CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Praha venkov & blízké okolí Prahy > Mnichovice a okolí
« 2345678910
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 113 

__________________

Naposledy upravil edoras 20.11.2005 v 23:17

Old Post 20.11.2005 v 23:07
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JirCan
Newbie

Registrován: 25.09.2004
Příspěvků: 62

Prinos, ci konkurence - jak pro koho... Příspěvek č. 114 

Pro ISP je Komunitni sit Mnichovicka zcela jiste konkurenci. To je vlastne cele CZFree ke svemu okoli, protoze se chova nekomercne v jinak komercnim prostredi. Je jasne, ze Ti s ostrejsimi lokty si to nebudou chtit nechat libit. Pokud by se, ciste hypoteticky, mnichovicka CZF v soucasne drzbe M.P. vratila na nekomercni princip, jak byla puvodne patrne zamyslena, byla by pro ni KSM zcela jiste velkym prinosem, odhledneme-li jistou miru jesitnosti. Je paradoxni, ze od zjevneho ISP (I-choice), tedy pana Valky jsme dostali zprostredkovane nabidku na spolupraci, kterou, je-li minena vazne, zcela jiste vyuzijeme. Doufejme, ze tohle dojde i ostatnim v oblasti a spoji sve usili s nami. Osobne bych si to moc pral.

__________________

Nic neumim, nic neznam, dejte mi lidi a ja to udelam
Jirka

Old Post 21.11.2005 v 07:12
JirCan je offline   Click Here to See the Profile for JirCan   Find more posts by JirCan   Click here to Send JirCan a Private Message   Click Here to Email JirCan   Visit JirCan's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wiliz
Newbie

Registrován: 03.08.2005
Příspěvků: 4

Teď tedy vážně.. Příspěvek č. 115 

Pánové tleskám.

Pokusím se tedy mluvit, tak, aby můj příspěvek nebyl moderován a považován za "prudění" .

Rozhodně se nechci skrývat za alias, ale všichni víme, co znamená odkrýt své soukromí na internetu. Nebráním se samozřejmě osobní diskuzi jak s panem Canem tak panem Maresem. O kontakt sem se jiz pokousel, ale nikdy sem Vas pane Mares Nesehnal a na icq jste mi neodpovidal.

Bohuzel si musim dovolit jeste jednou "zaprudit" protoze uz mam opravdu plne zuby toho co se v cechach deje a mluvim ted vseobecne.

Je videt, ze pokud si nekdo jen malinko otevre usta, hned je cenzurovan, narknut a hnan k soudu, namisto toho, aby mu bylo slusne odpovezeno, nebo alespon vysvetleno, proc se myli. Tim mluvim predevsim k panu Canskemu. To ze jste jiste vlidny clovek a ze vase zaloba me urcite muze poslat do vezeni, chapu a plne tomu verim (deji se v cechach i horsi veci).

Ptam se ovsem, ma to cenu ? zkuste myslet i jako druha strana. Chapu ze urcitej e hodne lidi, kteri Vam to nepreji a prudi, ale ja se chci jen dozvedet co se deje, neb se me to take tyka, a rozohodne bych to rad slysel primo od Vas, kdyz se ulicemi tahnou pomluvy a nepravdy.

Vite ono to donuti cloveka se zasmat a pote i plakat, kdyz se nad tim pozastavite. Nepripomina vam to trochu minuly rezim ? Jiste ho pamatujete. Rad bych vas videl, jak se tvarite, kdyz by do vas bouchali policiste pendreky, za to ze ste rekl neco "spatneho" o nejakem vysoce postavenem cloveku a pak byste sedel 3 roky natvrdo.

Chapu ze me tenhle prispevek bude mrzet, ale kdyz bude kazdy drzet pusu, tak tu bude bordel porad.

Ale zpet k siti mnichovicko.

Vesmes vsechny otazky zodpovedel Edoras, co bude dal ukaze cas.Tenhle projekt je opravdu dobry, pokud splni vse co se od nej ocekava, ovsem jak rikam, mam strach, aby nedopadl jako vsechny dobre projekty v nasi zemi.

Old Post 21.11.2005 v 12:46
wiliz je offline   Click Here to See the Profile for wiliz   Find more posts by wiliz   Click here to Send wiliz a Private Message   Click Here to Email wiliz     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Old Post 21.11.2005 18:53
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by edoras) Příspěvek č. 116 
JirCan
Old Post 22.11.2005 06:00
Tento příspěvek byl moderován. K jeho zobrazení klikni [zde] (Moderated by edoras) Příspěvek č. 117 
Honza67
Junior Member

Registrován: 01.12.2004
Příspěvků: 209

pripojeni Příspěvek č. 118 

Ahojky, chci pripojit kamarady v Lensedlich a tak prosim o radu jak a cenik.
Chteji internet.

Signal maji super, o vikendu jsem ho meril :-)
Diky za info.

Honza.

__________________

Neni to chrochtarna na tom svete???

Old Post 09.05.2006 v 13:15
Honza67 je offline   Click Here to See the Profile for Honza67   Find more posts by Honza67   Click here to Send Honza67 a Private Message   Click Here to Email Honza67   Visit Honza67's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Re: pripojeni Příspěvek č. 119 

__________________

Old Post 09.05.2006 v 13:29
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honza67
Junior Member

Registrován: 01.12.2004
Příspěvků: 209

Re: Re: pripojeni Příspěvek č. 120 

__________________

Neni to chrochtarna na tom svete???

Old Post 09.05.2006 v 13:46
Honza67 je offline   Click Here to See the Profile for Honza67   Find more posts by Honza67   Click here to Send Honza67 a Private Message   Click Here to Email Honza67   Visit Honza67's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Re: Re: Re: pripojeni Příspěvek č. 121 

__________________

Old Post 09.05.2006 v 13:54
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honza67
Junior Member

Registrován: 01.12.2004
Příspěvků: 209

Re: Re: Re: Re: pripojeni Příspěvek č. 122 

__________________

Neni to chrochtarna na tom svete???

Old Post 10.05.2006 v 09:17
Honza67 je offline   Click Here to See the Profile for Honza67   Find more posts by Honza67   Click here to Send Honza67 a Private Message   Click Here to Email Honza67   Visit Honza67's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Re: Re: Re: Re: Re: pripojeni Příspěvek č. 123 

__________________

Naposledy upravil edoras 23.05.2017 v 23:10

Old Post 10.05.2006 v 09:28
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Honza67
Junior Member

Registrován: 01.12.2004
Příspěvků: 209

Re: Re: Re: Re: Re: Re: pripojeni Příspěvek č. 124 

__________________

Neni to chrochtarna na tom svete???

Old Post 10.05.2006 v 09:44
Honza67 je offline   Click Here to See the Profile for Honza67   Find more posts by Honza67   Click here to Send Honza67 a Private Message   Click Here to Email Honza67   Visit Honza67's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Poborskiii
Newbie

Registrován: 23.03.2005
Příspěvků: 3

KSM Příspěvek č. 125 

KSM je jeden velký bordel. Dodneška nejsou nikde zveřejněna ta pravidla, co si Edoras vymyslel. Ani nikde není zveřejněna hodnota agregace. Např. za to, že jsem čistě jen v noci mimo špičku (0-6 hod), právě abych přes den nezatěžoval síť, stahoval nějaká větší data, mne Edoras zařadil do jakési neznámé skupiny s neznámým omezením na neznámou dobu. Víceméně rychlost byla snížena na neúnosnou hodnotu. Na mojí stížnost mnohokrát urgovanou (už jsem začínal být sprostý) se mi cca po měsíci dostalo odpovědi, že jsem prý stáhnul moc dat a tím jsem obtěžoval ostatní uživatele, až nebudu stahovat, tak budu zařazen do jiné skupiny. Opět bez informace o limitech dat, rychlosti a doby omezení. Prostě FUP jak u debilů.
Po pravděpodobných stížnostech uživatelů na tyto praktiky, kdy nikdo neví, proč je omezován, si zas Edoras experimentuje na uživatelích a vymýšlí nějaké nové FUP. Což momentálně u mne vypadá tak, že mám 24 hodin denně maximální rychlost sníženu na 320 kbps a ta asi po 50 vteřinách klesne na cca 120 kbps, když na pár desítek vteřin přestanu stahovat, tak mám zas 50 vteřin 320 kbps. Takový nesmysl jsem ještě neviděl. Když spustím stahování např. přes klienta Bittorentu, tak je mi rychlost připojení (všech protokolů) kompletně omezena na cca 80 kbps a opět s platností 24 hodin denně, bez ohledu na noční sedlo.
Komunitní síť, hmm spíš totalitní síť. Vadí mi naprostá netransparentnost a neveřejnost pravidel provozu v síti. Do těch velmi obecných podmínek, obsažených ve Všeobecných podmínkách, si může admin sítě zařadit cokoliv konkrétního, co ho napadne a vždy pro to najde nějakou výmluvu v těch podmínkách.

Old Post 13.08.2007 v 21:30
Poborskiii je offline   Click Here to See the Profile for Poborskiii   Find more posts by Poborskiii   Click here to Send Poborskiii a Private Message   Click Here to Email Poborskiii   Visit Poborskiii's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 126 

Zatimco ty tu nadavas na netransparentnost, ve stejnou dobu ja dodelavam informacni stranku pro uzivatele, kde se dozvi prehledne veskere informace (kolik stahli dat za poslednich deset dni, za posledni den a za posledni hodinu, v jake skupine jsou zarazeni, jake fup je na ne aplikovano a pokud budou chtit, budou si moci dokonce jednou za urcity casovy usek resetovat stazena data.
Hned jak to dodelam, rozeslu vsem detailni popis jak se system nastaven.
Pro zatim upozornuji, ze data jsou pocitana za dobu poslednich 10 dnu a pocitaji se pouze pres den od 6:00 do 24:00 . V prubehu noci data pocitana nejsou.
Bohuzel vetsinu tehle veci tu delam sam a obcas take musim jist, spat a starat se o rodinu, za coz se ti omlouvam. Ono se to samo neudela a kdyz to ma nekdo udelat, tak to proste chvili trva.

__________________

Old Post 13.08.2007 v 21:38
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kabelnet
senior member
zastupce cloudu 10.41


Registrován: 22.07.2003
Příspěvků: 1578

Příspěvek č. 127 

edorasi přebejvá mne asi 10 mbit jestli chceš tak ti ho levně přenechám Ale o kousek výš vidím že, máte 1,5 Gb takže celkem nechápu proč ten FUP leda že, by jsi to neprotáhl rádiem k.
PS: Možná by jsi se lidem měl pochlubit jak to pěkně mixuješ s Inetem mezi Mnichovice a tvoje soukromý aktivity to by koukaly ty Vaši klienti ).

__________________

Naposledy upravil kabelnet 14.08.2007 v 00:50

Old Post 14.08.2007 v 00:45
kabelnet je offline   Click Here to See the Profile for kabelnet   Find more posts by kabelnet   Click here to Send kabelnet a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
edoras
Team Leader
zastupce cloudu 10.89


Registrován: 24.01.2004
Příspěvků: 786

Příspěvek č. 128 

__________________

Old Post 14.08.2007 v 06:43
edoras je offline   Click Here to See the Profile for edoras   Find more posts by edoras   Click here to Send edoras a Private Message   Click Here to Email edoras   Visit edoras's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:44.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
« 2345678910  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz