CZFree.Net Home Page Diskuzní Fóra CZFree.Net Archív Často Kladených Otázek Registrace Nových Členů Archív Odkazů Seznam Členů Fóra CZFree.Net Czech Node Map hosted @CZFree.net CZFree.Net WIKI
CZFree Network Portal vzkazy | ovládání | pokročilé hledání   
 

Odpovědět k Tématu 
CZFree.Net forum: Wireless community network CZFree.Net > Fórum > Troubleshooting > Sektorová anténa PAN10
12
Autor
Téma  < Předchozí Téma   Další Téma >
infernus
Newbie

Registrován: 20.08.2004
Příspěvků: 19

Sektorová anténa PAN10 Příspěvek č. 1 

Máte někdo tuto anténu doma a už ste jinekdo vykuchal?? Zajímalo by mě jak to vypadá vevnitř. Jestli se tu najde někdo kdo by mi mohl poskytnout fotky střev antény PAN10 byl bych mu velice vděčen, děkuji.

Jo mimochodem, kolik dB má po domácku vyrobený quad?? Jeden z mnoha quadů který jsem vyrobil a pak ho dal změřit má tyto paramatry:

zisk 7,65 dBi, predozadni pomer 15,5 dB, frq rezonance 2.452,20mhz. Tak by mě zajímalo jestli jsou to dobrý paramatry, díkec.

__________________

----------
infernus

Old Post 20.08.2004 v 15:00
infernus je offline   Click Here to See the Profile for infernus   Find more posts by infernus   Click here to Send infernus a Private Message   Click Here to Email infernus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
infernus
Newbie

Registrován: 20.08.2004
Příspěvků: 19

Lamy.. meeee eee Příspěvek č. 2 

__________________

----------
infernus

Old Post 23.08.2004 v 15:13
infernus je offline   Click Here to See the Profile for infernus   Find more posts by infernus   Click here to Send infernus a Private Message   Click Here to Email infernus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

Re: Lamy.. meeee eee Příspěvek č. 3 

...sám si láma to že je tam guad je stará známá věc,apropó cos tam čekal? za 600Kč...

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 23.08.2004 v 16:17
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
infernus
Newbie

Registrován: 20.08.2004
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 4 

No prave ze jsem se divil co tam je za tech 600 kc. Panelovku tady v Tabore dostanu za 75 kc a ostatni je asi taky tak za 70 kc, dejme tomu vyrobni naklady do 150 kc. to je docela dost 600 na to ze je tam normalni quad a panelovka. Stacilo mi rict ze je tam quad... to si mi to rekl teda hone brzo...Nevim teda proc mi na to nikdo neodpovedel kdyz je to svetoznama vec

__________________

----------
infernus

Old Post 23.08.2004 v 19:55
infernus je offline   Click Here to See the Profile for infernus   Find more posts by infernus   Click here to Send infernus a Private Message   Click Here to Email infernus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D@vid
...nikdo...

Registrován: 01.12.2002
Příspěvků: 322

Příspěvek č. 5 

__________________

Zkuste to bez drátů, milý Marconi

Old Post 23.08.2004 v 20:47
D@vid je offline   Click Here to See the Profile for D@vid   Find more posts by D@vid   Click here to Send D@vid a Private Message   Click Here to Email D@vid     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jonáš
Junior Member

Registrován: 12.01.2003
Příspěvků: 136

Příspěvek č. 6 

Naposledy upravil jonáš 29.08.2004 v 17:31

Old Post 23.08.2004 v 20:50
jonáš je offline   Click Here to See the Profile for jonáš   Find more posts by jonáš   Click here to Send jonáš a Private Message   Click Here to Email jonáš     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
infernus
Newbie

Registrován: 20.08.2004
Příspěvků: 19

Příspěvek č. 7 

Zkusim to vykoumat Jonáši, kdyztak ti sem prispeju, jestli nejdu vykuchanou osmnáctku nekde, zatim pic

__________________

----------
infernus

Old Post 23.08.2004 v 21:37
infernus je offline   Click Here to See the Profile for infernus   Find more posts by infernus   Click here to Send infernus a Private Message   Click Here to Email infernus     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
the.max
Newbie

Registrován: 11.06.2003
Příspěvků: 60

Re: Sektorová anténa PAN10 Příspěvek č. 8 

mno ja ji mam..
kdyz jsem ji rozebral a videl co v ni je, 4 dny jsem si rval vlasy ze jsem za ni vyhodil skoro litr... je to jen oboustrannej tistak kde je vyleptanej spoj do tvaru H.. resp pulka H je na jedne strane a druha na druhe.. jsou to jako 2 U

rozmery nemam, menel jsem ty nervy to merit a kreslit, ale ta y prostredni spoje jsou clenitejsi a nejsou uplne rovny

Old Post 28.08.2004 v 17:21
the.max je offline   Click Here to See the Profile for the.max   Find more posts by the.max   Click here to Send the.max a Private Message   Click Here to Email the.max   Visit the.max's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 9 

Doufam ze se nemluvi o 18dBi sektorove antene......

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 29.08.2004 v 07:01
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jantar.czHQ
Member

Registrován: 22.11.2002
Příspěvků: 377

seriový výroba versus samodomo Příspěvek č. 10 

__________________

M.M.M.
alias suptrebe

Old Post 29.08.2004 v 14:26
jantar.czHQ je offline   Click Here to See the Profile for jantar.czHQ   Find more posts by jantar.czHQ   Click here to Send jantar.czHQ a Private Message   Click Here to Email jantar.czHQ   Visit jantar.czHQ's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
i4ShopNet
Member

Registrován: 04.11.2002
Příspěvků: 434

Pozor na padělky PAN-10 Příspěvek č. 11 

__________________

i4 support personnel

Old Post 23.10.2004 v 20:18
i4ShopNet je offline   Click Here to See the Profile for i4ShopNet   Find more posts by i4ShopNet   Click here to Send i4ShopNet a Private Message   Click Here to Email i4ShopNet   Visit i4ShopNet's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
the.max
Newbie

Registrován: 11.06.2003
Příspěvků: 60

padelky Příspěvek č. 12 

no to je fakt sila...

Old Post 23.10.2004 v 20:29
the.max je offline   Click Here to See the Profile for the.max   Find more posts by the.max   Click here to Send the.max a Private Message   Click Here to Email the.max   Visit the.max's homepage!   Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Příspěvek č. 13 

Co vnitrek?

__________________

OUT OF SERVICE

Old Post 24.10.2004 v 08:03
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonda F
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 179

PAN10 Příspěvek č. 14 

Tipuju ze z teto anteny vic jak 8 db tezko dostanete byl bych rad kdyby se nasel nekdo kdo to potvrdi nebo vyvrati 10 db je podle mne reklamni trik jako u ostatnich anten. Rozhodne mne nikdy nepresvedci informace od vyrobce nebo prodejce,z toho uz sem vyrostl.

__________________

Když jsem na netu tak teprve začínám žít.

Old Post 24.10.2004 v 09:47
Tonda F je offline   Click Here to See the Profile for Tonda F   Find more posts by Tonda F   Click here to Send Tonda F a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
=PJ= Azzie
Pekelník

Registrován: 16.06.2003
Příspěvků: 1941

Re: PAN10 Příspěvek č. 15 

__________________

OUT OF SERVICE

Naposledy upravil =PJ= Azzie 24.10.2004 v 10:43

Old Post 24.10.2004 v 10:39
=PJ= Azzie je offline   Click Here to See the Profile for =PJ= Azzie   Find more posts by =PJ= Azzie   Click here to Send =PJ= Azzie a Private Message   Click Here to Email =PJ= Azzie     Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonda F
Junior Member

Registrován: 20.07.2003
Příspěvků: 179

Re: Re: PAN10 Příspěvek č. 16 

__________________

Když jsem na netu tak teprve začínám žít.

Old Post 24.10.2004 v 11:47
Tonda F je offline   Click Here to See the Profile for Tonda F   Find more posts by Tonda F   Click here to Send Tonda F a Private Message       Reference obchodniku Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:59.  Předcházející Téma   Další Téma
Odpovědět k Tématu
12  
Zformátovat pro Tisk | Stáhnout Téma do Palma | Poslat Téma E-mailem | Odebírat tuto Diskuzi

Search this Thread:

 

CZFree.NET | Copyright ©MMII - MMXIV CZFree.NET | Kontaktujte Nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.
Founder: Deu / original scripting by: carlos (All High Seeds) / Node Monitor by: 8an
Additional Portal & Node Monitor Development by: oto, Zajsoft, Danny, Netdave
Hosted by: NFX.cz / FreeTel.cz