvek č. 52 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 07.01.2003 v 19:39
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Klakson, libor4u: Příspěvek č. 53 

Deu momentalne rozjizdi maloseriovou vyrobu mechanik od pojitek (myslim, ze budou celkem pekne, elegantni, jednoduche, bytelne, levne,...) tak se ho zeptejte, nejlepe PMkem. A zeptejte se taky Kozla (nick Kozel), ten ma nejakouu autodilnu doma na Proseku, ukazoval na srazu antenu co tam delal, jestli by to treba nebyl ochoten za nejakou kompenzaci odvrtat ty drzaky, konzole a opticky hlavice, ma nejakyho strasne silnyho a vykonnyho brachu ;-) A taky tam lakujou tak by to bylo pri jednom.

Elektronika je v pohode, komplet sletovani je za 28 clovekohodin nepretrzityho letovani na jednu stranu linky
a nevyzaduje to zadnej tistak ani nic co by s muselo extra shanet, koupi se to jak rohliky v krame a sletuje. Delala to i jedna holka co v zivote neletovala a kdyz jsem to po ni pak zapojil do pocitace tak to jelo na prvni pokus s maximalni kvalitou :-)

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 07.01.2003 v 20:22
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inzenyr
Senior Member

Registrován: 21.06.2002
Příspěvků: 620

Příspěvek č. 54 

__________________

32kBit linka mi staci, pokud nemusim stahovat 95% textu, ktery ma nulovou informacni hodnotu.

Old Post 08.01.2003 v 18:01
inzenyr je offline   Click Here to See the Profile for inzenyr   Find more posts by inzenyr   Click here to Send inzenyr a Private Message     Visit inzenyr's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Smlouva Příspěvek č. 55 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 09.01.2003 v 13:19
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
libor4u
Newbie

Registrován: 05.01.2003
Příspěvků: 4

Re: Re: Re: Re: Cimice - Minicka ulice Příspěvek č. 56 

Old Post 09.01.2003 v 18:18
libor4u je offline   Click Here to See the Profile for libor4u   Find more posts by libor4u   Click here to Send libor4u a Private Message   Click Here to Email libor4u   Visit libor4u's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
libor4u
Newbie

Registrován: 05.01.2003
Příspěvků: 4

Chvaterubska 28 Příspěvek č. 57 

Old Post 10.01.2003 v 15:35
libor4u je offline   Click Here to See the Profile for libor4u   Find more posts by libor4u   Click here to Send libor4u a Private Message   Click Here to Email libor4u   Visit libor4u's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

K sestavení Ronji Příspěvek č. 58 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 11.01.2003 v 19:23
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krchov
Newbie

Registrován: 12.04.2003
Příspěvků: 3

Příspěvek č. 59 

Nazdárek!

Jsem tady prvně, tak jsem se chtěl poptat jak vypadá situace v Čimicích dneska. Je něco nového??

Old Post 10.05.2003 v 15:17
Krchov je offline   Click Here to See the Profile for Krchov   Find more posts by Krchov   Click here to Send Krchov a Private Message   Click Here to Email Krchov     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
eQuido
Newbie

Registrován: 04.09.2003
Příspěvků: 1

Cool Pozdrav Příspěvek č. 60 

Zdravím všechny z Čimic a okolí :-)
Právě jsem přidal do mapy nový bod Straznicka8 - je to rohový barák ve Strážnické. Podle mapy v Monitoru vidím na Andyho, ostatní budu muset ověřit.
Jak to momentálně v Čimicích vypadá s provozem ?

Old Post 08.09.2003 v 17:29
eQuido je offline   Click Here to See the Profile for eQuido   Find more posts by eQuido     Click Here to Email eQuido     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Clock
Senior Member

Registrován: 10.04.2002
Příspěvků: 976

Re: Pozdrav Příspěvek č. 61 

__________________

Neposílejte prosím žádosti o uživatelskou podporu od Ronji na moje PM, ale posílejte je na Ronja mailing list.

Old Post 25.10.2003 v 15:50
Clock je offline   Click Here to See the Profile for Clock   Find more posts by Clock   Click here to Send Clock a Private Message     Visit Clock's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hornet
Newbie

Registrován: 05.12.2002
Příspěvků: 3

Question připojení Příspěvek č. 62 

Old Post 08.01.2004 v 09:07
hornet je offline   Click Here to See the Profile for hornet   Find more posts by hornet   Click here to Send hornet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hornet
Newbie

Registrován: 05.12.2002
Příspěvků: 3

uz vim co vidim Příspěvek č. 63 

Old Post 09.01.2004 v 06:18
hornet je offline   Click Here to See the Profile for hornet   Find more posts by hornet   Click here to Send hornet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Drtic@Cimice
Newbie

Registrován: 30.01.2004
Příspěvků: 3

Question Čimice-Okořská Příspěvek č. 64 

Hledám člověka, na kterého bych se mohl připojit, bydlím v ulici Okořská, z balkonu vidím na areál léčebny, na bohnice a dozadu až na bauhaus.Jsem v šestém patře.

Old Post 30.01.2004 v 21:43
Drtic@Cimice je offline   Click Here to See the Profile for Drtic@Cimice   Find more posts by Drtic@Cimice   Click here to Send Drtic@Cimice a Private Message   Click Here to Email Drtic@Cimice     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:19.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
123456  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz