CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha venkov & blízké okolí Prahy > Mnichovice a okolí
12345678910
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
edoras
Old Post 01.08.2005 06:50
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by edoras) Příspěvek č. 97 
wiliz
Newbie

Registrován: 03.08.2005
Příspěvků: 4

PAvlíček Příspěvek č. 98 

Edoras: A copak ? nemáš rád svobodu slova a veřejný projev ? :-)

Jako CzFree je podle mě hezká myšlenka, ale jelikož jsou lidi hovada a každej myslí na sebe na prachy, nemá moc šancí přežít a šířit se.
Ten váš "DJmiro" je typický příklad.

Jinak v říčanech to jde taky na nic. Kamarád si stěžuje, že mu to pořád padá, rychlost na nic a to proto že má před sebou nějkýho trotla co tomu asi moc nerozumí.

Docela by mě zajímala ta kauza Edoras vs Pavlíček.
Myslíš že bys to mohl zveřejnit ? Nebo mi alespon hod mail.

dik.

Old Post 03.08.2005 v 11:38
wiliz je offline   Click Here to See the Profile for wiliz   Find more posts by wiliz   Click here to Send wiliz a Private Message   Click Here to Email wiliz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 99 

Problém bych neviděl ani tak u Edorase ani v tom kdo je v říčanech před kým Problém bych viděl v tom odkud se ten net bere. Cloud jihovýchod měl mít mego po zkoušcce rada O.S. + další z cloudu rozhodly Inet kupovat jinde. To jen tak na okraj. Zdravím Karel

__________________

Old Post 03.08.2005 v 19:08
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MartyStinger
Newbie

Registrován: 01.09.2004
Příspěvků: 11

Příspěvek č. 100 

Tak nevím, kde se vzali názory že Edoras vybudoval sí? a DJmiro mu jí sebral?? To mně fakt baví, zajímalo by mně kolikrát Edoras vylezl na mnichovické větvi někam na střechu nebo něco podobnýho udělal, je sice fajn že nakonfiguroval routry apod, ale někdo to taky musí udělat manuálně, že? HE?

Old Post 08.08.2005 v 09:30
MartyStinger je offline   Click Here to See the Profile for MartyStinger   Find more posts by MartyStinger   Click here to Send MartyStinger a Private Message   Click Here to Email MartyStinger     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 101 

Omlouvam se, ze musim napsat nasledujici prispevek - ale boj s pomluvami je pomerne tezky!
Chtel bych timto prohlasit, ze nikdo z lidi, ktere znam a kteri spolupracuji na projektu "Komunitni sit Mnichovicko" NEUDAL zadneho poskytovatele internetovych sluzeb, ktery operuje v oblasti Strancic, Mnichovic a Klokocne na CTU!!!
Chapu mistni poskytovatele, ze chapou prichod teto komunitni site jako tvrdou konkurenci, nicmene prosim aby soupereni probihalo regulernimi prostredky a nikoliv sirenim pomluv!

__________________

Old Post 18.11.2005 v 09:25
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wiliz
Old Post 18.11.2005 12:33
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by edoras) Příspěvek č. 102 
JirCan
Old Post 18.11.2005 18:46
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by edoras) Příspěvek č. 103 
edoras
Old Post 18.11.2005 19:25
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by edoras) Příspěvek č. 104 
kabelnet
Old Post 19.11.2005 17:51
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by edoras) Příspěvek č. 105 
JirCan
Old Post 20.11.2005 05:46
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by edoras) Příspěvek č. 106 
edoras
Old Post 20.11.2005 08:38
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by edoras) Příspěvek č. 107 
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Re: Regulerni dotaz? Příspěvek č. 108 

__________________

Old Post 20.11.2005 v 09:29
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bohac
Newbie

Registrován: 06.01.2005
Příspěvků: 10

Gratuluji Příspěvek č. 109 

Chci pogratulovat k úspěchům. Konečně se i v Mnichovicích bude možné připojit kvalitně do CZFree i do internetu.
Když tu stavěli tu první CZFree sí? Edoras s Pavlíčkem, nepřipojoval jsem se ze dvou důvodů.
1) Znám Pavlíčka
2) Bylo mi jasné že na těch technologiích, na kterých to dělali, to nemohlo fungovat moc kvalitně.
Ale tenhle projekt vypadá fakt slušně! Na 5GHz páteřích už se dají nabízet rozumné služby a pokud bude provozovatelem město, myslím že se na to dá i spolehnout! Pokud to opravdu bude fungovat tak, jak očekávám, pak zruším ADSL a jdu k vám! ;-) Hodně zdaru!

Naposledy upravil bohac 20.11.2005 v 21:29

Old Post 20.11.2005 v 21:26
bohac je offline   Click Here to See the Profile for bohac   Find more posts by bohac   Click here to Send bohac a Private Message   Click Here to Email bohac     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bohac
Old Post 20.11.2005 21:35
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by edoras) Příspěvek č. 110 
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Re: Gratuluji Příspěvek č. 111 

__________________

Old Post 20.11.2005 v 22:17
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bohac
Newbie

Registrován: 06.01.2005
Příspěvků: 10

Příspěvek č. 112 

Když to tu tak čtu, chtěl jsem se zeptat na dvě věci.
a) Proč v té síti "CZFree Mnichovicko" se nepoužívá na ty páteřní skoky 10GHZ spojů. Jak jsem pochopil, tak tu sí? platí EU, tak by se na to snad peníze našly, ne? Nic proti, 5GHZ je fajn, ale 10GHZ by se mi zdálo lepší. Nebo byl nějaký omezený rozpočet?
b) Po přečtení té tvé historické vsuvky mě zajímá, jak sis to vlastně Edorasi představoval - ty jsi předtím postavil jednu sí? v Mnichovicích a pak ses hned vrhnul do druhé sítě, která je vlastně pro tu první konkurencí. A jak jsem pochopil, tak jsi na té "obecní" síti začal pracovat ještě v době, kdy jste s Pavlíčkem spolupracovali. Tudíž mi to připadá, jako kdyby si sám proti sobě stavěl konkurenci.

Old Post 20.11.2005 v 22:39
bohac je offline   Click Here to See the Profile for bohac   Find more posts by bohac   Click here to Send bohac a Private Message   Click Here to Email bohac     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:48.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12345678910  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz